Astrologinė prognozė vasario 25–kovo 3 d.

Ką žada žvaigždės?

AVINAS

Šią savaitę mėginsite praktiškai pritaikyti žinias, įgūdžius. Galima komandiruotė, pokalbis su įtakingu asmeniu. Norėsis elgtis taip, tarsi galėtumėte sau daug leisti. Net jei privalote labai taupyti, sunku bus įveikti pagundą užsisakyti tolimą kelionę ar įsigyti nepigų daiktą. Gali tekti prisiimti atsakomybę už dalykinių reikalų eigą. Nieko gero, jei stengsitės laimėti ambicijų karą. Savaitgalį jus prisimins seni draugai, pažįstami.

JAUTIS

Nesinorės kišti nosies į jokius svarbesnius reikalus, tačiau aplinkybės vers pasirūpinti sudėtingais klausimais. Galbūt tai bus susiję su paveldėjimu, draudimu, verslu, investicijomis, mokesčiais. Išlaidų gali pareikalauti ir antrosios pusės problemos. Savaitės pabaigoje labai aktualūs gali būti kelionių, studijų klausimai. Neignoruokite mylimo žmogaus, vaikų poreikių ir prašymų. Įvertinkite galimas savo poelgių pasekmes.

DVYNIAI

Šią savaitę aktyviai darbuositės. Gana daug dėmesio skirsite ir įvaizdžiui, higienai, dietai, sveikatai. Į tai nukreiptos pastangos, išleisti pinigai veikiausiai pasiteisins. Kita vertus, neišvengsite įtampos. Regis, teks mokėti mokesčius ar baudas, grąžinti skolas. Ir šeimoje, ir kitose srityse galimi interesų susikirtimai. Visgi gebėsite ir pasidžiaugti partnerio pasiekimais, tikslais. Pajusite sekso, meilės, nuotykių troškulį.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje seksis sportinė, kūrybinė veikla, reikalai su vaikais, publika. Tiktų mėginti įsidarbinti, tikrintis sveikatą, labiau pasirūpinti savo stiliumi, grožiu. Antroje savaitės pusėje labiau rūpės partnerystės klausimai. Vietoj priekaištų padovanokite malonių siurprizų mylimam žmogui, gebėkite pripažinti ir taisyti savo klaidas. Savaitgalį tramdykite norą išlaidauti. Nepasiduokite netikusiai pagundai.

LIŪTAS

Šiuo metu būsite nusiteikę saviraiškai. Galimas pagyvėjimas ir meilės fronte. Visgi nemalonumų galite turėti dėl vaikų ar nepavykusios avantiūros. Nuo ketvirtadienio padaugės darbų apimčių ir nerimo dėl kai kurių įsipareigojimų. Norėsite aktyviau veikti ten, kur jus domina. Tačiau teks paisyti ir kitų žmonių interesų bei norų. Pravartu atsikratyti blogo įpročio, nekonfliktuoti dėl smulkmenų bei pakoreguoti stilių.

MERGELĖ

Būsite nenusiteikę įtemptai darbuotis. Kita vertus, darbo bus daug, spaudimas didelis. Galbūt tai kantriai ištversite darbe, tačiau namie kils konfliktų, jei būsite verčiami daryti tai, ko nesinori. Svarbu mokėti išklausyti, suprasti artimus žmones. Jūsų dėmesio ypač trokšta vaikai. Jei sveikata nebloga, tai savaitgalį tikriausiai daug staipysitės prieš veidrodį ir suksite galvą, kaip save pagražinti. Tiktų imtis namų ūkio darbų.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę pradėsite gauti tai, ko nusipelnėte. Tai pasireikš ir materialinėje, ir jausmų srityje. Tiktų užsiimti reklama, komercija. Galite leistis į netolimą kelionę. Regis, daug bendrausite ar mokysitės bei skęsite informacijos jūroje. Galbūt gausite darbą ar naudingą paslaugą. Artėjant savaitgaliui, teks rūpestingiau tvarkyti ūkinius, buitinius reikalus. Stenkitės nedemonstruoti kaprizų. Labiau vertinkite tai, ką turite.

SKORPIONAS

Šią savaitę galimi neblogi pasiūlymai bei sumanymai, tad teks pagalvoti, kas jums naudinga. Tik neleiskite, kad jums liptų ant kulnų, skubintų ar remtų prie sienos. Subrandinkite savo sprendimą. Pasistenkite būti taupesni, racionalesni. Seksis įgyvendinti komercinius, reklamos tikslus, pasipelnyti iš informacijos teikimo, mokymų. Gali būti, kad savaitgalį pasijusite išsisėmę, norėsis namų ramybės, komforto.

ŠAULYS

Emociškai jausitės gana jaukiai ir saugiai. Gali būti, kad apims neveiklumas, svajingas atsipalaidavimo jausmas. Jeigu domina brangūs pirkiniai, stambios investicijos, neskubinkite įvykių ir nedarykite spaudimo aplinkiniams. Situacija turi subręsti, kad ir su kuo būtų susijusi – verslu, meile ar kūryba. Savaitgalį labai norėsis šaunios draugijos, bet taikiai sutarti ne itin seksis. Gali būti, kad kažkam labai padėsite ar padarysite stiprų įspūdį.

OŽIARAGIS

Šią savaitę neskubėdami, neplepėdami nuveiksite daugiau nei blaškydamiesi. Galimi painūs dalykiniai, finansiniai manevrai. Nerimausite, ar viskas pavyks taip, kaip planuojate. Labiau pasitikėkite savimi ir nepraraskite optimizmo. Kad ir koks nelengvas būtų procesas, rezultato galite tikėtis neblogo. Savaitgalį pajusite meilės ir komforto poreikį. Ieškosite galimybių lengvai pralobti arba domėsitės nuolaidomis. Saugokite vaikus.

VANDENIS

Savaitės pradžioje jums rūpės darbo, verslo reikalai. Galbūt imsitės įgyvendinti ambicingą planą arba pagaliau pasirašysite seniai paruoštą, bet atidėliotą sutartį. Regis, pasijusite reikalingi draugams, kolektyvui ar net įgyjantys daugiau įtakos tarp bendraminčių. Savaitės pabaigoje tyliai ruoškitės tam, ko norėtumėte, bet įvykių neskubinkite. Vertėtų blaiviai įvertinti savo santykius, galite patirti slaptas intrigas.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje padidės jūsų objektyvumas, realistinis mąstymas. Galbūt teks prisiimti nemenką atsakomybę, pasirūpinti dalykinėmis problemomis. Pravartu iš savęs reikalauti ne mažiau nei iš kitų. Turėsite progų pasireikšti visuomeninėje, klubinėje veikloje, užmegzti pageidaujamų ryšių. Kažkokio postūmio galite tikėtis iš pažįstamų ir draugų. Savaitgalį stengsitės atsiriboti nuo įtampos, rutinos, svetimos įtakos.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių