Skelbiame rinkimų „Metų kaunietė 2015“ dalyvių trisdešimtuką

 • Teksto dydis:

Rinkimų "Metų kaunietė 2015" pirmajame etape skaitytojai buvo kaip niekad aktyvūs. Sulaukėme daugybės pasiūlytų pretendenčių, tačiau pagal projekto taisykles į antrąjį etapą jų patenka tik 30.

Skelbiame kandidačių į šį garbingą titulą 30-uką ir kviečiame už vieną ar kelias moteris, jūsų nuomone, vertas Metų kaunietės vardo, balsuoti paštu, portale ar SMS.

Jūsų balsų laukiame iki vasario 21 d. Į kitą etapą pateks dešimt kauniečių, sulaukusių didžiausio jūsų palaikymo.

01. EGLĖ BALEŽENTIENĖ – diplomuota gyvūnų priežiūros specialistė, gyvūnų globos organizacijos "Lesė" Kauno prieglaudos vadovė, dirbanti be atlygio, savanoriškais pagrindais.

02. ZITA BRUŽAITĖ – kompozitorė, pedagogė, Kompozitorių sąjungos pirmininkė. Kauno menininkų namai ją išrinko viena iš dviejų pernai labiausiai pasižymėjusių profesionalaus meno kūrėjų.

03. DŽORDANA BUTKUTĖ – pernai anšlaginius koncertus didžiausiose Lietuvos arenose surengusi dainų autorė ir atlikėja yra pavyzdys, kaip niekada nevėlu keisti gyvenimą, kad norint viskas yra įmanoma.

04. AISTĖ GRYBAUSKIENĖ – Kauno senamiesčio draugijos vadovė, jau ketverius metus užsiimanti senamiesčio gaivinimo, vystymo ir puoselėjimo klausimais. Telkiant senamiesčio bendruomenę, organizuojant kultūros ir labdaros renginius, puošiant senamiesčio erdves, inicijuojant senamiesčio vizualinio patrauklumo vystymą, prireikė daug kantrybės, atjautos, unikalių sprendimų, nuoseklios veiklos, pasiaukojimo ir stiprybės, kol senamiestis tapo gyvas.

05. ROMA KATINIENĖ – Lietuvos policijos profesinės sąjungos vadovė, sukaupusi didelę darbo patirtį įvairiose viešosios ir kriminalinės policijos padaliniuose.

06. DALIA BEATA KASMAUSKAITĖ – kvėpavimo terapijos ir dvasinio kvėpavimo mokytoja, Kvėpavimo terapijos mokyklos įkūrėja ir vadovė, veda kvėpavimo terapijos seminarus ir individualias sesijas Lietuvoje ir užsienyje.

07. BEATA KIJAUSKIENĖ – A.Kačanausko muzikos mokyklos chorinio dainavimo mokytoja ekspertė, dieną paleidžianti muzikos mokykloje, o laisvalaikį taip pat skirianti savo mokiniams ir choristams.

08. MIGLĖ KOSINSKAITĖ – dailininkė, romantinio siurrealizmo atstovė. Lietuvoje puikiai žinomos kaunietės menininkės darbai kiekvieną kartą skirtingi ir nepaliekantys abejingų.

09. AUŠRINĖ KRIKŠČIONAITIENĖ – asociacijos "Kauno moterų linija" pirmininkė, psichologė, pagalbos telefonu koordinatorė, savanorių supervizorė, daug laiko skiria rūpindamasi smurtą patiriančiomis moterimis.

10. KARINA KRYSKO-SKAMBINĖ – Kaune gyvenanti atlikėja, muzikinių projektų dalyvė Kauno valstybiniame muzikiniame teatre.

11. DANUTĖ KUNČIENĖ – sveikos gyvensenos propaguotoja, sveikatos mokyklos įkūrėja, sveikatinimosi švenčių Panemunėje, gerumo akcijų organizatorė, Žolinčių akademijos prezidentė, lektorė.

12. LINA LILA LISAUSKAITĖ-ČEBATAVIČĖ – Aktyvi jogos, kvėpavimo terapijos ir meditacijos meno mokytoja, 2013 metais įkūrė „Integralios jogos mokyklą“ . Savo gyvenimą yra paskyrusi plėsti jogos ir sąmoningumo žinią. Parašė išsamią knygą apie jogos mokslą, kuri bus išleista balandį.

13. BIRUTĖ LETUKAITĖ – choreografė, pedagogė, legendinio Kauno šokio teatro "Aura" įkūrėja ir vadovė bei šokio festivalių rengėja.

14. ONA MATUSEVIČIŪTĖ – gyvenimo džiaugsmu ir energija trykštanti neregė, vadovaujanti Kauno aklųjų ir silpnaregių bei Prienų aklųjų ir silpnaregių vokaliniams ansambliams "Credo" bei "Puriena", Lietuvos aklųjų choro dalyvė.

15. GIEDRĖ MIKAITIENĖ – originalaus Ryšių istorijos muziejaus vadovė, Rotušės aikštės draugijos kanclerė, daug prisidėjusi, kad atgimtų Senamiestis.

16. ŽIVILĖ MIKĖNAITĖ – Kalėjimų departamento vadovė, pirmoji Lietuvos istorijoje statutinės įstaigos vadovė moteris.

17. JŪRATĖ MILIAUSKAITĖ – patyrusi dainavimo mokytoja, įkūrusi ir vadovaujanti ne vienam vaikų kolektyvui, pati profesionalioje scenoje dainuojanti jau tris dešimtmečius.

18. RŪTA JOLANTA NADIŠAUSKIENĖ – Kauno klinikų Akušerijos ir ginekologijos klinikos vadovė, savo gyvenimą skyrusi vienam svarbiausių žmogaus gyvenimo etapų – gimimui.

19. ASTA PUNDZIENĖ – Kauno technologijos universiteto mokslo prorektorė. Jos ir kolegų  pastangomis,  Kauno technologijos universitetas, vienintelis iš Lietuvos universitetų, tapo Europos inovatyviųjų universitetų konsorciumo nariu.

20. RŪTA PAŠKAUSKIENĖ – tituluota stalo teniso žaidėja, iškovojusi Lietuvos ir Europos čempionatų auksą.

21. DALĖ POŠKIENĖ – poetė, Lietuvos universitetų moterų asociacijos – Graduated women international padalinio Lietuvoje prezidentė, XXVII knygos mėgėjų draugijos pirmininkė, švietimo renginių organizatorė, knygų sudarytoja ir redaktorė. Pagrindinis jos tikslas – šviesti ir šviestis.

22. DAIVA RASTENYTĖ – pasaulinio lygio medicinos mokslo autoritetas, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto profesorė, Neurologijos klinikos vadovė. Jos iniciatyva ir jėgomis buvo sukurti neurologijos klasteriai, gelbstintys žmones nuo sunkių insulto padarinių.

23. ALDONA RUSECKAITĖ – poetė, prozininkė, Maironio lietuvių literatūros muziejaus direktorė, pernai išleidusi net dvi knygas, abi puikiai įvertintos skaitytojų ir kritikų. Kauno menininkų namai ją išrinko viena iš dviejų pernai labiausiai pasižymėjusių profesionalaus meno kūrėjų.

24. KRISTINA SIURBYTĖ – ne tik viena populiariausių Kauno valstybinio muzikinio teatro solisčių, atliekanti pagrindines soprano partijas operetėse ir miuzikluose, bet ir Auksinio scenos kryžiaus nominantė, dviejų "Fortūnos" diplomų bei "Fortūnos" prizo savininkė.

25. JANINA STASIUKYNIENĖ – jau daugybę metų labdaringai slaugo sunkiai savimi galinčius pasirūpinti senolius, savanoriškai puošia bažnyčių vidų savo floristiniais darbais, veda nemokamas floristikos pamokas suaugusiesiems.

26. DALIA ŠATINSKIENĖ – viena iš sveikatos ir neįgaliųjų integracijos klubo "Sauliukas" įkūrėjų ir veiklos tęsėjų. Šio klubo veikla skirta sergančiųjų ortopedinėmis ligomis sveikatai gerinti, padėti jiems integruotis į visuomenę.

27. AUŠRA VAIKŠNORAITĖ – Kauno greitosios medicinos pagalbos stoties gydytoja, stebint pilnutėlei Kauno sporto halei Naujųjų metų išvakarėse atgaivino vyrą, kurį buvo ištikusi klinikinė mirtis.

28. VIRGINIJA VITKIENĖ – Kauno bienalės meno vadovė. Tai  didžiausias tarptautinis šiuolaikinio meno renginys Baltijos šalyse, pritraukiantis tiek Lietuvos, tiek tarptautines auditorijas.

29. ALEKSANDRA DANUTĖ ŽIEDELIENĖ – pedagogė, neformaliojo ugdymo muzikos mokytoja ekspertė, kultūrinio-socialinio-edukacinio projekto – menų festivalio "Gražiausiu taku" įkūrėja ir organizatorė, didelį dėmesį skirianti specialiųjų poreikių turintiems talentingiems neįgaliems atlikėjams, integruodama juos į koncertinę programą.

30. IRMA ŽILINSKIENĖ – lopšelio-darželio "Ežiukas" vadovė. Jos iniciatyva darželyje labai didelis dėmesys skiriamas psichikos sveikatai ir sveikam gyvenimo būdui.


BALSUOTI GALITE:

DIENRAŠTIS

Iš dienraščio išsikirpkite, užpildykite lapelį ir siųskite adresu: „Metų kaunietė“, „Kauno dienos“ redakcija, I.Kanto 18 g. 44296, Kaunas;

arba atneškite ir įmeskite į specialias dėžes redakcijos skyriuje, I.Kanto g.18, Kaunas.

Vienas kuponas prilygsta dešimčiai balsų.

SMS ŽINUTĖS

Balsuoti galite SMS žinutėmis.

Siųskite SMS žinutę (Lietuvoje) tel. 1398 su tekstu „MKD XX“.

XX – kandidatės numeris, esantis prie jos profilio.

SMS kaina – 1,00 euras.

SMS žinutė prilygsta dešimčiai balsų.

PORTALAS

"Metų kaunietės" projekto portale kauno.diena.lt/mk.

Portale galima balsuoti vieną kartą per parą iš vieno IP adreso. Vienas balsavimas internetu prilygsta vienam balsui.NAUJAUSI KOMENTARAI

be komentarų

be komentarų portretas
Roma Katinienė- NEJUOKINKIT.

o

o portretas
kosinskaitė tai mero draugo šventoraičio zmona,kuo nusipelnė?

ppp

ppp portretas
Pundzienė Metų kaunietė? Tada Terminatorius - darželio auklėtojas...
VISI KOMENTARAI 19
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių