„Simpsonų“ mėgėjams - TV6 serialas „Futurama“

Sekmadienio vakarą linksmų animacinių istorijų mėgėjai džiaugsis kultinių „Simpsonų“ kūrėjo Matto Groeningo darbu - serialu „Futurama“.

Šis linksmas humoro kūrinys yra nominuotas net penkiems „Emmy“ apdovanojimams, trys iš jų pagarbiai puošia serialo kūrėjų biurą. Animacinio daugesiarijinio filmo pavadinimas kilo iš 1939 metais Niujorke vykusios pasaulinės mugės „Futurama“. Šią parodą suprojektavo Normanas Belas Geddes, aprašydamas, kaip pasaulis atrodys po 20 metų. Jungtinių Amerikos Valstijų televizijos serialas taip pat pasakoja apie ateitį.

Istorija prasideda, kai picų išvežiotojas Filipas J. Frajus 1999 metais, prieš prasidedant naujam tūkstantmečiui, netyčia užsišaldo laiko kapsulėje. Vaikinas atsibunda praėjus 1000 metų. 2999-aisiais jo laukia Senasis Niujorkas, „Googie“ stiliaus architektūra ir 31 amžiaus problemos - pasaulinis atšilimas, biurokratija ir visiškas išteklių išnaudojimas.

Netikėtai atsidūręs pasikeitusiame pasaulyje Frajus ne tik atranda giminystės ryšį su didelės „Planet Express“ kompanijos savininku, bet ir susidraugauja su robotu Benderiu ir įsimyli kolegę Leila. Kiekvieną dieną jų laukia ne tik neatrastos planetos, naujos ateivių rūšys, bet ir neįtikėtinai linksmi nuotykiai.


Šiame straipsnyje: futurama

NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių