Supermodelis K. Moss atidaro talentų agentūrą

  • Teksto dydis:

Britė supermanekenė Kate Moss (Keit Mos), šiais metais išėjusi iš agentūros, kuri ją pasamdė dar 14-metę, atidaro savą talentų agentūrą, pranešė interneto svetainė „Business of Fashion“.

„Iš tikrųjų nenoriu tiesiog gražių žmonių, noriu žmonių, kurie gali dainuoti, šokti ir vaidinti. Noriu kurti žvaigždes“, – sakė 42 metų manekenė, pasitraukusi iš „Storm Models“. Jos retas interviu buvo paskelbtas pirmadienį, prieš Londono mados savaitės pabaigą šį antradienį.

„Noriu daugiau susitelkti į vadovavimą žmonių karjeroms“, – sakė K. Moss, kurios agentūra turi interneto svetainę, paskyras „Twitter“ ir „Instagram“, nors ji pati, kaip žinia, vengia socialinės žiniasklaidos.

Londone gimusi K. Moss, baro padavėjos ir kelionių agento dukra, buvo „atrasta“ viename Niujorko oro uoste. Ji – viena iš nedaugelio 10-ojo dešimtmečio supermodelių, kurie vis dar tęsia pelningas karjeras.

Kaip tvirtina „Business of Fashion“, „Kate Moss Agency“ gali transformuoti ją „iš supermodelio į pradedančią verslininkę“.

K. Moss pagal uždarbį yra 13-tas modelis pasaulyje. Per 12 mėnesių iki 2016 metų birželio ji uždirbo 4,47 mln. eurų, nurodo JAV žurnalas „Forbes“.

Neseniai ji reklamavo „Calvin Klein“ – praėjus daugiau kaip dviem dešimtmečiams po pirmos savo fotosesijos šiai kompanijai.

10-ajame dešimtmetyje išgarsėjusi K. Moss greit buvo praminta „heroino elegancijos“ – mados tendencijos, kuri buvo kaltinama narkotikų ir anoreksijos išaukštinimu, – įsikūnijimu.

Nepaisant virtinės skandalų, tarp jų – nuotraukų, kuriose esą matyti, kaip ji vartoja kokainą, K. Moss įvaizdis ištvėrė viską.

Ją garbina mados biblija „Vogue“, kurios viršelius jos atvaizdai puošė dešimtis kartų. 2014 metais ji dirbo viena britiškojo „Vogue“ redaktorių.

Nors demonstravo tokių mados namų kaip „Versace“ ir „Yves Saint Laurent“ drabužius, K. Moss taip pat pasirašė sutartį su makiažo kompanija „Rimmel“ ir bendradarbiavo su drabužių kompanija „Topshop“.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių