M. Navickienė apie atsistatydinimą: premjerė pritarė

Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė sako, kad premjerė Ingrida Šimonytė pritaria jos pasitraukimui iš posto dėl klausimų sukėlusių jos ryšių su finansinių technologijų įmonės „Foxpay“ savininke ir jos anksčiau teistu sugyventiniu.

Ministrė teigė atsistatydinimą su I. Šimonyte aptarusi trečiadienį vakare.

„Aš pasakiau, kad aš ketinčiau trauktis, ir premjerė tam pritarė“, – žurnalistams Seime ketvirtadienį sakė M. Navickienė.

Premjerės atstovė Ieva Skarelytė BNS patvirtino, kad M. Navickienės atsistatydinimo prašymas yra gautas.

Ketvirtadienio rytą premjerė aptaria situaciją dėl M. Navickienės su prezidentu Gitanu Nausėda.

M. Navickienė taip pat laikinai eina švietimo ministrės pareigas.

A. Armonaitė: darbų tęstinumu M. Navickienės ministerijose turėtų rūpintis konservatoriai

M. Navickienei nusprendus trauktis iš socialinės apsaugos ir darbo ministrės pareigų, darbų tęstinumu tiek šioje, tiek švietimo ministerijose turėtų rūpintis konservatoriai, sako valdančiajai koalicijai priklausančios Laisvės partijos lyderė, ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė.

„Tai nebuvo ta ministerija (Socialinės apsaugos ir darbo – BNS), kaip beje ir švietimo, kurią per derybas gavo Laisvės partija. Atsakomybę valdyti tas sritis prisiėmė konservatoriai, tai pirmiausia jų prerogatyva ir yra dabar užtikrinti tą darbų kokybę tose ministerijose“, – ketvirtadienį Žinių radijui sakė A. Armonaitė, paklausta „laisviečiai“ imtųsi bent pavaduoti atsistatydinusią ministrę.

A. Armonaitė teigė nesitikėjusi tokios baigties situacijoje, kuomet šią savaitę ėmė ryškėti vis daugiau aplinkybių apie M. Navickienės šeimos verslo ryšius su finansinių technologijų įmones valdančia Ieva Trinkūnaite bei jos sugyventiniu už sukčiavimą kalėjusiu Vilhelmu Germanu.

Vis dėlto ekonomikos ir inovacijų ministrė teigė su šia situacija nesusipažinusi ir plačiau jos nekomentavo. 

„Ministrė geriausiai pati žino ir situaciją, ir gali įvertinti, kokie gali būti sprendimai. Ji tą vakar padarė (...) ir tikiu, kad čia yra geriausias sprendimas“, – teigė A. Armonaitė.NAUJAUSI KOMENTARAI

Audrius

Audrius portretas
M.Navickienės vyras -klaipėdietis. Padarė gėdą savo tėčiui. Jis žymus gydytojas. Abu jo sūnūs, ir marti Monika pasirinko 'prabangią savo šeimos kompromitaciją..

Ta

Ta portretas
Parazite priverte neįgaliesiems, turintiems auto kortelės, registruoti ji vezanti auto . Jau nemažai vairuotoju atsisake nuvežti iki ligoninės, nes nenori registruotis sistemoje . Kas žino, dar vmi privers sumoketi mokesti .

pizlaižės

pizlaižės  portretas
kur mūsų algos ir pensijos
VISI KOMENTARAI 7

Galerijos

Daugiau straipsnių