LeBronas išplėšė pergalę „Cavaliers“ ekipai

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) lygos Rytų konferencijos antrose finalo rungtynėse sunkią pergalę iškovojo namuose rungtyniavusi Klivlando „Cavaliers“ ekipa su Žydrūnu Ilgausku, kuri 96:95 (30:16, 26:28, 19:25, 21:26) palaužė Orlando „Magic“ krepšininkus, rašo basketnews.lt.

Serijoje iki keturių pergalių rezultatas tapo lygus - 1:1.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti tris minutes Ž.Ilgauskas dvitaškiu metimu buvo padidinęs persvarą iki trijų taškų - 91:88. Tačiau tuomet sekė 5 iš eilės Turkoglu taškai, po kurių jau priekyje buvo svečiai. Pergalę Klivlando klubui išplėšė LeBronas Jamesas, kuris paskutinę rungtynių sekundę pataikė tolimą metimą.

Ž.Ilgauskas šiose rungtynėse per 32 minutes surinko 12 taškų (5/11 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 15 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei blokavo du metimus.

Orlando „Magic“ vyriausiasis treneris Stanas Van Gundy prisiėmė kaltę dėl pralaimėjimo Klivlando „Cavaliers“ ekipai.

„Norėčiau viską daryti kitaip. Privalėjome apsiginti nuo paskutinio metimo. Yra labai skaudu pralaimėti kaip treneriui, bet žinant, jog viską galėjau pakeisti, dar skaudžiau“, - apmaudą liejo treneris.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 35 taškai, Mo Williamsas 19, Žydrūnas Ilgauskas (15 atk.kam.) ir Delonte Westas - po 12.

„Magic“: Rashard Lewis 23 taškai, Hidayetas Turkoglu 21, Courtney Lee 11, Dwightas Howardas (18 atk.kam.) ir Mickaelis Pietrusas - po 10.

Trečiosios finalo serijos rungtynės bus žaidžiamos sekmadienį Orlande.

Šiame straipsnyje: CavaliersMagic

Domantas

Domantas portretas
Taigis, taigis, kaipgis, panašu, kad čia gali nugalėti ir vieni, ir kiti. Kam šyptelės fortūna?