Seimo vairuotojai valdiškoje pirtyje orgijų nekelia Pereiti į pagrindinį turinį

Seimo vairuotojai valdiškoje pirtyje orgijų nekelia

2009-02-06 21:01
Seimo vairuotojai valdiškoje pirtyje orgijų nekelia Seimo vairuotojai valdiškoje pirtyje orgijų nekelia Seimo vairuotojai valdiškoje pirtyje orgijų nekelia Seimo vairuotojai valdiškoje pirtyje orgijų nekelia Seimo vairuotojai valdiškoje pirtyje orgijų nekelia Seimo vairuotojai valdiškoje pirtyje orgijų nekelia Seimo vairuotojai valdiškoje pirtyje orgijų nekelia Seimo vairuotojai valdiškoje pirtyje orgijų nekelia Seimo vairuotojai valdiškoje pirtyje orgijų nekelia Seimo vairuotojai valdiškoje pirtyje orgijų nekelia Seimo vairuotojai valdiškoje pirtyje orgijų nekelia Seimo vairuotojai valdiškoje pirtyje orgijų nekelia Seimo vairuotojai valdiškoje pirtyje orgijų nekelia Seimo vairuotojai valdiškoje pirtyje orgijų nekelia Seimo vairuotojai valdiškoje pirtyje orgijų nekelia Seimo vairuotojai valdiškoje pirtyje orgijų nekelia Seimo vairuotojai valdiškoje pirtyje orgijų nekelia Seimo vairuotojai valdiškoje pirtyje orgijų nekelia Seimo vairuotojai valdiškoje pirtyje orgijų nekelia Seimo vairuotojai valdiškoje pirtyje orgijų nekelia Seimo vairuotojai valdiškoje pirtyje orgijų nekelia

Seimo autoūkyje dirbantys vairuotojai turi galimybę po darbo pailsėti valdiškoje pirtyje, tačiau tikina joje nei girtaujantys, nei ištvirkaujantys su gražuolėmis.

Pasipiktino reportažu

Pasipiktinę vienos televizijos bulvarinių naujienų laidoje parodytu reportažu apie neva Seimo autoūkio pirtyje vykstančias orgijas, vairuotojai pasikvietė visus žurnalistus parodyti, kokias jie turi darbo ir poilsio sąlygas.
 
Už kelių kilometrų nuo Seimo rūmų, dešiniajame Neries krante, Juozapavičiaus gatvėje stovi dviejų aukštų dar stalininės statybos pastatas, iš išorės neremontuotas ir nerestauruotas jau daugelį metų. Šalia pastato – vartai, pro kuriuos kartkartėmis pravažiuoja išblizginti automobiliai. Tai Seimo tarnybinės mašinos, atvažiuojančios arba išvažiuojančios iš tarnybinio garažo.
 
Maždaug dviem dešimtims susirinkusių žurnalistų, teleoperatorių ir fotografų Seimo autoūkio vadovas Česlovas Selemonas sakė, kad vairuotojai yra ne juokais pasipiktinę parodytu reportažu. „Užsimota dar kartą parodyti tuos paprastus Seimo kanceliarijos darbuotojus, šiuo atveju vairuotojus, kurių visos privilegijos yra senas bufetas ir nuo sovietinių laikų likusi pirtelė su dušais. Bet parodyti jie visiškai neobjektyviai – su visokiom primontuotomis nesąmonėmis, iš kurių gali suprasti, kad toje pirtyje yra lėbaujama“, - apgailestaudamas kalbėjo vedėjas.
 
Jo nuomone, autoūkio darbuotojai privalo turėti normalias sąlygas: „Matyt, nieko blogo, jeigu po ilgos darbo dienos vos keliskart per mėnesį vairuotojas, visą dieną vežiojęs svarbius asmenis, nusiplauna purvą toje nedidelėje pirtelėje, pasėdi su kolegomis“.

Kiek kainuoja – tiksliai nežino

Autoūkio vedėjas parodė žurnalistams tas patalpas, kuriuose, pasak bulvarinės laidos, gali būti ištvirkaujama. Nusileidus į pastato pusrūsį iš pradžių patenkama į nedidelę poilsio salę su teniso stalu per vidurį ir vienu nenauju treniruokliu kampe. Iš jos galima pereiti į greta esančią suomišką pirtelę su trimis dušo kabinomis ir nedideliu baseinu. Pirtelė atrodo pakankamai tvarkingai, ant visur išklijuotų žydros spalvos plytelių nematyti nei pelėsių, nei įtrūkimų. Visur labai švaru ir tvarkinga.
 
Saunos remontas padarytas dar prieš aštuonerius-devynerius metus, tad pastaraisiais metais jos išlaikymas, kaip spėjama, gali kainuoti po kelis šimtus litų per mėnesį, atsiskaitant už elektrą ir vandenį.
 
Č.Selemonas negalėjo pasakyti tiksliai, kiek kainuoja pirtelės išlaikymas, tvirtindamas, kad atskiros buhalterijos nėra. „Ten nėra jokio atskiro tas patalpas prižiūrinčio asmens. Vyrai viską patys daro – pailsėję sutvarko patalpas ir išeina“, - teigė jis.

Autoūkyje dirba apie septynias dešimtis žmonių. Jie tvirtino pagal grafiką einantys pasinaudoti pirtele, į kurią telpa ne daugiau kaip dešimt žmonių vienu metu. „Tai pagal grafiką, po darbo, dažniausiai prieš savaitgalį, ateinam čia du-tris kartus per mėnesį, pasėdim, pabendraujam, pasiperiam, nusiprausiam ir išsivaikštom“, - pasakojo vienas vairuotojas.

Įrodinėja neišvirkaujantys
 
Pamatę, kad autoūkio patalpų atėjo apžiūrėt nemenka grupelė žurnalistų, pas juos sugužėjo ir ne vienas vairuotojas. Jie garsiai piktinosi parodytu reportažu bulvarinėje telelaidoje.
 
Vienas tepaluotą mėlyną kombinezoną užsivilkęs pagyvenęs vyriškis buvo ypač aršus: „Po to reportažo per televizorių žmonoms dabar reikia ataskaitas rašyti, nes piktai klausinėja, ką mes ten tokio toje pirtyje veikiam su plikarūrėm mergom, sustojusiomis įvairiausiomis pozomis“.  Kiek linksmiau nusiteikęs šio vairuotojo kolega papasakojo, kaip atremia tokius žmonos įtarimus: „Sakau jai, kad jeigu turėčiau rankose tokį užpakaliuką, kaip per televizorių rodė, tai pas tave jau seniai nebegrįžčiau“. 

Atėjo vienas Seimo narys

Autoūkyje kartu su kitais žurnalistais apsilankė ir Seimo narys Jonas Stanevičius. Rankoje nešinąs kamerą jis filmavo dar vieną reportažą tai pačiai bulvarinei laidai.
 
Netruko kilti barniai tarp J.Stanevičiaus ir sugužėjusių vairuotojų. Pastarieji reiškė pretenzijas ir parlamentarui, ir bulvarinei televizijai, ir žiniasklaidai apskritai. „Tai ar mums čia tas patalpas apgriuvusias, neprižiūrimas laikyti, ar leisti naudotis jau seniai sudarytomis sąlygomis vos keliskart per mėnesį ateiti kaulus pasišildyti? Mes irgi mokame mokesčius ir turime teisę po darbo šiek tiek pailsėti, atsipūsti, su kolegomis pabendrauti“, - vienas per kitą šaukė vairuotojai.
 
J.Stanevičius bandė atremti pretenzijas, sakydamas, kad bulvarinės laidos žurnalistai anksčiau nebuvo įleisti pafilmuoti Seimo autoūkio patalpų, todėl ir padarė savo išvadas.
„Mes dirbame pagal patvirtintą tvarką – čia negali ateiti kiekvienas, filmuoti ir fotografuoti be atskiro Seimo kanclerio leidimo irgi negalima. Ir tai teisinga. Juk čia stovi mašinos, vežiojančios aukštus pareigūnus ir Lietuvos svečius. Saugumo sumetimais čia negalima padaryti visiškai atvira žinyba, kur kiekvienas žurnalistas galėtų ateiti ir filmuoti“, - šias pretenzijas atrėmė autoūkio vadovas. „Jokių paslapčių neturime, bet yra tvarka“, - sakė Č.Selemonas.
 
Pasak jo, bulvarinė žiniasklaida nelaukė oficialaus Seimo kanclerio leidimo ir paprašė vieno radikalumu ir populizmu pasižyminčio Seimo nario su videokamera patekti į patalpas ir ten pafilmuoti. Vėliau prie jo nufilmuotos medžiagos buvo primontuoti vaizdai iš raidele „S“ pažymėtos kolekcijos ir toks sukurptas reportažas parodytas per televiziją.
 
Į garažą neleido

Žurnalistams ir Seimo nariui taip pat parodytas autoūkio patalpose esantis Seimo valgydinimo įstaigai „Greminta“ priklausantis mažiukas bufetas bei šalia esanti vadinamoji „pokylių salė“, kurioje gali tilti daugiausiai dešimt žmonių.
 
Žiniasklaida įleista ir į garažo dirbtuves. Joje tuo metu taisytos penkios mašinos, viena jų priklauso ne autoūkiui, bet asmeniškai vienam iš Seimo kanceliarijos darbuotojų. „Seimo nariams ir kanceliarijos darbuotojams yra leista už tam tikrą mokestį čia pasitaisyti savo asmeninį automobilį“, - sakė Č.Selemonas.
 
Autoūkyje šiuo metu yra iš viso 89 automobiliai, tarp jų ir 10 naujutelaičių „Mercedes Benz“, už pernai iš biudžeto skirtą daugiau kaip milijoną litų nupirktų aptarnauti šių metų viduryje Vilniuje rengiami Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos parlamentinės asamblėjos sesijaii.
 
Tiesa, patekti į garažą ir pamatyti ne tik „Mercedes“, bet ir kitų automobilių žurnalistams nepavyko. Tai irgi paaiškinta saugumo užtikrinimo sumetimais.
 
Č.Selemonas tvirtino, kad dalis turimų mašinų jau gana senos – apie 15 metų. Todėl kovo mėnesį žadama skelbti konkursą parduoti 10 autoūkio turimų senų automobilių.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų