Ar teisėtai pasielgė lietuviai, „Circle K“ degalinėse kuro prisipylę už centus?

 • Teksto dydis:

Socialiniai tinklai trečiadienį ošė dėl benzino kainos „Circle K“ degalinėse – litras degalų tekainavo vos keletą centų. Tačiau degalinės atstovai pabrėžia: buvo įsivėlusi techninė klaida, daugiau tokių akcijų nebus, praneša LNK.

Pilnas degalų bakas – vos už 0,80 euro centų. Emocijas gyventojams buvo sunku suvaldyti, mat litras populiaraus benzino – vos 0,02 centai. Paprastai tokių deglų litro kaina šioje degalinėje – 1,59 Eur.

Benzino kainų stebuklą nufilmavęs vyras užsiminė, kad tai vyksta Vilniuje, Karoliniškių degalinėje „Circle K“. Tačiau panašiais vaizdais dalijosi ir kauniečiai, apsilankę „Circle K“ degalinėse. Iš komentarų matyti, kad tokios neįtikėtinai mažos kainos degalinėse ir Šiauliuose.

Buvo spėliojančių, kad „Circle K“ degalinės 0,02 centų už litrą kainą nustatė dėl mistinio skaičių derinio antradienio datoje – 2022 m., vasario 22 d., antradienis. Tačiau paaiškėjo, kad mistikos čia nebuvo jokios – įsivėlė techninė klaida.

„Didžiojoje dalyje „Circle K Lietuva“ degalinių šią naktį buvo įsivėlusi klaida degalų kainų peržiūros procese. Dėl šios priežasties benzino kaina vienu metu siekė vos 0,02 euro centus. Tačiau nakties metu degalų pardavimų apimtys nėra didelės, o veiksmų buvo imtasi per 10 minučių, prekyba atnaujinta per mažiau nei valandą“, – komentavo „Circle K Lietuva“ degalų kategorijos vadovas Rokas Laurinavičius.

Visas reportažas – LNK vaizdo įraše:

„Bendra taisyklė yra ta, kad moka tą kainą, kuri nurodyta prekės etiketėje“, – aiškino Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos atstovė Dalia Malinauskienė.

Vartotojų teisių gynėjai sakė, kad net jei ir kainų lentelėje buvo įsivėlusi techninė klaida, vartotojas šioje situacijoje teisėtai moka mažesnę kainą.

Galime tik pasidžiaugti tuo metu benzino prisipylusiais mūsų klientais, kuriuos išties maloniai nustebinome.

„Vartotojas, jeigu jis prie kasos sužino, kad kaina yra kita, gali tos prekės atsisakyti ir nepirkti. Aišku, jis gali reikalauti, kad parduotų už tą kainą, kurią jis matė etiketėje. Jei pardavėjas nesutinka, jis gali kreiptis į tarnybą. Bet šiuo atveju jau įpilto kuro vartotojas negrąžins“, – sakė D. Malinauskienė.

Degalinių tinklas pranešė, kad grąžinti pigaus benzino nereikalaus, susimokėti realios kainos – taip pat.

„Ši techninė klaida yra mūsų atsakomybė, todėl jos padarinius priimame kaip mūsų pačių nuostolius. Galime tik pasidžiaugti tuo metu benzino prisipylusiais mūsų klientais, kuriuos išties maloniai nustebinome“, – teigė R. Laurinavičius.

Degalinių tinklas neatskleidžia, kiek techninė klaida kainavo ir kiek vairuotojai įsigijo benzino už keliasdešimt kartų mažesnę kainą. Tik pabrėžė, kad artimiausiu metų tokių akcijų kartoti neplanuoja.

Šiuo metu tiek benzino, tiek dyzelino kainos rekordinės, perkopė 2,5 Eur, taigi 0,02 centai už litrą daugeliui – iš fantastikos srities.NAUJAUSI KOMENTARAI

Dalbajobas

Dalbajobas portretas
Jei nebeturi karasyti tai geriau iš vis nieko nerasyk. Dabar kaina į 2 eurus kopia ir čia visi skaito narmalu tai apie tai parašyk kai žmonės už tokią kainą pilas uzpisa su tokiom nesąmonių rasimais

SIMAS

SIMAS portretas
BOMBASOSĘ 8.mUŽMŪŠINĖJO VAIKUS, O TY GLŪŠIASPYDBERGINIS KOKIOJ ŠYKNOJ BUVAI! PRYKŪRSTYAS JŲ, ĮJŪNGEI GLŪŠĄ TEISUOLĮ, KĄ?

As

As portretas
Taip pasielge teisingai
VISI KOMENTARAI 15
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių