G. Nausėda: K. Bartoševičiaus Seimo mandato atsisakymo versiją sunku suprasti

Seimo nario mandato atsisakęs Kristijonas Bartoševičius tai padarė „pakankamai netradiciškai“, tai verčia abejoti versija, jog buvęs parlamentaras, kuriam mesti įtarimai dėl galimo seksualinio prievartavimo ir tvirkinimo, priėmė seniai apgalvotą sprendimą, sako prezidentas Gitanas Nausėda.

„Turbūt švelniai tariant sudėtinga suprasti, kaip žmogus staiga savo pareiškimą atsiunčia iš tolimosios Čilės penktadienį, aštuntą valandą vakare, pirmadienį ketina važiuoti į Indiją, ir visa tai pateikiama kaip jau seniai brendusio apsprendimo rezultatas“, – žurnalistams antradienį sakė G. Nausėda.

„Jeigu taip ir buvo, tai tikrai elgesys buvo pakankamai netradiciškas“, – pridūrė jis.

Generalinė prokuratūra prieš savaitę pranešė, jog generalinė prokurorė Nida Grunskienė kreipėsi į Seimo pirmininkę Viktoriją Čmilytę-Nielsen, kad būtina spręsti leidimo patraukti baudžiamojon atsakomybėn ar kitaip suvaržyti Seimo nario K. Bartoševičiaus teises klausimą.

Turbūt švelniai tariant sudėtinga suprasti, kaip žmogus staiga savo pareiškimą atsiunčia iš tolimosios Čilės penktadienį.

Prokuratūros pranešimas paskelbtas porą valandų po to, kai K. Bartoševičius patvirtino BNS atsisakantis Seimo nario mandato, bet šį žingsnį aiškino asmeninėmis priežastimis.

Prokurorai pranešė, kad praėjusių metų lapkričio viduryje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl galimo mažamečio ir nepilnamečio seksualinio prievartavimo bei tvirkinimo. K. Bartoševičius neigia šiuos galimus įtarimus.

K. Bartoševičiaus pareiškimą dėl Seimo nario mandato atsisakymo Vyriausioji rinkimų komisija gavo elektroniniu paštu sausio 20 dieną, apie 20 valandą, jam būnant komandiruotėje. Praėjusį antradienį jo mandatas panaikintas.

Politikas žurnalistams tvirtino, kad tai apgalvotas, ne staiga gimęs, o pribrendęs apsisprendimas. Jis tvirtino palikti Seimą nutaręs dėl asmeninių priežasčių, tai yra sveikatos būklės.

Prezidentas antradienį pakartojo, jog ši istorija yra „didžiulis smūgis mūsų politinei sistemai“, tačiau pridūrė, jog reikėtų neskubėti „teisti žmogaus, kuris nėra nuteistas“.

„Bet Generalinė prokuratūra pradėjo visą šitą istoriją, kaip ją čia pavadinti, ne iš tuščio lapo, dėl tos priežasties aš tikrai neužbėgsiu už akių teikdamas savo vertinimus, tiesiog sakau, kad šiandien, taip, kaip yra, yra labai blogai ir mes turime kapstytis iš šito skandalo, bet tik padarę labai aiškias išvadas, kad to nepasikartotų ateityje“, – sakė prezidentas.

K. Bartoševičius 2020 metais į Seimą išrinktas su Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionimis demokratais, bet jis nėra šios partijos narys.NAUJAUSI KOMENTARAI

prezidente NAUSĖDA, -netradiciškas elgesys yra

prezidente NAUSĖDA, -netradiciškas elgesys yra portretas
ir kai l i b e r a l ų lyderis-SEIMO narys E.MASIULIS 2016 metais a t s i s a k ė seimo nario mandatą iš kart, kai STT pagavo su 106 tūks. eurų kyšiu-- tai kodėl atsisakė MANDATO, --už paimtą p a s k o l ą .--Už" paskolos "paėmimą, jis išteisintas ir liberalai liko sausi.---Tik Lietuvos TEISĖSAUGOJE , daugelį metų, vyksta tokie pasakiški s t e b ū k l a i , kurie Lietuvos gyventojų nestebina , todėl panašiai elgesi ir seimo narys Bartoševičiaus, kad jis išvengtų atsakomybės ir nenukentėtų KONSERVATORIŲ "šv. avinėlių" grupuotė.

ojei

ojei portretas
Atsiminė smirdančios konservos perst "nekaltumo prezumpcija". Tik iki mėšlitos atvejo tos prezumpcijos jiems kažkaip neprireikėjo – visus sūdijo be įkalčių ir be teismo raudonsnukių valatkų ir kitų urodų trojkės delfiuose

cha cha

cha cha portretas
eisiu žiūrėt laidą,kur viena s politikaks sakys, kad ttame skandale įžvelgia vėgėlių nerštą.O kas gali paneigti?
VISI KOMENTARAI 16
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių