Mamą ir dukrą pražudęs kelių gaidelis kalės 4 metus

20-metis Lukas Jablonskas, mirtinai sužalojęs Kaune pėsčiųjų perėja ėjusią moterį ir jos dukrą, kalės ketverius metus. Tokį nuosprendį ketvirtadienį paskelbė Kauno apylinkės teismas.

20-metis Lukas Jablonskas, mirtinai sužalojęs Kaune pėsčiųjų perėja ėjusią moterį ir jos dukrą, kalės ketverius metus. Tokį nuosprendį ketvirtadienį paskelbė Kauno apylinkės teismas.

Žuvusios moters sutuoktiniui ir mergaitės tėvui Valiui Vaičaičiui L. Jablonskas turės sumokėti 500 tūkst. litų turtinei ir neturtinei žalai atlyginti, o žuvusios moters seseriai ir mergaitės tetai Onai Žilinskienei – 50 tūkst. litų. Priimdamas sprendimą teismas atsižvelgė į nuteistojo finansinę padėtį ir tai, kad niekur nedirbantis vaikinas yra išlaikomas tėvų.

"Mūsų nuomone, bausmė L. Jablonskui yra per maža, bet tokie yra mūsų šalies įstatymai", – sakė žmoną ir dukrą praradęs V. Vaičaitis.

Šis nuosprendis dar gali būti skundžiamas apeliacine tvarka.

Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad šių metų liepos 3 d. L.Jablonskas Kaune, Baltų pr., važiavo žymiai greičiau, nei galima šioje gatvėje. BMW greitis galėjo siekti 80-100 kilometrų per valandą. Užkietėjęs kelių gaidelis nė nestabdydamas rėžėsi į per perėją ėjusią 43 metų kaunietę ir 9 metų jos dukrą. Pėsčiosios žuvo vietoje.

L.Jablonskas kaltę pripažino, tačiau prokuroras prašė, kad teismas jam skirtų maksimalią bausmę – 8 metus nelaisvės.

"Aštuonerius metus siūliau todėl, kad yra sunkinančių aplinkybių: labai sunkios pasekmės – dviejų žmonių žūtis, tai, kad mažametė mergaitė žuvo, irgi yra sunkinanti aplinkybė. Aišku, lengvinanti aplinkybė ta, kad jis prisipažino ir gailisi, bet teismų praktikoje maksimali bausmė prašoma", – kalbėjo prokuroras.

Prokuroro duomenimis, žuvusiosios vyras buvo pareiškęs apie 500 tūkst., o sesuo – 200 tūkst. litų civilinį ieškinį.NAUJAUSI KOMENTARAI

haris

haris portretas
Per maža bausmė,aš jam paskirčiau bausmę iki gyvos galvos.Nejaugi dviejų žmonių gyvybė įvertinama tik keturių metų bausme ????...

Arminas

Arminas portretas
Kodel tiek mazai ? Uz vistos vagyste duoda 4 metus , o cia uz dvieju nuzudyma.Na matyt pinigai dideli kazkur vaiksto.

kausas 34

kausas 34 portretas
as tokius zudyciau iskarto vietoj!nu kur teisybe?4 metai uz 2 zmoniu nuzudima?o mano pazystamas pavoge maga is masinos-trys gavo!tai ka magnitofono vagyste tai tas pats kaip 2 zmoniu nuzudimas?oi lietuvos istatymai matyt is po baliaus rasyti yra!
VISI KOMENTARAI 38
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių