BPC Klaipėdos skyriaus vadovas tapo girčiausiu šiais metais užfiksuotu vairuotoju: įpūtė 3,43 prom.

Girtų vairuotojų rekordai nebestebina. Stebina tik tai, kad šiemet pačiu girčiausiu vairuotoju tapo Bendrojo pagalbos centro (BPC) Klaipėdos skyriaus vadovas. Statutinio pareigūno laukia didžiuliai nemalonumai.

 

Oficialiame policijos komisariato pranešime teigiama, kad Klaipėdos priemiestyje, Ketvergiuose, policininkai sustabdė automobilį "Audi", kurį vairavo ne tarnybos metu neuniformuotas neblaivus (3,43 prom.) Bendrojo pagalbos centro BPC darbuotojas.

Tikroji tiesa – kiek kitokia. Tądien uostamiesčio BPC skyriaus viršininkas važiavo savo automobiliu ir rėžėsi į svetimos sodybos vartus.

Vairuotojas nelaukė, kol bus iškviesti policininkai, ir iš įvykio vietos nuvažiavo.

Pareigūnai tvorą aplamdžiusią mašiną rado netoliese, viduje miegojo vairuotojas. Paaiškėjo, kad jis buvo labai girtas, matuoklis parodė rekordinį skaičių.

Patikrinę vairuotojo dokumentus pareigūnai sužinojo, kad tai BPC Klaipėdos skyriaus vadovas Nerijus Žudys.

Vyras iš mašinos iškeliavo į areštinę, kur buvo blaivinamas.

Darbe jis buvo pavyzdingas. Kolegoms nebuvo paslaptis, kad jis turi asmeninių problemų, ko gero, nesugebėjo su jomis susitvarkyti.

Nepatvirtintais duomenimis, vyriškis svečiavosi sodyboje, į kurios tvorą vėliau įsirėžė.

Pasak Klaipėdos kelių policijos viršininko Mindaugo Džermeikos, beveik pusketvirtos promilės vairuotojo girtumas šiemet – rekordinis.

BPC atstovė spaudai Vilma Juozevičiūtė paaiškino, kad centre dirbantys žmonės turi skirtingą statusą, bet N.Žudys yra statutinis pareigūnas, tad jam keliami tokie pat reikalavimai kaip ir policininkams.

Girtas vairavęs policininkas paprastai atleidžiamas iš darbo ir netenka visų uždirbtų socialinių garantijų.

"Darbe jis buvo pavyzdingas. Kolegoms nebuvo paslaptis, kad jis turi asmeninių problemų, ko gero, nesugebėjo su jomis susitvarkyti", – įtarė V.Juozevičiūtė.

Bendras N.Žudžio tarnybos stažas Vidaus reikalų tarnyboje – daugiau nei 15 metų.

Trečiadienį viršininkas į skambučius neatsiliepė. Dienraščio žiniomis, vyras dar tebebuvo areštinėje.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Gal ministras leido,Lazdijai,Klaipėda,kas daugiau?

girčiausias, girčiausias...

girčiausias, girčiausias... portretas
bet užtataigi - kaip vadovavo jisai, kaip vadovavo, ooo, kaip jisai vadovavo, kad jūs žinotumėte, kaip...vadovavo tas vadovas... nu.

Anonimas

Anonimas portretas
to to Anonimui apie BDAR girdejote?
VISI KOMENTARAI 13
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių