Raudondvaris tebesaugo grafų palikimą

Kitas dviračių takas, besidriekiantis dešiniuoju Nemuno krantu, dar tik tiesiamas. Šis takas drieksis iki Kulautuvos, tolimesnėje ateityje – žiedu tęsis per Nemuną iki dviračių tako kairiuoju krantu.

Pernai baigtas projektas, pagal kurį Raudondvaryje, Didžiojoje g., pastatyti treniruokliai, įrengti pasivaikščiojimo takai, suoliukai, apšvietimas, vaikų žaidimų aikštelės, pakeistos krepšinio lentos, viešos vietos apželdintos.

"Raudondvaris turi būti patrauklus ir jaukus ne tik vietos gyventojams, bet ir svečiams, turistams. Dėl to pirmiausiai stengiamės tinkamai tvarkyti, apželdinti labiausiai lankomas viešas seniūnijos vietas – Rezistentų kapines, J.Naujalio paminklo teritoriją, kitas", – užsiminė seniūnė.

Brangus išlaikyti pastatas

Raudondvario seniūnijos administracija, kultūros centras, Garliavos meno mokyklos filialas įsikūrę viename, buvusiame kolūkio kontoros pastate. Šiam didžiuliam pastatui apšildyti žiemą sunaudojama daug šilumos energijos. "Reikėtų pastatą renovuoti, apšiltinti. Dabar už šio 2 tūkst. kv. m ploto šildymą visos čia įsikūrusios įstaigos kartu mokame net iki 9 tūkst. litų (2,6 tūkst. eurų) per mėnesį. Esame parengę šio pastato renovacijos projektą, tačiau kol kas neaišku, kada gausime finansavimą", – sakė D.Bulotienė.

Renovuojant pastatą turėtų būti pakeistas jo stogas, šildymo sistema, atnaujintos kai kurios vidaus patalpos. "Verkiant reikia remontuoti Kultūros centro salę. Tai didžiausia rajono kultūros centrų scena, kolektyvai giria salės akustiką, bet pažiūrėkite, kaip liūdnai ji atrodo", – Raudondvario kultūros centro direktorė Jolanta Zizienė rodo apsilupinėjusias scenos ir salės grindis, aptriušusias kėdes.

Nuo sovietmečio salė kapitaliai neremontuota, o jos scena labai reikalinga – be atvykstančiųjų koncertuoti, ja nuolatos naudojasi trylika kultūros centro kolektyvų.
Artimiausiais metais tikimasi renovuoti senąjį, XIX a. menantį akmeninį Nevėžio gatvės grindinį, įrengti lietaus nuotekų kanalizaciją, gatvės apšvietimą – tam seniūnijoje parengtas projektas. Pradėti rengti Vyturių g. renovacijos, naujųjų kapinių plėtros projektai. Šiems darbams atlikti tikimasi gauti finansavimą iš ES, kitų finansinių šaltinių.NAUJAUSI KOMENTARAI

situacija

situacija portretas
Kol nepraeis 5 metai, instituto daržinės su visa apžėlusia teritorija menkins miestelio vaizdą. Įmonė prie dvaro tvoros su savo aplinka irgi labai nekoks dvaro kaimynas. Yra ir dar panašių dalykų, ko negalėtų būti, visko čia neišvardinsi Seniūnija kai kuriais atvejais pernelyg didesnės įtakos gal ir neturi. Tik va nederėtų taip teigti, kad miestelio aplinka ne šiaip sau, o nepaprastai graži.

raudondvariete

raudondvariete portretas
Kas nors is valdzios nusileiskit i Pakalne Nevezio gatve--pakeles duobetos, cia daug gyvena senu zmoniu,invalidu, kuriems sudetinga nueiti iki autobuso stoteles ar aplankyti kapines

aš portretas
Kam tenka vaikus rytais į pradinę mokyklą vežioti, ar paleisti iš Dobilų g. pėsčiomis, žino, kad verkiant kažką daryti reikia. Šaligatvių nėra, mašinų srautas ryte didelis ir t.t., o kad seniūnė gyvena šioje gatvėje, tai ir jai reikia kažkur gyventi.
VISI KOMENTARAI 11
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių