A. Stašaitytė-Masalskienė pasirodys naujame LNK šou

  • Teksto dydis:

Laidų ir renginių vedėja Asta Stašaitytė-Masalskienė netrukus ners į dar vieną naują projektą – žinoma moteris taps vasario 12 dieną startuosiančio antrininkų superšou „Mes – vieno kraujo“ komisijos nare. Projekte bus ieškoma ne tik geriausiai dainuojančių, bet ir artistiškiausių atlikėjų antrininkų Lietuvoje.

„Aš noriu, aš tiesiog trokštu, kad projekte sutiktume tikrų talentų iš paprastų žmonių, – neslėpė A. Stašaitytė-Masalskienė. – Tokie projektai visiems mūsų profesionalams būna ir savotiškas nosies nušluostymas, ir jų supurtymas, kad nemiegotų ant laurų, ir priminimas, kad visada reikia dirbti, nes talentingų žmonių Lietuvoje tikrai netrūksta. Tame aš įžvelgiu labai labai daug pliusų ir labai linkiu būsimiems dalyviams sėkmės.“

A. Stašaitytė-Masalskienė patikino, kad projekte visus dalyvius vertins tik taip, kaip jie bus nusipelnę. „Jei žmonės iškrės ką nors juokingo – tai ir pasijuoksim! Jau ką moku, tai pasijuokti, gerąja to žodžio prasme, be pykčio. Todėl tokių dalyvių pati tikrai labai laukiu“, – nusijuokė žinoma moteris. „Pasijuokti yra sveika, negalima visko sureikšminti ir taip rimtai žiūrėti į kiekvieną pasirodymą. Kai bus juokinga – bus juokinga, o kas bus apgailėtina ar nejuokinga, tai taip ir įvardinsim“, – užtikrino ji.

Kai bus juokinga – bus juokinga, o kas bus apgailėtina ar nejuokinga, tai taip ir įvardinsim.

„Tiesos tokiame projekte bus tikrai daugiau, nes ten, kur dalyvauja žvaigždės, visada yra kažkokios išankstinės nuostatos, yra tam tikri vaidmenys, kažkokie visuomenės statusai... O čia tokių dalykų nebus. Ką matai – tą matai, taip ir vertini. Viskas bus labai nuoširdu ir tikra“, – neabejoja „Mes – vieno kraujo“ komisijos narė.

Pati A. Stašaitytė-Masalskienė taip pat prisiminė istoriją, kai vaikystėje pati norėjo būti vieno kraujo su tomis įžymybėmis, kurias matė ir girdėjo televizijos ekrane. „Tačiau aš nedainavau – aš pasiėmusi plaukų lako flakonėlį kaip mikrofoną prieš veidrodį iš laikraščio skaitydavau žinias, – juokiasi moteris. – Kai nieko nebūdavo namie, skaitydavau tas žinias garsiai prieš veidrodį, o jei kas nors būdavo namie, tada užsidarydavau kambaryje ir skaitydavau orus ir kitas žinias prieš sekciją, kurios stikle matydavau savo atspindį. Tokia štai buvau pranešėja.“

Kartu su A. Stašaitytė-Masalskienė „Mes – vieno kraujo“ komisijoje bus muzikos bei TV laidų prodiuseris bei vedėjas Egmontas Bžeskas, taip pat didžiulę teisėjavimo patirtį įvairiuose projektuose turinti atlikėja Rūta Ščiogolevaitė. Be to, projekte į komisijos narių vietą pirmą kartą sės ir „radistai“ Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius.

Naujasis antrininkų superšou „Mes – vieno kraujo“ startuoja jau vasario 12 dieną, 19.30 val. per LNK.NAUJAUSI KOMENTARAI

žiūriu ir

žiūriu ir portretas
Nesuprantu, nejaugi vietoj Stonkaus nebėra geresnio Lietuvoje vedančio laidą...Fe. Taip pat gerai, dar kad tik vienas iš "radistų" sėdi tarp didžiai kompetetingų muzikoje...Lygis LNK projektų darosi klaikus.
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių