Lietuvos lažybų kontoros netiki krepšininkų sėkme

Nors Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė į Londono olimpines žaidynes išvyko geros nuotaikos, po triuškinančios pergalės prieš islandus, lažybų bendrovės mūsiškiams nežada ne tik medalių, bet net ir pusfinalio.

Anot didžiausios Baltijos šalyse lažybų bendrovės „Triobet“ bukmekerių, jau pirmose olimpinių žaidynių krepšinio turnyro rungtynėse su Argentinos nacionaline komanda, lietuvių laukia nesėkmė. Lažybininkų nuomone, pergalę maždaug 6 taškų skirtumu iškovos argentiniečiai.

„Triobet“ nuomone, labiausiai tikėtina, jog Lietuvos krepšininkai A grupėje užims ketvirtąją vietą, užleidę pozicijas neabejotinam favoritui JAV. Antroje grupės vietoje turėtų likti Argentina, o treti - prancūzai. Grupės autsaiderės - Nigerija ir Tunisas.

„Žinome, kad Lietuva - tai krepšinio šalis, tačiau olimpinis krepšinio turnyras bus labai aukšto lygio, - mintimis dalinosi “Triobet„ lažybų bendrovės atstovas Martinas Martinsonas. - Roberto Javtoko trauma bei sudėtinga A grupė nulėmė mūsų prognozę, tačiau bukmekeriai ne visada būna teisūs. Pažadu, jog visos Baltijos šalys sirgs už Lietuvos krepšininkus“.

B grupėje aiškų pranašumą turės ispanai, o jiems iš paskos turėtų sekti Rusijos krepšininkai. Trečioje vietoje tikimasi pamatyti brazilus, o ketvirtoje vietoje - australus. Manoma, jog prasčiausiai seksis anglams bei kinams.

Absoliučiu viso olimpinio krepšinio turnyro favoritu „Triobet“ lažybininkai įvardija Amerikos krepšininkus, kurie turėtų nepralaimėti nė vienerių rungtynių, o finale - gana nesunkiai įveikti ispanus. Kovoje dėl trečiosios vietos pergalė prognozuojama prancūzams, kurie nugalės rusus.

Priminsime, jog mūsų šalies rinktinei Lietuvos tautinis olimpinis komitetas iškėlė tikslą - Londone patekti į pirmąjį penketuką.NAUJAUSI KOMENTARAI

Sekmes

Sekmes portretas
Kai neistikima ziurek ka ir islos :)
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių