Moterys parduotuvėse nedrįsta matuotis apatinių rūbų

Kai kuriems pirkėjams kyla įtarimų, kad parduotuvių apsaugos kameros yra nukreiptos į persirengimo kabinas.

Apie tai savo laiške rašo kaunietė Jolanta. „Įdomu, kodėl kai kuriose parduotuvėse esančiose drabužių matavimosi kabinose akivaizdžiai matyti, kad vaizdo kameros yra nukreiptos į veidrodžius. Akivaizdu, kad taip apsauga siekia, kad pirkėjai nevogtų, tačiau, jei įėjusi į kabiną matau veidrodyje vaizdo kameros atvaizdą, vadinasi, apsauga mato, kaip aš rengiuosi.

Tiesą sakant, norėjau pasimatuoti liemenėlę, tačiau išvydus kamerą, noras dingo (Jolanta nenurodė, kurioje parduotuvėje tai įvyko).  Juk tai pažeidžia žmogaus teises. Gal sėdi koks gašlus apsauginis ir mėgaujasi vaizdais. Tai pastebėjau Kauno prekybos centruose „Mega" ir „Hyper Maxima" Savanorių prospekte", - rašo Jolanta.

Prekybos ir laisvalaikio centrą „Mega" valdančios bendrovės „Baltic Red Management" marketingo skyriaus vadovė Rasa Vyšniauskienė paaiškino, kad ši bendrovė organizuoja ir vykdo tik bendrųjų „Mega" patalpų apsaugą ir viešosios tvarkos užtikrinimą.

„Mega" nuomojamose patalpose kiekvienas nuomininkas organizuoja apsaugą individualiai. Todėl šiuo klausimu siūlome kreiptis tiesiogiai į tos parduotuvės administraciją", - atsakė R.Vyšniauskienė.
„Maxima LT" atstovė ryšiams su visuomene Viktorija Jakubauskytė informavo, kad

apsaugos kameros stebi teritoriją aplink persirengimo kabinas, kad nesąžiningi pirkėjai negalėtų persirengimo kabinoje į savo krepšius įsidėti rūbų ar kitų daiktų bei juos išsinešti nesusimokėjus.

„Tačiau kameros nėra nukreiptos tiesiai į persirengimo kabinų vidų. Tiesiog didesnis apsaugos darbuotojų dėmesys skiriamas įeinantiems į  persirengimo kabinas žmones ir išeinantiems. Turiu patikinti, kad pirkėjos baimės yra nepagristos ir mūsų prekybos tinklas nesiekia stebėti pirkėjus „intymioje" zonoje", - teigė V.Jakubauskytė.  

„Reuters" nuotr.

Dalis pirkėjų nesiryžta matuotis apatinio trikotažo, nes įtaria, kad jas persirengimo kabinose stebi apsaugos darbuotojai NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių