Garsiosios bėglių gaudynės Vilniuje: paaiškėjo, kodėl pareigūnai juos vijosi

 • Teksto dydis:

Ginklai, peiliai, sužaloti policijos pareigūnai ir sudaužyti jų automobiliai – tai trečiadienio vakaro realybė Vilniuje. Kriminalinė policija bandydama sulaikyti keturis asmenis tikriausiai nesitikėjo, kad sulaikymai baigsis būtent taip, praneša LNK.

Viskas prasidėjo po 19 val. Sietyno gatvėje. Vilniaus policijos viršininko Sauliaus Gago teigimu, asmenys priešinosi sulaikymui. Vienas jų net išsitraukė peilį, o vėliau bandė pasprukti automobiliais. Bandydami pasprukti įtariamieji automobiliu prispaudė kriminalistus prie tarnybinio automobilio, vienam jų buvo pervažiuotos kojos. Šis pareigūnas dabar gydomas ligoninėje.

Palikę prispaustus pareigūnus pareigūnai išsiskyrė – „Mercedes-Benz“ automobilis spruko Žvėryno link, o BMW pasuko į Karoliniškes. Jų ieškoti ėmėsi net septyni policijos ekipažai, tačiau ispaniškais numeriais paženklintas automobilis sustoti neketino.

Siekiant sustabdyti transporto priemonę, buvo iššauti penki šūviai. Automobilį pavyko sustabdyti tik Sėlių gatvėje – jo bent viena padanga peršauta. Ant automobilio kėbulo pastebimos ir šūvių žymės. Skubėdami pagalbon į avariją pateko ir patys policijos pareigūnai – degant raudonam šviesoforo signalui jų nepraleido „Volvo“. Laimė, visi važiavę liko sveiki.

Visas reportažas – LNK vaizdo įraše: 

Kiek vėliau, prie televizijos bokšto pareigūnai surado antrą sprukusį automobilį, tačiau žmonių jame nebuvo. Buvo matyti, kad automobilio BMW padanga tuščia. Akivaizdu, kad oras iš jos išėjo dar iki atvažiuojant į šią vietą. Paaiškėjo, kad šį automobilį vairavo 22-ejų jaunuolis. Įtariamieji uždaryti į areštinę.

Pasak S. Gago, šie vaikinai policijai jau gerai žinomi. Jie teisti už aibę nusikaltimų, kurių spektras platus – nuo sukčiavimo, kontrabandos iki neteisėtos asmens laisvės atėmimo.

Įdomiausia šioje istorijoje tai, kad pasirinkę paklusti pareigūnams vaikinai būtų atsakę tik už moters apiplėšimą ir iš jos pasisavintus 250 eurų. Dėl šio nusikaltimo jie ir buvo stabdomi.  Tačiau įsivėlę į įnirtingas gaudynes dabar jaunieji nusikaltėliai turės atsakyti ir už viešosios tvarkos pažeidimą bei pasipriešinimą pareigūnams. Negana to, dar jų laukia civiliniai ieškiniai už sugadintus automobilius ir sutrikdytą policininkų sveikatą.  NAUJAUSI KOMENTARAI

Jaunas

Jaunas portretas
Kuo sveikesnis tuo durnesnis.

saunuoliai

saunuoliai portretas
Pagarba Policijos pareigunam kad SUPAKAVO tuos isgamas

paaiškėjo, kodėl pareigūnai juos vijosi...

paaiškėjo, kodėl pareigūnai juos vijosi... portretas
Matyt, labai pagaut norėjo, todėl ir vijosi...
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių