Dar 100 viešojo transporto pliusų

Naujas Jurgis

Naujas Jurgis portretas
Nusipirkau elektroninę kortelę - važiuosiu ;)

.Senoliams būtų labai geras poilsis gamtoje visų metų laiku.

.Senoliams būtų labai geras poilsis gamtoje visų metų laiku. portretas
Troleibusai vienas iš ekologiškiausių transporto priemonių ,tai kodėl jie nėra plėtojami Kauno mieste ,o kišami autobusai. Kas liečia Kauno marių prieigas .Yra aikštelė visiškai prie marių ,kur galima būtų ,vietoj masės automobilių ,padaryti troleibuso maršrutą ir taip daugelis senjorų galėtų ir mariomis grožėtis ir po Pažaislio parka pasivaikščioti .Kauno mieste nėra daug tokių vietų ,kad būtu vandens telkinys ir miškas kartu.

Taigi

Taigi portretas
Vakarų miestai, kaip labiausiai teršiančio aplinką, atsisako viešojo transporto su vidaus degimo varikliais.Tokie autobusai dažniausiai naudojami tik tarpmiestiniuose maršrutuose. Gamyklai MAN labai pasisekė, kad pavyko iškišti Kauno mulkiams net lOO vienetų savo nepaklausios produkcijos autobusų Lions City. Dabar kauniečiai, savo valdžios dėka, bus dusinami kelis dešimtmečius. Iš užsakomojo straipsnio darosi aišku - miesto valdžia su meru priešakyje, už tą „gerą darbą“ dar reikalauja liaupsių ir šlovės.

keleivė

keleivė portretas
Susiplanavus kelionę viešuoju transportu, tai dar pusė bėdos. Bet šiaip maršrutai gana nepatogūs, ta pačia kryptimi pravažiuoja visi autobusai, o paskui didelis tarpas. Džiugina, kad autobusai nauji, tačiau patogumas priklauso dar ir nuo grafikų, maršrutų, o čia, mano manymu, dar labai yra kur pasitempti.

Jo

Jo portretas
jo kai kurie marsrutai tai greiciau pescias nueisi negu su mikriuku ar autiku nuvaziuosi.

Ridas

Ridas portretas
Aciu.Kovojam pries klimato atsilima.Kaune susisiekimas tikrai puikus.

turistiniai Kauno maršrutai

turistiniai Kauno maršrutai portretas
kol nesutvarkys maršrutų, tol dalis pirkinių yra tiesiog tuščios išlaidos.

kas val. ir dar giriasi, kad patogu. tyčiojasi iš keleivių

kas val. ir dar giriasi, kad patogu. tyčiojasi iš keleivių portretas
važiuoja

ikainiai

ikainiai portretas
kiek mokesciu moketojams kainavo sis Savivaldybes straipsnis/eiliniai paistalai KD? 2000 eur?

Mes

Mes portretas
Kauno viešasis transportas baigia sunykti, nes maršrutai ir grafikai tragiški. Autobusasms mūsų pinigėlių praplovė ir tiek naudos.

diesel

diesel portretas
Taip laabai patogus susisiekimas Kaune ypatč 47 kam gaišti laika svažiuojant su juo per valanda iki centro jaigu su nuosava 6 min kaina išeina pigiau su savo

aš portretas
Viešasis transportas Kaune tai superinis.Maršrutai, laikas ir patys autobusai tikrai skatina nevažiuoti nuosavu automobiliu.Pagarba savivaldybės darbuotojams

Didelis biznis kauniečių sveikatos sąskaita

Didelis biznis kauniečių sveikatos sąskaita portretas
Po šimts, dar lOO dūmijančių “kibirų” pasipils į Kauno gatves ir dusins kauniečius. Nuotaikai pataisyti kauniečiams siūloma skaityti užsakomuosius straipsnius, liaupsinančius gerus darbus ir šlovinti mylimą merą.

Wind

Wind portretas
Koks skirtumas seni nauji. Nors dažnai važiuotu. Pvz 6 galėtu kas 10 min važinėt o ne kas valanda. Jokio patogumo nėra kai grafikai smarkiai praretinti, ir reik ilgai laukt

Kaunas

Kaunas portretas
O kur pradingo 15 mln., kuriuos pavogėt praėjusiais metais?kada grąžinsit?

galvojau

galvojau portretas
kad alektrinis,ale burzgia zaraza kaip ikarusas

laikas būtų

laikas būtų portretas
sutvarkyt tas stogines.Tarpai tarp stiklo ir rėmo, vėjas per kojas siaučia, lyjant galima stovėti tik ant suolo,kad nesušlaptum.

80.

80. portretas
Turbūt bilietų kainas žada kelti, kad taip giria.

gal ir būtų koks pliusas

gal ir būtų koks pliusas portretas
jei grafikai būtų normalūs. Dabar susigrūda į stotelę vienu metu 5-6 troleibusai, o po to laukti 15-20 minučių. O apie savaitgalius iš viso nėra kalbos, kursuoja kas valandą.

???

??? portretas
Kada Kauno rajonas paseks miesto pavyzdžiu?

Rimas

Rimas portretas
Pažiūrėkim į transporto srautus ir genialiai kabutėsę sustatytus grafikus, eismo tvarkaraščius ir suprasim kas yra kas. Kokie ten žmogai dirba sunku suprasti.. Metais iš metų ir vis blogyn..Kiek rašyta, kiek skųstąsi, o jiems vienodai. Pėsčiomis greičiau nueisi nei lauksi to transporto. Bet čia, manau, specialiai daroma, nes kitaip paaiškinti negalima...

Dabar tik prisiminimai iš gero susisiekimo su Kauno mariomis

Dabar tik prisiminimai iš gero susisiekimo su Kauno mariomis portretas
Melas kad visos gražios miesto vietos pasiekiamos visuomeniniu transportu. Sovietiniu laiku ištisus metus važiuodavo iki pat Kauno marių visuomeninis transportas. Ten yra kur pasivaikščioti ir pasigrožėti vaizdais ,deja ne visi gali tai pasiekti. Taip kad nėra ką čia girti ir meluoti Kauniečiams.

jus

jus portretas
jus gal pirma i bilietu kainas pasiziurekit. Musu seimai iki senamiescio 5km su mikriuku pirmyn atgal kainuoja tiek kiek su savo auto iki Vilniaus senamiescio nuvaziuoti.

Manau

Manau portretas
Pirmiausia reikia kelius sutvarkyti kurie dabar kaip rusijos ar bangladeso provicijose,o jau tada nauja technika rupintis.dabar jau po poros metu puse autiku subyres

pilietis

pilietis portretas
perka alle aplinką tausojančius autobusus o nesugeba pastatyti autobusų sustojimo aikštelių šone važiuojamosios dalies dėl ko autobusai sustoja važiuojamojoje dalyje o už jo susidaro eilės mašinų kurios priverstos teršti orą o jų vairuotojai deginti laiką ir nervus.

reikia dar sugebeti

reikia dar sugebeti portretas
parasykite kaip jus sugebate padaryti tokius grafikus kad trulikai vienas po kito vaziuoja o po to 15 min.laukti.beprotybe.

Tikrai

Tikrai portretas
Labai patogu vaziuoti i darba beveik valanda, neskaitant ,kad iki sustojimo dar 10 min.O su savo auto nuo duru iki duru 12 min.Marsrutai ir tvarkarasciai sudaryti geniju..

autobusai už mūsų pinigus

autobusai už mūsų pinigus portretas
Reklama ir gi už mūsų pinigus. Patikėsim, kai Krabas pradės autobusu važinėti, o ne BBD

Anonimas

Anonimas portretas
Su vidaus degimo varikliais reiketu apskritai uzdrausti ivaziuoti i centra. Naujieji autobusai tikrai labai patogus keliavimui!

Tautos stebėtojas

Tautos stebėtojas portretas
Kas pakels šuniui updegą, jei ne jis pats... Primenu, kad šiuos autobusus už mūsų visų pinigus korumpuotas "Kauno autobusų" vadeiva pirko iš savo sūnaus įmonės.

Netinka

Netinka portretas
Mane tai nervina tas pastovus autobuso užgesimas .Burbina prie kiekvieno sustojimo,atrodo kad vairuotojas nemoka važiuoti.

Anonimas

Anonimas portretas
Klaipedoje? Miesta juk nesunku parasyti pavadinime
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių