Tris savaites balsavę lietuviai vėl išrinko gražiausią daugiabučio namo gėlyną. Tačiau jis supurentas ne Klaipėdoje, o Šiauliuose.
Prie Korsako g. 28 namo gėles prižiūrinčios Aldonos Burgailienės darbas pagal balsavusiųjų simpatijas akivaizdžiai pranoko visas kitas konkurentes. Tai antroji iš eilės šiaulietės sėkmė.
"Paslapties nėra. Reikia šiek tiek kūrybos, kruopštumo ir rezultatai matyti", – šypsojosi nugalėtoja.
Anokia paslaptis, A.Burgailienė gėlyną puoselėja net 13 metų. Jame kartu su gėlėmis auga ir medžiai bei krūmai: pušelė, bukmedžiai, japoniška vyšnia. O gėlynėlis žaliuoja net ir žiemą.
Į gražiausio Lietuvos gėlyno vardą pretendavusi Birutė Šlepetienė nenusiminė – ji tituluota gražiausio Klaipėdoje gėlių darželio karaliene.
"Kai atsikrausčiau į šį namą, pro langą mačiau dilgėles. Tad pirmas darbas, kurį padariau, tai čiupau į rankas kastuvą ir suvarpiau žemę. Šiuo metu gėlyne auga pluoštinė juka, vainikinė gaisrena, rusmenės, vaistutis pilnaviduris, šilagėlės, varpagėlės ir daug kitų. Vien rožių apie vienuolika rūšių!" – džiaugėsi Žalgirio g. 5 namo gyventoja.
"Kokteilio" pozicija
Iki šuolio su parašiutu žemės grožis buvo nenusakomas.
Be telefono negali net alsuoti
Statistika rodo, kad Lietuvoje vaikai išmaniaisiais telefonais pradeda naudotis sulaukę mokyklinio amžiaus – nuo septynerių. Jais naudojasi keturi iš dešimties vaikų.
Tėvai dažniausiai telefonus perka dėl galimybės pritaikyti juos atžalos ugdymui, laisvalaikiui ir net saugumui. Iš visų išmaniaisiais telefonais besinaudojančių vaikų daugiau nei penktadalis yra pradinių klasių amžiaus – 7–11 metų, dar 27 proc. yra 12–14 metų jaunučiai. 17 proc. jaunųjų išmaniųjų telefonų savininkų yra 15–16 metų ir trečdalis – 17–18 metų.
Linksmieji tirščiai
– Ar yra toks įrenginys, nustatantis, kada žmogus meluoja?
– Žinoma, aš esu vedęs tokį įrenginį.
Naujausi komentarai