L.Kleiza: E.Musselmanas mano žodžius suprato

Linas Kleiza galingu žaidimu vedė Lietuvos nacionalinę komandą į pirmąją pergalę olimpinės atrankos turnyre Venesueloje, kur parklupdė emocinguosius šeimininkus. Rinktinės lyderis pasižymėjo ne tik puikiu pasirodymu, bet ir griežtais žodžiais rungtynių pabaigoje Venesuelos strategui Ericui Musselmanui, turinčiam NBA patirties.

Kaip buvo galima perskaityti iš lūpų, L.Kleiza „pasiuntė“ didelį nepasitenkinimą dėl neva pasityčiojančios minutės pertraukėlės išreiškusį strategą.

„Manau, kad mano žodžius jis tikrai suprato. Tikiuosi, jog ateityje jis manęs netreniruos, nes nebus gerai“, - juokavo L.Kleiza.

Puolėjas nesuprato tokio E.Musselmano poelgio: „Manau, kad treneris nesupranta, kur atsidūrė. Nenorėjome pažeminti Venesuelos. Čia – ne NBA. Mums reikia taškų skirtumo, nes neaišku, kaip viskas klostysis toliau. Emocijos daro savo. Galbūt treneris to dar nesupranta.“

L.Kleizos taip pat nenustebino ir emocijas dažnai sunkiai tvardęs Venesuelos lyderis Greivisas Vazquezas, kurį lietuvis pažįsta nuo mokyklos laikų.

„Jis tiesiog toks žmogus. Tai – Pietų Amerikos mentalitetas. Tačiau būtent dėl to jis ir yra geras žaidėjas. Vazquezas nėra super talentingas, pernelyg kažkuo neišsiskiria, tačiau jis „naglas“ krepšininkas. Nuo mažų dienų jis toks, niekas nepasikeitė.“

Grįžtant prie L.Kleizos pasirodymo, kas pasikeitė, kad pasirengimo cikle pernelyg neišsiskyręs L.Kleiza taip sužibėjo jau pirmoje turnyro dvikovoje?

„Pasirengimas yra pasirengimas. Ne pirmi metai rinktinėje, todėl žinau, kada reikia įgyti formą“, - atsakė L.Kleiza.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių