Dėl įtartino socialinių būstų remonto – į prokuratūrą

Kauno savivaldybėje aiškėja galimai neskaidrių veiksmų seka, dėl kurios miesto pinigai galėjo nutekėti privačioms įmonėms ir nusėsti į valdininkų kišenes, rašo delfi.lt.  Aiškėja, kad savivaldybei priklausantys socialiniai būstai buvo remontuojami „tik popieriuje“, o realiai darbai nebūdavo atliekami arba jų atliekama už keliskart mažesnę sumą, nei skelbiama dokumentuose.

Kauno miesto savivaldybė dėl galimos korupcijos antradienį kreipėsi į prokuratūrą, o atsakingi savivaldybės tarnautojai tikina dirbantys sąžiningai.

Kauno savivaldybė savo žinioje turi beveik 4,6 tūkst. socialinių būstų. Aiškėja, kad būstų remontas valdininkams galėjo tapti aukso kasykla.

Komiteto bei Kauno miesto savivaldybės narys Artūras Orlauskas teigia, kad miesto tarybą nuolat pasiekia prašymai socialinių būstų remontui skirti šimtatūkstantines sumas.

„Neša porcijomis – po 20 butų ir panašiai. Grubiai sakant, sąmatos siekia 330-350 tūkst. Lt. Kainos mums pasirodė per didelės ir mes nusprendėme pasižiūrėti“, - teigė A. Orlauskas.

Komiteto nariai aplankę butus buvo šokiruoti.

„Radome tokią situaciją. Parašyta: reikia keisti langus, o mes randame jau sudėtus plastikinius langus, nors sąmatoje parašyta, kad reikia keisti langus. Parašyta, kad buto remontui reikia 8 tūkst. Lt, nors realiai viską galima padaryti už 3 tūkst.“, - stebėjosi frakcijos „Dirbam Kaunui“ atstovas.

„Sąmatos išpūstos, prirašyta darbų. Rašoma, kad reikia pakeisti sudegusią elektros instaliaciją, nors instaliacija sudėta nauja", - teigė A. Orlauskas.

Komiteto nariai kreipėsi į Kauno savivaldybės administraciją su prašymu pasiaiškinti dėl susidariusios situacijos. Tačiau norimų atsakymų nesulaukta.

A. Orlausko manymu savivaldybėje veikia grupė suinteresuotų valdininkų, kurie pelnosi miesto sąskaita.

„Yra susidariusi grupuotė žmonių, kuri piktnaudžiavo.  Akivaizdu, kad darbai buvo nedaromi, nurašinėjami ir pinigai. Tai yra lėšų grobstymas", - sako politikas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Aukse

Aukse portretas
Ner ko stebetis, niekas is minimumo neisgyvena,tai ir vagia , jeigu tik prieina vogti ,slykstynes,uztai ir Kaunas kencia . Toks miestas grazus , pinigu reikia jam tvarkyti .

vytautas

vytautas portretas
apie instaliacija.Laidai palikti seni,aliuminiai,tik rozetės su išjungėjais pakeistos.Pats važinėju į tokius butus ir remontuoju.Senai sodinti reikia tuos socialinių būstų vagišius,nes samatos penkiagubos,o darbų tik sintetinis remontas.Sena moteriškė sodų gatvėje gavo seną malkomis kurenamą būsyą,tai niekaip iš vadukų neprisiprašė pečiaus suremontuoti.Tai vagių ir aferistų lizdas.

gėda...

gėda... portretas
Juk ir kvailam aišku ,kad tokios aferos išaiškės ir vis tiek vagia,atrodo kad aplinkui visi durniai ir niekas nesusigaudys jų aferoje.Nei vienas nepasodintas,o vagia jau milijonais,tai ko nevogti. Jeigu nors vieną pasodintų ,tai gal kiti išsigąstu.
VISI KOMENTARAI 14
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių