Perversmas: baseine – moterys su nepridengta krūtine

Grįžti į straipsnį

to anoni(Z)mas

to anoni(Z)mas portretas
ir iš kur tokių gyvulių atsiranda kad spoksoti. Visiški japai, mergos nematę. Tai Dvaro pirtį kur moterys net visiškai nuogos maudos, tikriausiai gautum į snukį ir būtum išmestas lauk.

Istorija

Istorija portretas
Ne naujiena ... Kas klausė mokykloje, tas prisimins Roma ... Tai tiesiog pamirsta istorija grizta ....

Kosmaras

Kosmaras portretas
Kuo baisesne boba, tuo labiau nori nusirengti...

Anonimas

Anonimas portretas
Bus daug kam paspoksoti

STRINGAI

STRINGAI portretas
TAI TRUSANAI IRGI NEREIKALINGI :)

Palaipsniui

Palaipsniui portretas
Matosi įvairios nuomonės. Įsikarščiuojama. Aprimkime, neskubėkime, pasitarkime. Vyrams bus problemų, jie reaguos ir išsiduos. Kai kurie neatsilaikys, jiems prireiks...čia ir dabar.. Siūlau, eksperimento keliu, pradžioje leisti panelėms apnuoginti tik vieną krūtiį, o kitą pridengti delneliu. O paskui pažiūrėsime. Gimstamumas, panašu, šoktels...

laukiu baseine seimo elyto

laukiu baseine seimo elyto portretas
širinskienės, blinkės, skvernelio ir žinoma akiniuoto y-ha-ha, tegul geriau jau papais persimeta o ne šūdais drabstosi

to su drabužiais

to su drabužiais portretas
tiesus kelias į dugną. Mačiau dar vaikigalis. Pagėręs pilietis norėjo iš LLBM į prieplauką kitam Pravienos krante. Tai dabar prieplauka muziejuje. Pločio ten 50 bus, gylio gal 6 metrai. Mokantis gerai plaukt dar bandė gelbėt bet nespėjo.

Anonimas

Anonimas portretas
Beje būtų daug blogiau jei vyrams lieptu su drabužiais plaukioti.... Man tas visai nepatiktu...

Anonimas

Anonimas portretas
Tegul kad ir nuogos plaukioja, lyg ten kažką naujo pas jas pamatyti galima..... Visoje Europoje jau senai beveik visos nuogais papais deginasi pliaže ir niekam tai neįdomu...

vyras

vyras portretas
blemba teks apsigyvent baseine...

to bp

to bp portretas
vargšeli, negi nematęs? Nors ten nieko nematyt, nebent perlips gulintį. Ir niekas nemaskatuoja. Kaip kadais xoxolka sakė - a gliadia s boku - bantik.

bp

bp portretas
O kodėl tik viršutinė dalis ? Kas čia per pusiniai sprendimai ? Varykit iki galo, amazonės ...

jk

jk portretas
Laikai keičiasi.lai moterys plaukioja apsirenge ar,nusirenge kaip joms patogiai,vakaru Europos pliažuose daug moteru be liemsneliu,ir niekas demesio nekreipia.N a gal kokiam iškrypeliui kyla emocijos

Anonimas

Anonimas portretas
Atsakymas Estetui- sakai,kad visas senes vyt lauk,o palikti tik jaunas ir gražias.Ok,o kiek metų tavo mamai? Manau,kad ji jau sulaukusi brandaus amžiaus. O tu ir ją viešai vadini sene,vydamas lauk. Taigi,prieš rašydamas tokį komentarą, gerai pagalvok!!!

anekduotas

anekduotas portretas
ateina merga pas hirurga sako: pas mane papai nutiso nuo lemenes nedevejimo, padekit....................po valandos ateina vyrukas: pas mane pimpis nutiso nuo lemenes nedevejimo, padekit...............

matyt litvinų mergos

matyt litvinų mergos portretas
neturi ką parodyt. Arba gyvena viduramžiais. Kaip tas išakas kur Danają supjaustė. Tai ne protestas, tai iškrypėlis.Dar socializmas, 1985, BG. Plovdive karšta jau gegužės mėnesį. I troliką įlipa merginos, gal užsienietės, palaidinės skaidrios kaip stiklas. Po jom nieko. Niekas nekreipia dėmesio, spoksoti nemandagu. Rusėjis. Pajūris nuostabus, turistų pro reta. Nesebъr. Laukinis bendras pliažas - laukinis nes nemokamas, nėra dušų, tualetu. Bet kito senajam nėra. Tik kitapus tilto, naujajam. Ateina panelės, nusirengia pliku viršum ir deginas.Ir niekam net tais socializmo laikais nekliuvo.

.......

....... portretas
Vokietijoje paplūdimiuose jau seniai deginasi ir maugdosi be liemenėlių Man tai nepatinka,neestetiška Ypač negražu,kai paplūdimiuose moterys nešioja stringus Nors ir jaunos,bet tik vienetai turi gražius sėdmenis Rodyti savo minusus,tai nėra laisvė Žmogaus laisvė slypi jo galvoje

to pažengęs

to pažengęs portretas
tai tau reikia į Dvaro pirtį. Ten sutelpa iki 20 žmogų. Ir maudosi kas kaip nori. Kas visai nuogi, kas tik plikis papais. Šeimininkė irgi. Ir niekam niekas nekliūna. Vieta tai vieša, lankosi kas susimokėjo.

tai

tai portretas
diedai su stajakais bus...

kokie papai?

kokie papai? portretas
pravažiavau šiandien Vilniaus centrą, tai pagalvojau, kad gal kažko nežinau, gal koks visuotinis gedulas, minios juodai apsirengusių asmenų šliaužioja...

Keistumai pasaulio

Keistumai pasaulio portretas
Viena tokia daro negatyviniu depresiniu knygu apžvalgas ir stebisi kad nera skaitytoju

Vis tiek

Vis tiek portretas
Plastmase ten, nebe tas natūralus grožis

botas

botas portretas
kai vyras neturi vidinio grozio, tai tenka apsimesti mergina kad patrauktu i save demesio

jooo

jooo portretas
Kai moteris neturi nei proto, nei estetinio, vidinio grozio, tai papais bando pasidemonstruoti. Pasaulis pradejo kopijuoti aborigenus, nuogi, issidraike ir visi visu.. tik, tada kam ta lygybe ?

Manau

Manau portretas
Yra afrikoje genčių kur beveik visi nuogi vaikšto, tai nežino kas per daiktas yra išprievartavimas, nebelieka pagundos tipo o kas ten slypi už tų skarmalų

ko čia smulkintis

ko čia smulkintis portretas
galima ir be triusikėlių

patikejom

patikejom portretas
ateini, o ten transgenderiai be lemeniu

klp

klp portretas
Viskas dėl taupumo - nebereikės dengtų tualetų. Pristatys klozetų prie šaligatvių ir taupu ir patogu ir madinga. Tikra gerovės valstybė.

Pažengęs

Pažengęs portretas
O as noriu maudytis su plika birka. Jei kokioms moterims tai nepatinka -tures su tuo susitaikyti. Neleisiu pažeidinėti savo prigimtines teisės vaikščioti su pliku. Juo labiau, kad jis nemažas.

tomas

tomas portretas
o ko cia ta merga su sortais? itariu tai klasta, ten vaikinai su dideliais papais, o sortus uzsidejo, kad nekas nepastebetu tarpkojo

jeigu jau perversmas

jeigu jau perversmas portretas
tai prašom ir reportažo video nepridenginėti !

Jff

Jff portretas
Išsigimimas įsibėgėja…

Kas čia nuostabaus?

Kas čia nuostabaus? portretas
Juk moterys vyriškėja ne tik kelnių nešiojimu (kai kurios net ir sijonų ar suknelių neturi), jos stumiamos ir į sunkiausius darbus, nes moterų/vyrų santykis būtinai turi būti(?) 50/50% (!), tai ir toliau einama vyriškėjimo keliu.

aha

aha portretas
rašinėja tie,kurie neturi ką parodyti,o giriasi,kas turi,niekada nesigiria..slėpkitės su puse šešių į kampą.Nėra ko gėdytis,kūnas yra visas gražus,o neišmetant nei vienos jo dalies.Tik sovietai taip primokė-gėdytis savo kūno.

Jonas

Jonas portretas
Patogumo dėlei galima maudytis ,krūtis susirišus mazgu už nugaros. Tokios labiausiai ir nenori plikintis.

to Estetas

to Estetas portretas
Čia tu apie savo motiną.Nu ir pabaisa.

Blaivus

Blaivus portretas
As biski pries. Nenoriu vaizdelio gadinti.

kai pagalvoju...

kai pagalvoju... portretas
jei 1912 metais moterys būtų turėjusios silikoninius papukų implantus - kiek moteriškių nebūtų paskendę per Titaniko katastrofą ! :(

Realiai kas kabo turi būti pridengta

Realiai kas kabo turi būti pridengta portretas
Todėl turi būti privaloma moterims tik liemenėlės.

kokios dar glaudės

kokios dar glaudės portretas
tegu varo į Afriką, ten tai bus laisvė. Apranga nulinė.

Tebūnie vaivorykštė

Tebūnie vaivorykštė portretas
O bože reikalausime kad būtų lygios teisės besimaudantiems, be glaudžių plaukioti nepalyginamai lengviau, jauti laisvę ir toleransiją.

Estetas

Estetas portretas
Jeigu mergina jauna , graži su dailiomis krutimis - kodel gi ne tegul eina pusnuogė.O visas senes nukarusiais papais vyt lauk be gailesčio.

vietinis dročintojas

vietinis dročintojas portretas
man tai patinka baseine panerti ir fotografuoti su samsung xcover6 senų bled džių pyz das

patarimas

patarimas portretas
tikrai nėra ko gėdytis, jei papai kaip špygutės

tada

tada portretas
as schtrauzus nusiimsiu,bet pamaciusios ismiera nualptu

ALKOHOLIKAS

ALKOHOLIKAS portretas
MATOMAI TAI TRANSVESTITAI , PAS JUOS NIEKO NĖRA , NEI ANT KRŪTINĖS , NEI TARPKOJYJE .

ALGIRDAS.

ALGIRDAS. portretas
Tokios daro viską , kad vyrai plaukiotų su ''stačiais''stabilizatoriais .

Manau

Manau portretas
Tokios moteris nori lygiu teisių su vyrais. O kai vyrai prievartauja, kimba prie tokiu tai galimai joms patinka. Bet ne visoms. Juk kaip rašo, vyrų visai kitaip sudėtas jų organizmas. Jie patinai. Manau tokioms gal su psichika negerai. Jos visko prisigalvoja.

to Greta

to Greta portretas
Tai galima Jūs tik su kelnėm vaikštot ir kapišonu ant galvos :)

Palaikom

Palaikom portretas
Palaikom, už natūralumą. Pas mus tai su maišais stengiasi vaikščioti. Čia gal lietuviuose tebėra kraujyje tyčiojamasis iš riebaliuko, iš gyvenimo randų, neįgalumo ir tt. Lietuvoje vyrauja konservatyvus požiūris į visą tai. Net poros mylisi tik tamsoje :)

Kukas

Kukas portretas
Vaikams iki 16 metu naudinga vaiksciuoti nuogems. Taip sake aukstuju mokslu profesorius bartosevicius.

ll

ll portretas
Grįžtam su su žmonijos vystymusi atgal, kas nori apskubėti gali pas atskiras gentis Afrikoje važiuoti,kur nuogi vaikšto,Nori kuo nuogesni būti viešai,bet gal kitam šlykštu ir pykina tavo kūno nuogumas ,jau nekalbant apie higieną ir estetiką.Todėl tegu ir daro būreliams nuogalių atskirus baseinus.

Anonimas

Anonimas portretas
Šis straipsnis tikra atgaiva nesusitupėjusiems komentatoriams..

Siaip tai

Siaip tai portretas
Baseinai ir yra gerokai priplaukusiems ant smegeneliu individams. Tas pats sporto klubai kur susirenka publika ir mergos aptemtom kalgotkem tipo sportuoja o anaboliniai subjektai i jas spokso. svarbu visiems linksma

Piziukas

Piziukas portretas
Tai je paplaukioti ar pasidulkinti i baseina eina? Juk kai plaukioji kabantis daiktai tik trugdo, o jei dideli papai tai isvis skausminga. Gal cia bus mazohistes?

Šaunuolė

Šaunuolė portretas
Komentuoja visai nukvakę seniokai...Serga senatvės marazmu...Gyvenime baseine nebuve nes bijo vandens,švaros...Gražios moterys,merginos labai gražu...Tik tokia tatuiruota su ausyse sagomis tai kvaila...Nori dėmesio ir tiek..Smegenų neturi,vyrai nuo jos bėga...Lai plaukioja,dar gražiau...

Anonimas

Anonimas portretas
biski baisi

nuomonė

nuomonė portretas
bet tai kiek čia vyriokų jau nieko galimai negalinčių rašinėja,vis apie savo bonifacijus,matyt,turite probe\lemų,kad tik viena sreikalas galvose.

Tuose baseinuose

Tuose baseinuose portretas
visada vyksta `bl etstvos na parachode`, tik užmaskuotai.

isvaisda jos

isvaisda jos portretas
isduoda smegenu trukuma ir jos nepayrauklu vyram 'grozi' kuris ja 'islaisvina' is smegenu .

Tomas

Tomas portretas
Bepapies vaiksciuos be lemeneliu, tai gal ir staruliams leisti vaiksciuoti be stringu, kuriu pimpis pasislepe pilvo lasiniuose?

na

na portretas
o gerai bus moterys be papinyciu o vyrai su staciais aplink.kiti dar ir nuleis,moters papai yra lytines traukos objektas.kitaip yra pliazuose eini ir praeini,o cia dvi valandas sukinieses aplink papus.man tinka.tik kaip bus su paaugliais.

piensininks

piensininks portretas
aš tai ateinu į baseiną savo nulinkusi pimpalą ir subine nuplauti veltui, nes pas mane bute vanduo nebeteka, nežinau dėl ko

Papkis

Papkis portretas
Reikėtų į kiekvieną baseiną su nuogaliais įleisti bent po 2 krokodilus. Tie greit nukramtytų visus atsikišusius ir laisvai kabančius daiktus. Nebebūtų jų, ir problemos nebeliktų. Vat tep.

Tešmenys

Tešmenys portretas
Tešmenys gerai. Sekantis žingsnis - dulkinsimės gatvėje ir džiaugsimės vėl tapę gyvuliukais

Topi

Topi portretas
O jai vidurius susuks galesiu baseine debesi paleisti?

O LIETUVES NUOGOS PAVARYKIT

O LIETUVES NUOGOS PAVARYKIT portretas
PIZE NUOGA IR PAPAI NUOGI. PROBLEMŲ NERA, MES LAISVOS.

Greta

Greta portretas
Paprastas klausimas - o kas toliau?! Matyt dar per mažai turime prievartautojų ir kitų su ta linkme susietų nusikaltimų. Galų gale, ar dar bent koks padorumas egzistuoja vienas kito atžvilgiu?!

Nuomonė

Nuomonė portretas
Galetų jau ir pizių nebedengti. Kam tie skudurai ?

litvinai

litvinai portretas
kap gyveno akmens amžiuje taip ir gyvena.

nuomonė

nuomonė portretas
ekshibicionistės? maniau, kad tai išimtinai tik vyrams būdingas sutrikimas

AK

AK portretas
Kas nusimano, neblogai žino ir tai, kad Vokietijoje nuogas kūnas normalu daugelyje vandens pramogų vietų. Šios būtent moters nuogas viršus nepadarys labiau patrauklia, geidžiama. Su kuo galiu sutikti, tai kad maudymasis ar miegojimas nuogam yra gerokai švaresnė, pilnesnė patirtis. Tai neturi trukdyti kitiems, ir tik.

kaunietis

kaunietis portretas
Sutrikimas kažkam tampa laisve... kaip sakoma " ES vertybės"

Bet

Bet portretas
Ir iš kur tas nesveikas noras išsišokti.

????

???? portretas
Tai tada ir be triusikų galima?

Klaipēdietē

Klaipēdietē portretas
Absurdas kad moteriškē vokietijoje be viršutinēs dalies maudytis nori.Tai viešas baseinas kur susirenka daug žmoniu į ka tai panašu.Dar atidarykite nuogaliu baseina,tai su savo svimbolais ir vieni ir kiti maskatuotis galēs vandenyje kaip Ieva ir Adomas,tai jau išdidelio rašto ,išeita iš krašto.

morta

morta portretas
net covidas proto neikrete

jojo

jojo portretas
raikia syskas nukarusias tatuiruotas pademonstruot

Tai ar tik

Tai ar tik portretas
ten ,ar ir visoje ES tai bus privaloma ....... ir kokios baudos bus skiriamos už tų grozybiu slėpimą kutenantis šiltame baseinelyje ?

Tai

Tai portretas
Galima atidaryt baseinus vyrams. Kuti vaseinai būtų moterims. Dar kiti žmogoms be lyties. Ir visi bus laimingi nuogi

vilius

vilius portretas
Šios valdžios didžiausi planai ir įgyvendinimai .

Kukas

Kukas portretas
Kai papu nera, tai visos vistos drasios be lemeneliu vaiksciuoti.

pranasas

pranasas portretas
busi nuogas,nieko neturesi ir busi laimingas...amen.

Kaziux

Kaziux portretas
Dievas savo dovanas Adomą ir Ievą į Rojų išleido be "kostiumų". Neabejoju,kad netolimoje ateityje būsime Dievo Dovanos.

Pedopartija valdo

Pedopartija valdo portretas
Sutinku, galima ir be trusu vaiksciuti, laisvieciams tik patogiau, apsikakos, tai viskas pro kelnes istekes ir nereikes su pilnom dziaugsmo kelnes pliupsinti.

ne siaubas o glušas

ne siaubas o glušas portretas
nuo kada pieno tara yra lytinis organas? kaip sakė zuikis - karvė taigis be staniko. Spenelius visi vyrai turi o gerokai įmitę - nemenkus papukus.

Bevardis

Bevardis portretas
Na tai paaugliai dabar daugiau dročins.

S(eu)bas

S(eu)bas portretas
Tada it triusikų nereikia. Viešoje vietoje, mano manymu, turi būti pridengti lytiniai organai krūtin - taip pat.

Gydykis toliau

Gydykis toliau portretas
Ar durnyne yra internetas

cha ...visos prostitutes ir iskrypeliai

cha ...visos prostitutes ir iskrypeliai portretas
susirenka viesuosiuose baseinuose savo isdralintas skyles prasiskalaut...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių