„Ecodumui“ – pareigūnų kirtis: verslininkų nestabdo ir baudos

Grįžti į straipsnį

Tevas

Tevas portretas
Nesamones rasot, jai nebus ecodumo bus vel philip moris konkurencija didele gauna jie nuo tu elektroniniu cigareciu parduotuviu mat jiems blogai kad jauni ar vyresnio amziaus zmones ruko skaniau ir niekas neperka viska laimi pazymtis ir pinigai koks skirtumas kad uzsidarys ecodumas vel rasysit straipsnius kad vaikai jau ruko nesamones susisuke i cigaretes kur platins phillip moris komedija ne valdzia duodu i sikna tiems kas daugiau moka jiems pinigu

nerukantis

nerukantis portretas
Ruko savo noru dziovinta"s..da" ir kita bjaurasti ,bjauru matyti gatveje rukancia moteri ar jauna panele . .Gerkit kibirais,rukykit maisais,mirsit,naturali atranka.Kodel kazkas turi tramdyti ir gaisti laika bei taskyti lesas.

Juokiasi voveres

Juokiasi voveres portretas
Juokiasi voveres nuo tokiu"sankciju".bestuburiai fntt,policija ir visos kitos kontoros.arba apsimeta durniais,arba muša i viena ranka.

Kostas

Kostas portretas
.Driokstelti 100 000 eurų bauda,iškarto dings noras prekiauti.

8

8 portretas
Nežinau, kokio dydžio tos baudos, bet jeigu jos pvz.: keliasdešimt kartų o gal ir kelis šimtus kartų mažesnės negu tavo pelnas, tai ką jos gali sustabdyti ir kokį poveikį turėt? Panašu, kad į jas žiūrima kaip ir kitas kasdienines išlaidas, pvz.: elektros suvartojimas, kuro sąnaudos ir t.t.

kokio

kokio portretas
perkūno išvis rūkyti? Kur jūs matėte rūkančią mešką, zuikį ar voverę? Ar tai reiškia, kad gyvūnai protingesni už žmogų? Ko gero taip.

Tep ir buna

Tep ir buna portretas
Mato kad pinigai mažėja iš tabaka parduodančių partnerių kurie remia šeima, tai aišku reikia judėt su draudimais

Anonimas

Anonimas portretas
Priviso tų "Ecodumu" ant kiekvieno kampo Rūko vaikai, mergaitės. Prakeikti reikia tokią valdžią, kuri gadina žmonių gyvenimus. O pinigai daromi visais imanomais būdais, nes tik jie valdo. Pasiskaitykit kokius pinigus gauna tos vadinamos visuomeninės organizacijos, ir gauna ne tik iš biudžeto bet ir iš užsienio suinreresuotų užsakovų.Kada bus "Inoagentų " įstatymas. Niekada nes puse valdininkų papirkti.. Teisįsauga neveiksni LT.

Nuodingiausia

Nuodingiausia portretas
Yra tradicinė cigaretė. Viena cigarečių “recepto” sudedamoji dalis, pagal savo sudėtį, labai primena raketinio kuro sudėtį. amoniakas yra įmaišomas į cigaretes, tam, kad nikotino garai būtų greičiau įsisavinami per plaučius. Štai dar keli nuodingi cigarečių ingredientai, kurie daro jas skanesnėmis ir labiau kvepiančiomis: Nikelis: kancerogenas, nuodas, jis sukelia problemų virškinimo trakte. Benzolis: Naudojamas sukurti dažus, sintetiniam kaučiukui. Arsenas: naudojamas žiurkių nuodų gamybai. Butanas: suskystintos dujos, kurios yra žiebtuvėliuose. Kadmis: naudojamas baterijų ir akumuliatorių gamybai. Cianidas: mirtinas nuodas. DDT: mirtinai nuodingos dujos. Etilo furoatas: gali sukelti kepenų pažeidimus. Ir tai ne viskas. Ten tiek visko prifarširuota, kad tik rūkoriai greičiau nudvėstų. Va čia tai NUODAI, o ne kažkokia nekalta el.cigaretė

zigmas

zigmas portretas
Oi varge vargeli tu mano, o kas sėdi seime ir kas patikėjo seimo nario mandatą asmeniui ,kad valdytų valstybę ir priimtų reikiamus įstatymus.Pav Veryga gydytojas, o kodėl jis neteikia įstatymo kad būtų griežtai draudžiama nuodais prekiauti ,tik va kritikuoja seimo daugumą o pats nesiūlo kaip pažaboti vertelgas kurie platina dūmo nuodus .Artėja nauji rinkimai tai pasipils snaudalių auksiniai pažadai balsuokite už mus Karbauskio patikėtinius tada ir sutvarkysime nuodingų dūmų skleidėjus.Gal aš ne teisus?

vsio

vsio portretas
zakonna prie sitos raudonos valdzios galima daryt bet ka.

klp

klp portretas
"Jie nejaučia socialinės atsakomybės ir nesigaili už savo daromus pažeidimus." - o kodėl turėtų ?

Taigi

Taigi portretas
Laisvo elgesio partija su sėbrais iš kitų partijų seime siūlo leisti lengvus narkotikus. Ir tuo pačiu sėbrai priiminėja įstatymų draudimus elektroninėm cigaretėm. Tai kur ir kame čia logika? Elektroninių cigarečių parduotuvės narkotikais neprekiauja. Vaikus narkotikai pasiekia kitais būdais. Narkotikų vartojimui nėra būtinos elektrinės cigaretės.

Faktas

Faktas portretas
Rūkymas atima sveikatą ir trumpina gyvenimą tiek mažiems, tiek dideliems. Reiškia tie verslinykai- nusikaltėliai, kurie kraunasi pinigus kitų nelaimės, valios ar proto neturėjimo sąskaita.

Stebėtojui

Stebėtojui  portretas
čia apie obxs/kgb jedinstvenikus, kurie prichvatizuoja Lietuvą ir laukia putlerio saulės ?

Stebėtojas

Stebėtojas portretas
Naudokit programėle Signal kaip užslaptinti kgb rezervistai,pedopartyja.

Antanas

Antanas portretas
Suprantu gaudo kas pardavinėja vaikams, nu bet suaugęs jei rūko, jis gi ir rūkys, kodėl negali tą daryti skaniau, su skoniu. Kas čia pas mus per kvailystė drausti viską suaugusiam žmogui. Aš niekada nerūkiau ir nenoriu, bus ten su sko niu, be skonio, man dzin, nu bet tas žmogus kuris rūko, kodėl neduodat jam džiaugtis gyvenimu. Išsirenki valdžią, moki jai algą, o ji tave riboja irbaudžia, nes ale rūpinasi tavim, nors niekas neprašo. Kažkokia nesąmonė.

Nu

Nu portretas
Galimai konkurentai paskunde- laisves partijos nariai! Galimai laisves partija- narkomanu partija ir visokiu iskrypeliu

Negauna jie

Negauna jie  portretas
tu baudu! Antra - jos juokingos,lyginant su nusikalstama nauda. Pagaliau,net ir gave - ju nemoka! Ir jokiu anstoliu,arestu! Ne ubageliai gi,isbuozinami uz 10 euru skolas.

Galimai

Galimai portretas
Galimai jis ne is laisves parcijos, todel prie jo prikibo. Galimai sitas straipsnis ekodumo reklama.

Galerijos

Daugiau straipsnių