Prestižinės Kauno statybos – V. Matijošaičio aplinkos rankose

  • Teksto dydis:

Kauno Žemųjų Šančių bendruomenei piktinantis planuojama nauja gatve, merui Visvaldui Matijošaičiui ir jo sūnui Šarūnui Matijošaičiui artimi verslininkai čia rengiasi intensyvioms statyboms, ketvirtadienį pranešė Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija.

LRT Tyrimų skyriaus duomenimis, greta planuojamos gatvės  statyti daugiabučius rengiasi buvęs mero patarėjas Antanas Etneris, jis – tarybos nario Šarūno Matijošaičio verslo partneris.

LRT teigimu, pernai įsteigta bendrovė „Plėtros fondas“ įsigijo buvusį Kauno sporto maniežą su žeme šalia Šančių mokyklos. Kauno taryba vasarį leido įmonei statyti pastatus, nesilaikant teisės aktuose numatytų atstumų iki sklypo ribos, o dar po kelių mėnesių Kauno savivaldybė pakeitė sklypo bei pastato paskirtį – iš sporto į daugiabučių.

Š. Matijošaitis

„Plėtros fondo“ vienas steigėjų A. Etneris Kauno tarybai svarstant šį klausimą buvo V. Matijošaičio patarėjas, teigia LRT.

Savivaldybės atstovai teigia, kad ši gatvė miesto bendrajame plane numatyta dar tarpukariu, o dabar augančiam rajonui reikia daugiau infrastruktūros.

A. Etneris sako į naujosios gatvės projektą nesigilinęs, tačiau, jo manymu, sutvarkyta teritorija geriau nei apleista, visi pokyčiai pristatyti bendruomenei susirinkimo metu.

Anot LRT, A. Etneris, Š. Matijošaičis ir keli kiti susiję verslininkai dalyvauja ir kituose statybų projektuose Kaune.NAUJAUSI KOMENTARAI

to Šančiu

to Šančiu portretas
ar tokie pikti parazitai gali ka nors tvarkyti...nebent griauti ir laužyti

Grobuonių trejybė

Grobuonių trejybė portretas
paliks iš Kauno silkės uodegą.

Nuomone nepartinio.

Nuomone  nepartinio. portretas
Prisigriebs ir tada paliks skolas ir nekokybiskai isasfaltuotas gatves ir asarojancius neismanelius kauniecius.Jiem paasfaltavo senamiesti ,patvarke saligatvi kur jau buvo Kupcinsko projektai suruosti.O Kupcinskas pastate tilta ,arena ir butu eile gatvem.Matijosaitis savo porse isbande ant tilto ir prisieme sau garbe.Slykstu tai,
VISI KOMENTARAI 150

Galerijos

Daugiau straipsnių