Automobilis sulaikytas pirmadienį, kuomet VSAT pasieniečiai patikrino iš Lietuvos į Rusiją išvykstančio „Mercedes Benz E280“ rusiškais numeriais ir jį vairavusio 53-ejų Rusijos piliečio dokumentus.
VSAT pareigūnai įtarė, kad automobilio gamyklinėje identifikacinėje lentelėje yra klastotės požymių. Pradėjus detalų automobilio tikrinimą rusas VSAT pareigūnui padavė transporto priemonės draudimo liudijimą, kuriame buvo 50 eurų banknotas. Net ir po įspėjimo apie už papirkimą gresiančią baudžiamąją atsakomybę vairuotojas savo neteisėto plano neatsisakė.
Dėl transporto priemonės identifikavimo numerių suklastojimo, neteisėto sunaikinimo ar pakeitimo, taip pat dėl pareigūno papirkimo pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Rusijos pilietis sulaikytas, automobilis saugomas VSAT Pagėgių rinktinėje.
Naujausi komentarai