Floridoje sutrikus lengvojo lėktuvo piloto sveikatai orlaivį nutupdė keleivis

 • Teksto dydis:

Keleivis, neturintis jokios orlaivių valdymo patirties, nutupdė viename Floridos oro uoste lengvąjį lėktuvą, kurio pilotui sutriko sveikata, trečiadienį pranešė JAV žiniasklaida.

Vienmotoriu lėktuvėliu „Cessna 208“ skridęs vienintelis keleivis turėjo kliautis oro dispečerių instrukcijomis, kad nutupdytų oro transporto priemonę Palm Bičo tarptautiniame oro uoste, maždaug už 110 km į šiaurę nuo Majamio, pranešė televizija NBC.

Į šiaurę nuo Palm Bičo esančio Fort Pirso oro dispečeriai antradienį apie vidurdienį priėmė keleivio pasiųstą nelaimės pranešimą.

„Pas mane rimta situacija, – vyro žodžius citavo NBC. – Mano pilotas nebesiorientuoja. Neįsivaizduoju, kaip valdyti lėktuvą.“

Paklaustas, kurioje vietoje jie skrenda, vyras atsakė: „Nenumanau“. Vis dėlto jis pridūrė matąs Floridos kranto liniją.

„Laikykit sparnus tiesiai ir tiesiog stenkitės skristi palei krantą – arba į šiaurę, arba į pietus, – atsakė dispečeriai. – Mes jus surasime.“

Skrydžių valdymo tarnybos vadovas Robertas Morganas sakė, kad yra dirbęs skraidymo instruktoriumi, todėl jam pavyko padėti į keblią padėtį patekusiam vyrui, kurio vardas nebuvo paviešintas, nutupdyti orlaivį.

„Jis buvo labai ramus, tiesiog pasakė: „Žinot, nemoku skraidyti, nežinau, kaip sustabdyti šį daiktą, jeigu nuleisiu jį ant tūpimo tako“, – televizijai CNN pasakojo R. Morganas.

„Vos neapsiverkiau, nes man buvo susikaupę tiek daug adrenalino“, kai incidentas galiausiai baigėsi laimingai, pridūrė pareigūnas. R. Morganas sakė, kad viskam pasibaigus keleivis jį apkabino ir padėkojo už pagalbą saugiai sugrįžti pas savo besilaukiančią žmoną.

Kol kas nebuvo paskelbta, kaip ir kodėl sutriko lėktuvėlio piloto sveikata. Palm Bičo priešgaisrinė tarnyba nurodė, kad lėktuvui nutūpus pacientas buvo išvežtas į ligoninę.

Redaktorius Raimondas ČiuplysNAUJAUSI KOMENTARAI

Kazys

Kazys portretas
Skiepu rezultatas,kris žmonės ir krenta po truputi .Savijauta neaiški žmonių skiepytu ir neskurpytu.Neskiepyti suserga lengviau nes nuodo nepateko i organizmą.Kiek zinau skiepytu žmonių , visi jauciasi labai blogai.Esu ne antivakseris,as uz skiepus,taciau bandymų žiurkę nenoriu būti.Globolistai pasaulio daro su žmoniją eksperimentus.

Onė

Onė portretas
Stiuardesė gal moka bet keleivis buvo vienas taigi nereikia įsivaizduoti kad lėktuva valdyti labai jau paprasta ..tokie kvaili komentatoriai įsivaizduoja esantys pasaulio bamba, ...o yra tik eiliniai kvailiai

Anonimas

Anonimas portretas
Kvailuose jankių filmuose kiekviena stiuardesė moka nutupdyti didziulius boeingus, o cia mazutis lektuvelis, vienas juokas ...
VISI KOMENTARAI 3

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių