Kaunietė šokiruota: kokį vandenį mes geriame?

Antifrizo

Antifrizo portretas
įpylė , kad žiema neužšaltu.

KAIMYNAS

KAIMYNAS portretas
SENAMIESTIS koks baisus vanduo

sriuba skani

sriuba skani portretas
Indomu, kada vandentieki atsiras gyvaciuku?

Fija

Fija portretas
Labai keistas reiškinys, nuskustu bulves,isvalau akutes kad neliktų jokio juodymo.Verdant atsiranda isvalytose akutese Juoduliai.Kaip suprasti , verdant bulvėm akutėse pradeda augti daigai, taip išeina.Labai keistas reiškinys,tą pastebėjau nuo rudens.Galvodavau kad blogai nuluptų ,isvalau bulves.Pasirodo kad ne, įdomu kas yra vandenyne ,jeigu tai vyksta.

>Byr..Rka CElka...

>Byr..Rka CElka... portretas
tu, pradžioj išmok lietuviškai rašyt, TIUREMŠČIKE. Eik, vartelius atidaryt, kad PROTAS ateitų...Kiek klasių baigei, su broliu per pusę, ar pusesere? A, a..durneli, "be vartelių"..?.

G

G portretas
Žalias būna ir dėl to kad kažkurio daugiabučio šildymo mazge žalias termofikacinės vanduo iš katilinės prasispaudzia boileryje į geriama vandenį.jei pvz tas daugiabutis nenaudoja dieną karšto vandens o jus esate toje pat vandentiekio trasoje tai realiai galite gauti žaliai dažyto ir kiek smirdincio vandens.centriniu katilinių vanduo naudojamas šildymo trasose yra dažomas žalia spalva kad įvykus avarijai ji būtų lengva pastebėti.todel reikia kad patikrintų ar nėra toje trasoje namų su centriniu šildymu iš gyvenvietės katilinių.tad tai ne būtinai gali būti kalti vandentiekio tinklai gali ir iš katilinių paduoti .

Romulis

Romulis portretas
Pasiziurekit koks vanduo Domeikavoj Nauji kotedzai vamzdynai nauji Filtrus keiciam kas menesi Tiesiog dumblas Po keleto metu sakys vamzdynai uzsitersia

Svarbiausia buvo EU pinigus įsisavinti

Svarbiausia buvo EU pinigus įsisavinti portretas
O runkeliai gali nors ir 24x7 džiaugtis virškinimo sutrikimais.

K

K portretas
Susidėkit vandens filtrus ir maziau reiks verkti visiems, pastoviai visi kalti, bet patys asmenys savo kaltes nemato

?

? portretas
Miestas garseja mokesciu nemokejimu bet paslaugas duokit geras ...

Auge

Auge portretas
Kartais vanduo dvokia supuvusiu kiaušiniu. Kelis kartus skambinome iKauno vandenis. Niekas nieko nežino, niekam neidomu. Gyvenam K. Petrausko g.

Šančiai

Šančiai portretas
Ž.Šančiuose ir prastas vanduo manau kad del vandenvietes sumažinimo visas šitas dalykas atsitiko.

ane

ane portretas
Šančiuose tas pats, 12 metų baseiną leidžiu vanduo kaip žaliasis agurkėlis, kol neišfiltruoji.

butyna

butyna portretas
vandeni vyrinti ir filtruot nes nezinia kas kada dades brudo juk vyksta biokaras visais frontais?...

Gediminas

Gediminas portretas
Nesuprantu vieno dalyko. Zmones kurie buvo emigracijoi po 10 metu ir daugiau gryzta i lietuva gyventi.Bet informacija prieinama visiems todel nematyti kas darosi lietuvoja ir iki kokio lygio tiesiog butu neadekvatu. Tai kokio .... ten gryzti? Po 10 metu taupymo rutinos perprate kas vyksta lietuvoi gryzta ten vogti ir daryti ka nori nes istatymai ir ju spragos tai leidzia??? Mokat uz kauno mariu vandeni kaip uz filtruota geriama?! Neturiu zodziu...

grigeo

grigeo portretas
Kol neužkanalizuos to kanalizacijos griovio, taip ir bus. Nešiokit kovidkaukes.

Gryčiupio namo 3 gyventojų vardu.

Gryčiupio namo 3 gyventojų vardu. portretas
Kauno valdnis į jokius nusiskundimus nereaguoja.Jiem vienodai.lgas gauna ir sėdi sau šiltai.Kiek teko kreiptis ir į Kauno miesto gamtos apsaugos tarnybas,siunčia kreiptis į Kauno vandenis.Gryčiupio upelis pilnas šiukšlių,užsikimšes pratekėjimas.Jau galimaidu metai niekas nepravalo.Susidaręs vanduo duobėje atšilus orams dvokia.Ir toks šiukšlynas Kauno miesto viduryje,vadiname studentų miestelyje.Ir gyvename jau 5 metus ,bet tvarkos nematyti.Kreipėmės raštu.Busim priversti kreiptisį Vilniaus gamtos apsaugą,nes Kaunui tainerūpi.

Cirkas

Cirkas portretas
Čia turėtų apsilankyti vandenų kontrolieriai ir patikrintu kiek vandens išleista ir kiek moka....

By...Rka CEO

By...Rka CEO portretas
Kauniete, miela.... NEMOKEK UŽ KUBUS,,, sakyk patys gerkite dyrektoriukai.... Y teisma užtampyt ta KW už chujova preke........ Kai pamatytu kad žmones teisus, gal baigtu išsssyipysinet partiniu buveine :-((( Gaila kad taip vyksta Tevyneje

murr

murr portretas
taip taip.... kaip ir nebuvo nelegalaus vamzdžio į nemuną iš šios įmonės teritorijos.... keliuose teismuose jau murkdosi ši pavyzdinga įmonė ir kiek baudų jau yra gavusi iš AAD?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių