Ž. Kropaitė patyrė siaubą dėl sunegalavusios dukros: ašaros bėga, kaip nuostabiai medikai dirba

 • Teksto dydis:

TV ir radijo laidų vedėjai Živilei Kropaitei-Basiulei dėl sutrikusios atžalos sveikatos teko išgyventi nerimo kupiną naktį. Dviejų vaikų mama dabar jau gali lengviau atsipūsti, tad ji negaili gražių žodžių medikams. 

„Dalis tėvų susiduria su tokiu baisiu momentu, kai pirmąsyk jų vaikui vidury nakties staiga pritrūksta oro. Jie siaubingai supanikuoja. Jei būna pasiskaitę kažko, seka, ar tas vaikas nekosti „lojimo“ kosuliu, bandydami atpažint laringitą, bet koronos kontekste vis tik išsigąsta dar labiau. O tada netrukus įsitikina, kad – duokdie, kuo rečiau – bent iki 3 metukų jų kiekvieną arba kas kažkelintą slogą lydės laringito priepuoliai. Vakar ir mums buvo tokia naktis“, – socialiniame tinkle rašė žinoma moteris.

Žurnalistė dėkojo greitosios pagalbos medikams.

„Nežinau personalo vardų, nelabai mačiau ir veidų  – juoba, kad su kaukėm – bet man ašaros bėga, kaip nuostabiai jie dirba, – rašė dviejų vaikų mama. –  Nuramino. Atsakė į kiekvieną klausimą, nebūdami juk kažkokie laringospecialistai. Vaiką glostė, darė jai adrenalino inhaliavimo pauzes, glostė vėl. Rodė „Cocomelon“ filmukus, bandė ir kitus filmukus, nes anie neveikė, vaikui klykiant; iš savo telefono ir iš savo interneto. Visas ampulių atliekas išsinešė, sakydami: „Tik nepalikime, namuose yra vaikų“, linkėjo ramios nakties ir buvo tiesiog neįtikėtini. Ačiū, ačiū,  ačiū, tesaugo jus viskas, kas gali, žmonės, įstatymai, darbdaviai, dievulis“, – dėkojo Ž. Kropaitė-Basiulė.

Ž. Kropaitė-Basiulė su vyru Liudu Basiuliu augina dvi atžalas – pernai rugsėjį gimusią dukrelę Dorotėją ir 2018 m. gegužę gimusį Vėją.NAUJAUSI KOMENTARAI

Reikia

Reikia portretas
kasdien per tv žinias transliuoti reportažus iš ligoninių kovido skyrių kur žmonės baisiose kančiose dūsta ir miršta - tegul pasižiūri rėksniai užsispyrėliai antivakseriai kas būna iš tikrųjų kai ta zaraza užpuola... Tegul pasižiūri pamainos gale į ką pavirsta medikai vos pavelkantys kojas..Dabar visiems smagu priešintis, išradinėti sąmokslo istorijas, vaizduoti nepaklusnios visuomenės herojus, bet čia iki tol kol pačius užpuls virusas. Kuriam vienodai ir skiepai, ir įstatymai... ir viskas px - pjauna visus. Tai gal darykim ką galim? Gal vėliau parėkausim, pakoliosim Dulkį, padiskutuosim dėl pačios esmės ir pakeiksim valdžiagyvius? Siūlau rimtai pagalvoti ,,kas jeigu asmeniškai mane paguldys žiauri pandemija, o jau niekas nieko negalės padaryt tik palengvint mirtį?" ...Jeigu įmanoma ją tokią palengvint

Taip

Taip portretas
Medikai dirba gerai, vertėtų ir žurnalistei įdomiau ir maloniau vesti laidas per lrt
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių