Pasigedo valyvumo Pereiti į pagrindinį turinį

Pasigedo valyvumo

2017-04-25 02:00

Gyvenu Taikos prospekto 52-ajame name. Šalia mūsų daugiabučio yra gal šeši atliekų konteineriai.

Tačiau prie jų nuolatos pūpso šiukšlių krūvos. Pastebėjau, kad tuos maišus čia meta patys gyventojai. Kartą vieną tokią šiukšlintoją pamėginau sugėdinti, tai ji man atšovė, kad nesikiščiau ne į savo reikalus. Neįsivaizduoju, kas gali tokius nevalyvus žmones sutramdyti, juk paskui tos šiukšlės skraido po visą kvartalą.

Aldona

Sektinas pavyzdys

Merginos, mokykitės iš Kristinos Butrimienės-Brazauskienės. Nors už lango XXI amžius, o "draugystė su privalumais" jau baigia išstumti gyvenimą "susimetus", tausokite save, būkite išrankios vyrams. Mat jeigu laiku pasirinksite tinkamą asmenį (pvz., būsimą prezidentą ar premjerą), vėliau galėsite reikalauti nemokamo būsto iš valstybės, net ir turėdamos savo pavaldume visą viešbutį.

Bronius

Pradžiugino pasirinkimas

Stebėjau Socialdemokratų partijos pirmininko rinkimus. Labai džiaugiuosi, jog laimėjo jaunasis Gintautas Paluckas. Nors nesitikėjau, kad jam pavyks pralaužti ledus. Tikiu, jog bus įgyvendinti visi šio politiko pažadėti darbai ir ši politinė jėga pagaliau taps tikra socialdemokratine partija, ginančia paprastų vargo pelių interesus. Suprantu, kad pirmininko laukia rimtas ir sunkus darbas, kuriam įgyvendinti prireiks daug ryžto ir stiprybės, norint "išnuodyti" nomenklatūrinius kenkėjus, įsiveisusius LSDP viduje.

Mykolas A.

Piktina neteisybė

Skaičiau, jog sostinėje uždaryta "Maximos" parduotuvė Mindaugo gatvėje. Daug kas ją vadina legendine, mat ši parduotuvė veikė visą parą. Išgirdusi apie tai, nusistebėjau, kad nieko šiuo klausimu nepasakė Kultūros paveldo departamentas su Diana Varnaite priešakyje. Visuomenininkai taip pat tyli. Tiek vieni, tiek kiti aktyviai gynė kino teatrą "Lietuva", buvusį kelių policijos pastatą, taip pat Žaliojo tilto balvonus, o Mindaugo "Maximos" užstoti nedrįso. Nejaugi ši parduotuvė – ne paveldas? Ne mūsų istorijos dalis? Ne postmodernistinės architektūros šedevras? Suprantu, kad tai gal ir ne Klaipėdos problema, bet panašių situacijų gali pasitaikyti ir čia.

Rita

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų