Jis tapo suaugusiųjų turnyro nugalėtoju, tuo metu Seimo kanclerio taurė įteikta veteranų įskaitos nugalėtojui Vladimirui Pavlovičiui.
Kaip pranešė Seimo kanceliarija, geriausiai pasirodžiusiai dalyvei iš Ukrainos Janyrai Ožaiskai įteikta atminimo taurė, vaikų ir jaunučių turnyre nugalėjo ir Signatarų taurę pelnė Deividas Ivanauskas, tarp mergaičių geriausiai pasirodė Zlata Bogomolnikova.
Signatarai, politikai, diplomatai, valstybės institucijų darbuotojai ir žiniasklaidos atstovai taip pat varžėsi Nepriklausomybės taurės įskaitoje, kurios nugalėtoju tapo Seimo kanceliarijos darbuotojas Valdas Bučinskas.
Simultano rungtyje šachmatininkai galėjo išbandyti jėgas su didmeistre Seimo pirmininko pavaduotoja Viktorija Čmilyte-Nielsen. Šiame turnyre geriausiai pasirodė Audrius Pleikys.
Renginyje kartu su politikais prie šachmatų lentų rungėsi užsienio ambasadų, tarptautinių organizacijų, Lietuvos valstybės institucijų, šachmatų sporto ir Seimo taurės veteranai, žiniasklaidos atstovai, taip pat kviestiniai šachmatų mėgėjai.
Turnyrą organizuoja Seimo kanceliarija ir Lietuvos šachmatų federacija, globoja Seimo kancleris Algirdas Stončaitis.
Anot Seimo kanceliarijos, Vitražo galerijoje vykusios varžybos šiemet buvo ypatingos, kadangi sutapo su šalies nepriklausomybės atkūrimo 35-osiomis metinėmis.
Kaip pažymi kanceliarija, nuo 1995 metų kasmet vykstančios varžybos yra analogų pasaulyje neturintis renginys, kuriame kartu su šachmatų didmeistriais, tarptautiniais meistrais aktyviai dalyvauja Seimo vadovai, Nepriklausomybės Akto signatarai, įvairių kadencijų parlamentarai, kitų institucijų atstovai, užsienio valstybių politikai, diplomatai ir šios sporto šakos gerbėjai.
Naujausi komentarai