Trys žalgiriečių epizodai - tarp Eurolygos gražiausiųjų

Tado Klimavičiaus blokas, Sonny Weemso dėjimas ir Dainiaus Šalengos metimas su sirena – trys pretendentai į gražiausio praėjusio sezono Eurolygos epizodo vardą. Kauno „Žalgirio“ gerbėjai pasistengė, kad net trys vaizdo klipai, kuriuose dominuoja žalgiriečiai, patektų į metų video epizodų pusfinalio etapą.

Visą vasarą oficialioje Eurolygos svetainėje vykstančiuose rinkimuose buvo surengti keturi ketvirtfinalio balsavimai. Tarp įspūdingiausių blokų lengvai nugalėjo T.Klimavičiaus „stogas“ Bambergo „Brose Baskets“ legionieriui Juliui Jenkinsui.

Dėjimų kategorijoje tarp 16 epizodų krepšinio gerbėjai rado net du S.Weemso skrydžius. Į pusfinalį pateko rungtynėse su Maskvos CSKA dėjimu užbaigta amerikiečio greita ataka.

Paskutinysis į pusfinalį patekęs epizodas, kuriame D.Šalenga pataiko neįtikėtiną tritaškį besibaigiant atakos laikui dvikovoje su Kantu „Bennet“ krepšininkais.

Tuo tarpu tarp gražiausių perdavimų lygių nebuvo Milošo Teodosičiaus surengtam antpuoliui, kurį užbaigė jo tautietis Nenadas Krstičius.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių