V. Baumila: iš kitų klaidų mes tikrai nepasimokome

Kokį patarimą norintiems tapti žvaigžde davė garsūs Lietuvos žmonės? Kaip išlikti populiariu ir įdomiu dešimtmečiais? Dėl ko kai kurie jų iki šiol gailisi? Ir ko vardan žinomumo ant žurnalų viršelių nuolat pasirodančios garsenybės niekada nedarytų?

„Pilna merginų, kurios garsios savo krūtinės išmatavimais ir jei joms viskas su tuo yra gerai, tai puiku, pasirinkite kelią“, – paklaustas apie tai, ko reikia norint ne tik išgarsėti, sakė dizaineris, nuomonės formuotojas Robertas Kalinkinas. Jis kalbėjo, kad norintys tapti garsiais, pirmiausia turėtų pasirinkti, kuo nori būti – vienadiene žvaigžde ar garsiu žmogumi, iš tiesų darančiu įtaką.

„Man labai baisu, kad yra tokių atvejų, kai žmonės išgarsėja per penkias minutes, bet dažniausiai toje viršūnėje ir būna 5 minutes, o tada atsiranda visokie baisūs padariniai, tokie kaip depresija, ir visa kita. Todėl man atrodo, kad geriau tiesiog daryti savo darbą gerai, o žinomumas ateis“, – teigė televizijos laidų vedėja Ugnė Siparė.

Man labai baisu, kad yra tokių atvejų, kai žmonės išgarsėja per 5 minutes, bet dažniausiai toje viršūnėje ir būna 5 minutes, o tada atsiranda visokie baisūs padariniai, tokie kaip depresija.

Tuo metu ilgametė TV laidų vedėja ir prodiuserė, 56-erių Edita Mildažytė sakė, kad norint tapti žvaigžde svarbiausi prigimtiniai dalykai. „Paspaudžiau „like“ ir šiuo metu yra, bet nėra plano, nėra žinojimo, kaip aš noriu nugyventi, ir nėra žinojimo, kokio gyvenimo norėčiau“, – teigė E. Mildažytė.

Dainininkas Vaidas Baumila jaunimui, trokštančiam žinomumo ir pripažinimo linkėjo daryti klaidas su aistra ir iš jų pasimokyti. „Linkiu ne tik daryti klaidas, bet ir iš tų klaidų mokytis. Ne iš kitų klaidų, nes iš kitų klaidų mes tikrai nepasimokome, bet iš savų...“, – sakė V. Baumila.

Būti žinomam Lietuvoje nereiškia, kad esi labai turtingas, gyveni rūmuose, ir važinėji naujausiomis mašinomis.

„Būti žinomam Lietuvoje nereiškia, kad esi labai turtingas, gyveni rūmuose, ir važinėji naujausiomis mašinomis... Tai yra ne finansinė grąža...“, – sakė atlikėja Liepa.

O štai aukščiausiais pasaulio dvyniais tituluojami Kšyštofas ir Darjušas paklausti, ar specialiai daro ką nors, kad sulauktų didesnio dėmesio, juk rodos, baigę krepšininkų karjeras tapo dar žinomesni, kaip visada juokauvo. „Aš manau, kad esame garsūs dėl brolio“. „Ne, ne, manau, kad jokios paslapties čia nėra, paprasčiausiai viskas dėl to, kad mes dvyniai, ir nemokam kalbėti lietuviškai...“, – šmaikštavo Kšyštofas ir Darjušas Lavrinovičiai.

LNK nuotr. 

Kaip tapti žinoma, kaip išlaikyti visuomenės dėmesį ir ką daryti, kad apie ją rašytų, atskleidė komunikacijos specialistė, nuomonės formuotoja, 36-erių Dovilė Filmanavičiūtė. „Pastaraisiais metais jaučiu, kad mes koncentruojamės į tai, ką kas pasakys, kažkodėl didesnį malonumą mums suteikia konfliktai, nei kažkokia ramybė ir tiesiog buvimas su savais bei savimi. Juk tada, kai suklumpi, lieka tik tie savi, tai matyti, kad daugiau investuoti reiktų ne į vienadienius „bling bling“, kurie iš tikrųjų nuo tavęs nusisuka, kai pasidarai ne toks naudingas ir ne toks madingas“, – sakė D. Filmanavičiūtė.

Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ – pirmadienio vakarą,  20 val.,  per LNK.

 

 

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Kunigundas

Kunigundas portretas
Didelė žvaigždė mano esąs arogantiškas , save įsimylėjęs,o kaip keikiasi,kaip vadina senus žmones,kaip šaiposi iš moterų,fu

Purmaliai

Purmaliai portretas
Nuo kada baumyla tapo žvaigžde?už Lietuvos ribų jo niekas nepazysta !
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių