"Kokteiliui" parašė Deividas iš Londono, kuriame įleido šaknis. Jis lankėsi šio didmiesčio autobusų, metro radinių biure ir buvo labai nustebęs tuo, ką matė tarp paliktų daiktų.
"Kaip manote, kas dažniausiai pamirštama Londono viešajame transporte? – paklausė ir pats atsakė "Kokteilio" skaitytojas. – 1954 metai buvo rekordiniai pirštinių metai. Jų į biurą buvo pristatyta 90 632 poros! Pastarųjų metų čempionas – mobilieji telefonai. Jie paliekami dažniausiai. 2011-aisiais radinių biurui buvo pateikti 25 539 telefonai."
Anot Deivido, tai, kad keleiviai užmiršta šiuos daiktus, tarsi normalu.
"O kaip galima palikti dirbtines akis, silikoninius krūtų implantus, žmonių kaukoles, sodo suolus ar 4 metrų valtį?" – retoriškai klausė Deividas.
Pasak vyriškio, radinių biuro darbuotojų palikti daiktai nestebina, jie tiesiog negali suprasti, kaip tokius dalykus galima pamiršti metro arba autobuse.
Lentynose dar guli ir kaupia dulkes pora dešimčių netikrų žandikaulių, rankų ir kojų protezų. Panagrinėjus radinių sąrašą, gali susidaryti įspūdis, kad pacientai tiesiogine prasme gydomi metro, nes kaip kitaip galima paaiškinti paliktus neįgaliųjų vežimėlius ir ramentus.
Sprendžiant pagal radinius, ne kiekvienam kelionė į požeminį Londoną yra susijusi su maloniomis kelionėmis. Metro buvo rasta urna su pelenais ir juodas netikras karstas.
Yra ir linksmesnių radinių – vestuvinė suknelė, vandens slidės, sporto treniruoklis.
Deividas juokavo, kad tarp užuomaršų yra ir labai turtingų arba svarbių žmonių, kurie gali sau leisti palikti krepšį su 10 tūkst. svarų, teisėjo mantiją.
Transporte pamirštų daiktų skaičius auga. 1991-aisiais į biurą buvo pristatyti 102 389 daiktai, po 20 metų – 222 867.
Apie pusė brangių daiktų, nešiojamieji kompiuteriai, fotoaparatai grįžta savininkams.
Naujausi komentarai