A.Zadneprovskiui - pasaulio taurės etapo sidabras

Lietuvos penkiakovininkas Andrejus Zadneprovskis užėmė antrąją vietą pasaulio taurės etape.

Sekmadienį Vengrijos sostinėje pasibaigusiame ketvirtajame šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės etape antrąją vietą finale užėmė bei sidabro medalį iškovojo A.Zadneprovskis, kuris surinko 5656 taškus.

Pekino olimpinių žaidynių prizininkas fechtavimosi rungtyje buvo aštuntas (904 tšk.), plaukime - dvyliktas (1288 tšk.), jojime - 32-as (1076 tšk.), o krose bei šaudyme - šeštas (2360 tšk.).

Šio etapo nugalėtojo aukso medalis atiteko rusui Aleksandrui Lesunui (5724 tšk.), o bronza tenkinosi čekas Davidas Svoboda (5628 tšk.).

Kiti trys lietuviai sekmadienį tarp 36 finalo dalyvių tenkinosi kuklesnėmis pozicijomis. Edvinas Krungolcas su 5548 taškais buvo devintas (10-as fechtavimosi rungtyje (856 tšk.), 29-as - plaukime (1216 tšk.), antras jojime (1180 tšk.) bei dešimtas krose ir šaudyme 2296 tšk.).

Justinas Kinderis su 5416 taškų Budapešte užėmė 23-iąją vietą, o Tomas Makarovas (5344 taškai) liko 27-as.

Šiame straipsnyje: ZadneprovskisPenkiakovė