„Valstietis“ piktinasi: užtenka beprasmio delsimo, leiskime žmonėms dirbti

Seimo Biudžeto ir finansų komiteto narys „valstietis“ Valius Ąžuolas apgailestauja, kad Vyriausybė, viešai žadėjusi teikti siūlymą leisti dirbti nebūtinųjų prekių parduotuvėms, turinčioms atskirą įėjimą, taip pat atnaujinti grožio paslaugas, trečiadienį klausimą paliko nesvarstytą.

„Smulkusis verslas pamirštas, o Vyriausybė ir toliau sėkmingai pataikauja stambiajam verslui. (...) Gerbiamieji, nebėra laiko galvoti, smulkusis verslas balansuoja ant išlikimo ribos! Svarbi kiekviena diena. Ko laukiame? Kol visi smulkieji verslininkai bankrutuos?!“ – piktinasi parlamentaras.

Jis pastebi, kad ir kitose šalyse jau vyksta karantino atlaisvinimai. „Estijoje griežti veiklos draudimai galiojo tik nuo gruodžio 28-osios iki sausio 17 dienos. O po to vėl buvo atidaryti restoranai, sporto klubai, I–IV ir IX–XII klasių mokiniams vėl buvo leista grįžti į mokyklas. Nuo sausio 25 dienos į mokyklas Estijoje buvo leista grįžti visiems mokiniams, o nuo vasario 1-osios pasilinksminimo įstaigos galės dirbti iki 9 valandos vakaro. Restoranuose prie vieno stalo leidžiama sėdėti ne daugiau kaip šešiems asmenims, o atstumas tarp stalų turi būti ne mažesnis kaip du metrai. Austrijos vyriausybė taip pat nusprendė sušvelninti karantiną. Laikantis griežtų reikalavimų, leista atsidaryti parduotuvėms, mokykloms ir kirpykloms. Nuo COVID-19 itin nukentėjusi Italija jau vakar daugelyje savo regionų sušvelnino dėl pandemijos įvestus apribojimus, suteikdama daugiau laisvės keliauti ir leisdama dienos metu atidaryti barus, restoranus ir muziejus“, – apie kitų šalių praktiką kalba V. Ąžuolas.

Gerbiamieji, nebėra laiko galvoti, smulkusis verslas balansuoja ant išlikimo ribos! Svarbi kiekviena diena. Ko laukiame? Kol visi smulkieji verslininkai bankrutuos?!

Parlamentaras kviečia valdžią leisti žmonės dirbti. „Galbūt jau užtenka tuščių kalbų, beprasmio delsimo, pataikaujant saujelei suinteresuotų asmenų? Imdamiesi visų saugumo priemonių, leiskime žmonėms dirbti!“ – ragina „valstietis“ V. Ąžuolas.

ELTA jau skelbė, kad premjerė Ingrida Šimonytė sako, jog karantino pakeitimų galima būtų tikėtis kitą savaitę.

Ministrė pirmininkė teigia nė kiek neabejojanti, kad „pirmadienį pavyks sutarti dėl principinės karantino laisvinimo schemos, o atviri klausimai – dėl konkrečių nemaisto prekybos ir paslaugų atvėrimo etapiškumo ir sąlygų – bus išspręsti. Labai svarbu kuo greičiau sugrąžinti vaikus į mokyklas, suprantamas noras imtis įprasto verslo, tačiau dar svarbiau nepatekti į yo-yo spąstus“.

Nors trečiadienį buvo laukta sprendimo dėl galimo veiklos atnaujinimo, premjerė sakė niekur nedalijusi pažadų.

Karantinas Lietuvoje pratęstas iki vasario 28 dienos.NAUJAUSI KOMENTARAI

BRonius

BRonius portretas
Saunuoliai Lenkai ,Vokeciai ,Danai ir t.t net Latvei nebijo ne pasakyti .kokie mes patis tokia ir valdzia ,daugiau suvarzimu ,daugiau draudimu mum taip ir reikia kad inkstume visi .Saunuoliai politikai ,dar siulau ,kad nuvarytus issekintus nuskurdusiu visus i viena benderi po kelias seimas vienam kambari apgivendintumet nepajegusiu susimoketi mokesciu,senius holivudui isnomotumet siaubo filmu masinem scenom ,dar sugebancius dirpti isnomoti , i sahtas kasiklose pasidarbuoti, visu butus parduoti ir skolas apmoketi .Na aisku kai bus visi vienoi kruvoi ir apklausas ir surasimus bus patogiau daryti ir cia sutaupytu valdzia ,kuras zmoniu maziau ir t.t .

Idiotui - zombiui

Idiotui - zombiui portretas
O tai skiepai neveiks ? Kam tada perkame ? Kaip nusibodo idiotai ....

Kolxoznikui

Kolxoznikui portretas
O po mėn. vėl viską uždarykim neribotam laikui
VISI KOMENTARAI 8
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių