Rinktinės vyrai įrodė esantys stiprūs ir prie pokerio stalo

Druskininkuose Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės rėmėja PokerStars.net surengė jau tradiciniu tapusį pokerio turnyrą, kuriame dalyvauti pakvietė krepšinio komandos narius bei pokerio profesionalus. Turnyre triumfavo Lietuvos krepšinio žvaigždės Renaldas Seibutis ir Mantas Kalnietis.

Po tris valandas trukusios kovos prie pokerio stalo, įveikęs 30 varžovų, turnyro čempionu tapo komandos gynėjas Renaldas Seibutis, taip parodydamas, kad jis yra gudrus ne tik krepšinio aikštelėje, bet ir prie pokerio stalo.

Prie finalinio stalo sėdo 10 geriausių vakaro žaidėjų, tarp kurių buvo net keturi krepšininkai. Viso žaidimo prie finalinio stalo metu krepšininkai nenusileido pokerio žaidėjams, o finalinėje dvikovoje susitiko krepšinio žvaigždė Renaldas Seibutis ir pokerio profesionalas Airidas Savickas.

„Jaučiuosi puikiai, – teigiamų emocijų negailėdamas iš karto po pergalės kalbėjo Renaldas Seibutis. – Buvo žaidime įvairių akimirkų: ir kuomet pirmavau, ir kuomet praradau nemažai žetonų, tačiau galutinis rezultatas geresnis nei galėjau tikėtis. Puikiai praleidau laiką, daug ko pasimokiau iš pokerio profesionalų ir labai dėkoju rinktinės rėmėjui už šį turnyrą. Manau gyvenime pergalės yra labai gerai, todėl labai džiaugiuosi šia pergale“.

Laimėjęs pirmą vietą, Renaldas Seibutis buvo ne tik apdovanotas PokerStars.net suvenyrais, bet ir 1050 dolerių vertės bilietu į WCOOP (Internetinio pokerio pasaulio čempionatas) turnyrą, vyksiantį šių metų rudenį. „Jeigu jau laimėjau, tai reikės „nepasišiukšlinti“ ir sudalyvauti“, – teigė R. Seibutis.

Prieš pagrindinį turnyrą buvo surengta ir speciali dvikova, kurioje prie pokerio stalo kovėsi krepšinio ir pokerio atstovai: LKL ir BBL čempionas, Pasaulio krepšinio čempionato bronzos medalio laimėtojas Mantas Kalnietis ir profesionalus pokerio žaidėjas, „Sunday Million“ turnyro laimėtojas Aleksandras Rusinovas. Šioje dvikovoje po kiek daugiau nei pusvalandį trukusio žaidimo nugalėjo M. Kalnietis.

„Puikus varžovas, tačiau įsivaizduoju, kaip jis turėtų negerai jaustis prieš savo kolegas pokerio žaidėjus. Čia tas pats, jei aš būčiau jam pralaimėjęs krepšinio aikštelėje“, – po laimėjimo sakė M. Kalnietis, kuris pagrindiniame turnyre taip pat žaidė prie finalinio stalo ir iš jo pasitraukė užimdamas garbingą 5 vietą.

Kviestiniame pokerio turnyre be R. Seibučio ir M. Kalniečio taip pat dalyvavo puikiai pasirodę ir prie finalinio stalo žaidę Paulius Jankūnas ir Jonas Valančiūnas. Turnyre rinktinės ir krepšinio pusę atstovavo Deividas Dulkys, Tomas Delininkaitis, Mindaugas Kuzminskas, Tadas Klimavičius, Antanas Kavaliauskas, Adas Juškevičius, Linas Kunigėlis, Vytenis Trumpickas bei rinktinės treneriai ir masažuotojai.

Pokerio turnyre dalyvavo ir vienintelė dama – Lino Kunigėlio žmona Kotryna, kuri iš žaidimo iškrito likus visai nedaug (vos trims žaidėjams) iki finalinio stalo. „Svarbiausia, jog iškritau vėliau nei vyras“, – pasitraukusi iš žaidimo kalbėjo Kotryna. Tuo tarpu iš žaidimo pasitraukęs Linas Kunigėlis aktyviai palaikė ir sirgo už savo žmoną bei prižiūrėjo, kad krepšininkai ir komandos nariai nedarytų „gėdos“ rinktinei net ir prie pokerio stalo.

Komandos narius aktyviai palaikė ir žaidimą stebėję Simas Jasaitis, Linas Kleiza, Darius Songaila. Beje, pastarasis, pasak J. Valančiūno, buvo jo vakaro talismanas. Kuo po treniruočių užsiima auklėtiniai, pažiūrėti buvo atėjęs ir rinktinės vyriausiasis treneris Kęstutis Kemzūra.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių