Oficialu: Klaipėdos rajone pasirašyta policijos pareigūnų pritraukimo programa

Klaipėdos rajone nuolat augant gyventojų skaičiui, auga ir įvairių viešųjų paslaugų poreikis, tad natūralu, kad jaučiamas tam tikrų sričių specialistų trūkumas.

Savivaldybė jau taiko įvairias pritraukimo bei skatinimo programas medikams, mokytojams, socialiniams bei kultūros įstaigų darbuotojams. Šiandien Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas ir Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Alfonsas Motuzas pasirašė ir policijos pareigūnų pritraukimo programą.

Apraše įtvirtintos dvi skatinimo priemonės. Pareigūnas, paskirtas dirbti Klaipėdos rajone, gaus vienkartinę 4 tūkst. eurų išmoką, o asmeniui, besiruošiančiam tapti policijos pareigūnu, per visą pirminio policijos profesinio mokymo, įvadinio mokymo ar studijų laikotarpį bus mokama mėnesinė 250 eurų skatinamoji išmoka. Abiem atvejais pareigūnas Klaipėdos rajono policijos komisariate įsipareigotų dirbti ne trumpiau kaip trejus metus.

„Prisidėdami finansiškai prie policijos pareigūnų pritraukimo ir motyvacijos dirbti mūsų rajone, išties rodome, kad mums rūpi iššūkiai, su kuriais susiduria policija, ir ieškome sprendimų, kaip juos sumažinti. Tikiuosi, kad numatytos skatinimo priemonės motyvuos jaunus žmones rinktis policijos pareigūno profesiją ir likti dirbti savo krašte. Be abejo, problemą būtina spręsti ir visos šalies mastu. Kas labiausiai paskatintų rinktis darbą tokiose struktūrose, kaip policija? Žinoma, kad adekvatus ir motyvuojantis atlyginimas, tačiau čia pokyčiai būtini jau ne savivaldos, o nacionaliniu lygmeniu“, – sako meras Bronius Markauskas.

Kad skiriamos vienkartinės išmokos ar stipendijos yra gera praktika pritraukiant, išlaikant ar skatinant pareigūnus, ypač tuose rajonų komisariatuose, kuriuose pareigūnų trūksta, pritaria ir Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas A. Motuzas.

Šiuo metu rajone trūksta 21 policijos pareigūno, tačiau, pasak Klaipėdos rajono policijos komisariato vadovo Ramūno Stasiulio, darbas komisariate vyksta efektyviai – pernai net ir su mažesniais pajėgumais ištirta daugiau nusikalstamų veikų nei 2021 metais.

Komisariato viršininkas neslepia, kad pasirodžius pirmosioms žinutėms apie pareigūnų pritraukimo tvarką, sulaukta daug skambučių ir užklausų dėl įsidarbinimo būtent Klaipėdos rajone.

„Turime du kandidatus, kurie, tikėtina, perėję visas fizinio ir saugumo patikrinimo procedūras, prisijungs prie mūsų kolektyvo ir bus tie pirmieji, kurie galės pasinaudoti pareigūnų pritraukimo programos lėšomis“, – sako R. Stasiulis.NAUJAUSI KOMENTARAI

Saulius

Saulius portretas
Atlantai jau senai ne neįdomus žmonėm,svarbu valdžiai gerai. Niekas žmonių labui nebedirba jau senai,jei valdžiai subine bučiuoju tinko,jei ne imuniteto tarnybą suvalgo,patrulių vado įsakymu,taip kaip Šiauliuose karaliauja,Vilkonciene ir Miškus,svarbu pagal Urbonavičius ir Sarapoo užpakalį šokinėti. Kur žiuri Požėla? Požėla žiūri į savo kišenę,kaip Baltaki prastumti per pažintis į pareigas. Visur korupcija, valdžiai labai teisybė nepatinka!!!

Saulius

Saulius portretas
Į policiją ateina skylės ir klapciukai tokie labai parankus valdžiai.

Lolas

Lolas portretas
Įdomu, kokius kas atkatus gaus.
VISI KOMENTARAI 8
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių