VRK registravo dar 16 save išsikėlusių kandidatų dalyvauti rinkimuose

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) sekmadienį įregistravo dar 16 save išsikėlusių kandidatų dalyvauti Seimo rinkimuose.

Apygardų rinkimų komisijos, patikrinusios jų pristatytus parašus, konstatavo, jog skaičius pakankamas - ne mažiau kaip tūkstantis tos apygardos rinkėjų parašų.

Tarp sekmadienį registruotų kandidatais - parlamentarai Stanislovas Giedraitis (Mažeikių apygarda), Gediminas Navaitis (Justiniškių apygarda), Andrius Šedžius (Saulės apygarda).

Taip pat kandidatu Seimo rinkimuose registruotas Panevėžio meras Vitalijus Satkevičius, kuris save išsikėlė prieš Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų valią. Konservatoriai šioje apygardoje kelia Vito Matuzo kandidatūrą.

V.Satkevičiui nepasitraukus iš konkurencinės kovos su V.Matuzu Vakarinėje apygardoje, konservatoriai sustabdė V.Satkevičiaus narystę partijoje.

Toje pačioje apygardoje savo kandidatūrą kelia ir buvęs Specialiųjų tyrimų tarnybos Panevėžio valdybos viršininkas Povilas Urbšys, tyręs V.Matuzo bylą. Panevėžio pareigūnai vykdo tyrimą, kuriame tarp įtariamųjų yra ir V.Matuzas - jam pareikšti įtarimai dėl piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi, sukčiavimo dokumentų klastojimo

Taip pat VRK sekmadienį kandidate registravo Vidą Ačienę, kuri Raseinių rinkimų apygardoje varžysis su savo sutuoktiniu, rajono meru Remigijumi Aču. Jo kandidatūrą šioje vienmandatėje rinkimų apygardoje kelia partija „Tvarka ir teisingumas“.

Iš viso politinės kampanijos dalyviais registravosi 52 pretendentai, tačiau parašų rinkimų lapus atsiėmė 45. Kol kas VRK iš apygardų komisijų nėra sulaukusi duomenų dėl maždaug dvidešimties išsikelti siekiančių pretendentų surinktų parašų skaičiaus.

VRK pirmininkas Zenonas Vaigauskas sekmadienį per posėdį informavo, jog kol kas parašų nesurinkusiais apygardų rinkimų komisijos pripažino 9 pretendentus.NAUJAUSI KOMENTARAI

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
22 metus Lietuvą skurdino, partinių gaujų suformuotos, penkiolika vyriausybių. Štai kokioje padėtyje dabar yra Lietuvos žmonės. Kai ... Anglijoje nekvalifikuotas darbininkas, užsidirbęs minimalų valandinį atlygį, gali nusipirkti šešis produktus: - pieno 1 litrą; - miltų 1 kilogramą; - cukraus 1 kilogramą; - 6 kiaušinius; - aliejaus 1 litrą; - dyzelino 1 litrą. Tai ... Lietuvoje nekvalifikuotas darbininkas, užsidirbęs minimalų valandinį atlygį, nepajėgus nupirkti dyzelino 1 litro, aliejaus 1 litro (nes brangesnis už dyzeliną su akcizais) ir iš likusių keturių aukščiau išvardintų produktų gali nusipirkti tik vieną kurį nors, nes kitiems įsigyti pinigų jau nepakanka. Tokiom nežmoniškom sąlygom Lietuvoje yra priversti gyventi mūsų vaikai (nekvalifikuoti darbininkai) mūsų tėvai pensininkai ir mes (mažiausias pajamas užsidirbantys). Kad gyventi oriai Lietuvoje ... Spalio 14 dieną, aktyviai dalyvaujant rinkimuose į seimą, reikia atsikratyti visų partinių gaujų kurios sukūrė Lietuvą netinkamą žmogui gyventi. (2012 kovas)

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
Aktyviai dalyvaujant rinkimuose į seimą reikia atsikratyti Lietuvą naikinančių partinių gaujų: - LSDP; - TS LKD; - “Tvarka ir teisingumas”; - Liberalų ir centro sąjungos; - Liberalų sąjūdžio; - lendančių į seimą svetimšalių “lenkų rinkiminės akcijos”, ruso Uspaskich “Darbo partijos” ir kitų tokių į juos panašių. Vienykimės ir padarykim taip, kad visiems laikams išnyktų šios partinės gaujos - Lietuvos žmonių kankintojai, Lietuvos niekintojai ir naikintojai.
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių