Neringos valdžia nori K. Brazauskienės eurų

Neringos valdžia, kartą išdidžiai atstūmusi prezidento Algirdo Brazausko našlės Kristinos Brazauskienės pinigus, vis dėlto pareikalavo žinomos vilnietės susimokėti už garažiuko Nidoje nuomą. Pranešta, jog savivaldybė norėtų gauti net 1,7 tūkst. eurų nuompinigių.

Ketino kviestis antstolius

Panašu, jog vietos savivalda pati nežino, ko griebtis ir kaip tvarkytis su savivaldybės turtu.

Neringos savivaldybė dar 1998 m. yra sudariusi nekilnojamojo turto nuomos sutartį su A.Brazausku. 2010-ųjų vasarą prezidentas mirė.

Nuo 2010 m. vasaros nuomos sutarties taip ir nesugebėta pakeisti, perrašyti A.Brazausko našlės K.Brazauskienės vardu arba ją nutraukti.

Tačiau apie klausimų keliančią savivaldybės turto nuomą ėmus rašyti dienraščiui "Klaipėda", Neringos savivaldybė patvirtino pasišovusi su antstoliais laužtis į K.Brazauskienės nuomojamą garažą.

Jau po savaitės Neringos savivaldybės administracija vėl pakeitė poziciją.

"Paprašė sumokėti 1,7 tūkst. eurų nuomos mokesčio. Tai kaip čia išeina, kartą mama jau mokėjo, bet tuos pinigus grąžino. Esą tam, kad nebūtų fiksuotas sutarties pratęsimas, nes sutartis juk pasirašyta su A.Brazausku", – pečiais gūžčiojo Ernestas Butrimas, K.Brazauskienės sūnus.

Paprašė perduoti raktus

Praėjusią savaitę Neringos savivaldybės atstovė spaudai dienraštį informavo, jog savivaldybė laikosi nuomonės, kad garažo nuomą reikia nutraukti.

"Šių metų sausio pabaigoje Neringos savivaldybės administracija registruotu laišku ir elektroniniu paštu kreipėsi į gerb. Kristiną Brazauskienę dėl garažo patalpų Neringoje atlaisvinimo iki šių metų kovo 25-osios, raktus nuo minėtų patalpų perduodant Neringos savivaldybės administracijos direktoriui. Rašte informuojama, kad, atsižvelgiant į tai, kad nebuvo pateikti dokumentai, įrodantys teisę naudotis garažo patalpomis, planuojama imtis veiksmų susigrąžinant minėtas patalpas", – dienraščiui savivaldybės komentarą pateikė atstovė spaudai Sandra Vaišvilaitė.

Sumokėjus pinigus už garažo nuomą, ar neteks savivaldybei tęsti sutarties?

"Labai keista situacija. Sutartyje parašyta, jog ją galima nutraukti tik tokiu atveju, jei garažą būtų nuspręsta privatizuoti. Kitų sąlygų nėra pažymėta. O šiaip juk sutartis yra terminuota, 25-eriems metams sudaryta, nuoma numatoma iki 2023-iųjų. Teisininkai pasakytų, jog jos nutraukti bet kaip nėra įmanoma. Labai įdomu, kaip čia viskas pasisuks. Nereikia niekam to garažo, reikėtų kuo greičiau dėti tašką šioje istorijoje. Važiuosiu kitą savaitę į Neringą, įdomu, ką išgirsiu", – kalbėjo E.Butrimas.

Nuoma už 13 metų?

E.Butrimas per tą laiką turi pasirūpinti įgaliojimu, tvarkyti mamos sutartis.

"Beje, buvo pasakyta, jog prašoma suma už nuomą dar bus indeksuota. Taip ir nesupratau, ką jie čia žada indeksuoti. Litą į eurus keitėme fiksuotu santykiu. Taip, garažas nusidėvi, tad, manyčiau, nuomos kaina turėtų tik mažėti. Bet nėra aišku, ką ir kaip jie žada indeksuoti", – svarstė E.Butrimas.

1998 m. su A.Brazausku pasirašytoje sutartyje buvo numatyta už garažo nuomą 113,91 lito (apie 33 eurus) suma kas ketvirtį.

Per metus susidarytų 132 eurai.

Jei Neringos savivaldybė iš K.Brazauskienės prašo 1,7 tūkst. eurų, išeitų, jog reikalaujama susimokėti už 13 metų nuomos laikotarpį.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Už pakraipima uodegos byfetavai viskas veltui.Tai vyrų dalia tokia negali atsilaikyti.Ach ach ach !

Xx

Xx portretas
Visiškas nonsensas. Kam tai moteriskei tas garažas kitam Lietuvos pakrašty, neina suprasti? Kažkokias nesąmones rasineja, lyg nebūtų įdomesnių temų. Dvasiškai nuskurdo tie mūsų ale žurnalistai.

tai

tai portretas
ka gal AA gensekas iteisino personasmenini istatyma savo bufetavai?... nacionalizuot viska ir gintarus nes tai ne jos o backio santuoka neteiseta korupcine kaip ir Draugystes viesbutis ir kt objektai ir Alita.....
VISI KOMENTARAI 13
  • Skelbimai
  • Pranešk
    naujieną
  • Portalo
    svečias
  • Klausk
    specialisto
  • Diskusijos
  • Orai
  • TV
    programa
  • Pažintys
  • Žaidimai
  • Horoskopai
  • Naujienlaiskis
  • RSS
  • Facebook
  • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių