Marijampolėje įžiebta Kalėdų eglė, padabinta spalvą keičiančiomis stygomis

Marijampolė Kalėdas švenčia romantiškai – tokiu šūkiu Sūduvos sostinė kviečia pasitikti gražiausias metų šventes. Šeštadienį Marijampolė ir vėl įrodė, kad moka švęsti ir surengė išties įspūdingą Kalėdinės eglės įžiebimo šventę.

Gruodžio 3 dieną įžiebta devyniolikos metrų pasakiško grožio eglė, viduje slepianti romantišką erdvę ir kalėdinį paštą, pasipuošusi romantiškomis spalvą keičiančiomis stygomis nepaliko abejingų.

Puikią nuotaiką dovanojo personažas Pakalikas, kuris buvo tapęs šventės vedėju, vaikų chorų „Vyturėlis“ ir „Kotita“ pasirodymai, gaisrininkų iš kamino išvaduotas Kalėdų senelis, kvapą gniaužiantis lazerių ir muzikos šou bei dangų nuspalvinę įspūdingi fejerverkai. Netrūko ir pramogų vaikams – mažieji galėjo suptis kalėdinėse karuselėse ar kartu su tėvais leistis į kelionę Kalėdobusu. Nuo pat ryto centrinėje aikštėje apsilankyti kvietė ir kalėdinė mugė.

„Su šios įspūdingos Kalėdų eglės nušvitimu prasideda gražiausių metų švenčių laukimas. Marijampoliečiai moka švęsti ir dalytis šventine nuotaika – tai įrodote jūs, mielieji, taip gausiai susirinkę į šią šventę. Džiaugiuosi, kad šis įspūdingas renginys yra tik Romantiškų Kalėdų pradžia ir mūsų visų dar laukia susitikimai su Kalėdų seneliu, šventinės edukacijos, fotosesijos, ledo skulptūros, romantiškoji eglučių alėja, vaikų vežimėlių kalėdinis puošimas ir daug kitų puikią nuotaiką dovanojančių atrakcijų“, – kalbėjo Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda.NAUJAUSI KOMENTARAI

Na

Na  portretas
GIrinis >todėl kad neužsidegtu

Onė

Onė portretas
Puiki

Tadas

Tadas portretas
Pradesiu vemt nuo geltonos ir melynos.
VISI KOMENTARAI 6

Galerijos

Daugiau straipsnių