Astrologinė prognozė sausio 7-13 d.

Ką žada žvaigždės?

AVINAS

Savaitės pradžioje jus domins ne tiek savi, kiek draugų, pažįstamų, o gal ir visuomenės reikalai, renginiai. Įdomiai klostysis naujai užsimezgę santykiai. Tačiau gali kiek nuvilti tie, iš kurių daug tikitės. Galbūt jie tiesiog kitaip supranta draugystę. Nuo savaitės vidurio galite pasijusti nekaip. Regis, teks bendrauti su nelengvo būdo asmeniu, kur nors neplanuotai vykti arba įtemptai mokytis. Iš jūsų gali būti tikimasi pagalbos ir dėmesio.

JAUTIS

Šią savaitę teks rimtai griebtis darbų. Nusimato užduotis, veikla, kuri bus gana sudėtinga ir jus išvargins, tačiau turės svarbią reikšmę. Svarbu išlikti tvirtiems, nesutrikti, jei atsitiktų kas nors nenumatyta. Tikėtini slapti psichologiniai išgyvenimai, galbūt susiję su meile ar artimo žmogaus išvykimu. Nepraleiskite progų sublizgėti tuo, ką gerai išmanote. Savaitgalį prioritetą teikite asmeninei erdvei, nes pravartu pailsėti.

DVYNIAI

Jausite nemažą įtampą, jeigu teks demonstruoti kompetenciją, žinias, teikti ataskaitas. Kita vertus, ir jūs varginsite aplinkinius savo priekabumu, reikalausite iš jų neįmanomų dalykų. Savaitės vidurys gana tinkamas susitikimams su įtakingais žmonėmis, mokymams, finansiniams reikalams, tarpininkavimui. Savaitgalį draugų, vaikų ar partnerio problemos jums gali kiek sugadinti nuotaiką, sujaukti planus.

VĖŽYS

Gali pavykti įgyvendinti finansines ambicijas. Tik nederėtų pernelyg pasitikėti antrosios pusės saiko jausmu bei skoniu, vykstant apsipirkti. Palanku planuoti profesines ir mokslo perspektyvas, keliones, kūrybinius projektus. Galite gauti žinią iš toli arba kažką įdomaus sužinosite. Jei ketinate dalyvauti konkurse, varžybose, bylinėtis, jūsų oponentai pasirodys bet kam pasiryžę, gal net nepaisantys taisyklių.

LIŪTAS

Ši savaitė gali pažadinti svajones apie praturtėjimą arba meilę, stiprią aistrą, romantišką jaudulį, vedybas, vaikus ir pan. Neiššvaistykite per daug pinigų, norėdami padaryti įspūdį. Verčiau atiduokite skolas, jei jų turite. Šiuo metu taps aiškiau, kokios perspektyvos jūsų laukia. Susigaudyti situacijoje gali padėti ir pažįstamo specialisto konsultacija. Daugiau dėmesio skirkite sveikatos profilaktikai, mitybai.

MERGELĖ

Nemažai galvosite apie ūkinius, techninius reikalus arba apie sveikatą ir išvaizdą. Norėsis keisti gyvenimo būdą, mitybą, darbą. Negraužkite savęs, jei labai stengsitės, bet vis tiek liks nepadarytų darbų. Kai kurie neatrodę svarbiais ryšiai ar įvykiai gali tapti reikšmingi. Galite įsigyti atkaklų gerbėją arba nusipelnyti publikos dėmesio, jei sukatės kūrybos sferoje. Visgi šalia sukiosis ir nepatikimų gražbylių, nebūkite patiklūs.

SVARSTYKLĖS

Savaitę pradėsite žaismingai nusiteikę. Galite gauti kvietimą į pramoginį renginį ar pasimatymą. Tik ne visiems patiks jūsų flirtavimas, šmaikštavimas, tad galite patirti ir nemalonių akibrokštų. Venkite ginčų, saugokitės agresijos, traumų. Labiau stenkitės dėl šeimos gerovės bei santarvės namuose. Antra savaitės pusė turėtų atnešti naujų idėjų, susijusių su darbu, gyvenimo būdu, įvaizdžiu.

SKORPIONAS

Galite gauti pasiūlymą užsidirbti pinigų ar lengvatinėmis sąlygomis įsigyti vertingą daiktą. Dėl to derėtų pasitarti su šeimos nariais. Nesivadovaukite emocijomis ir iliuzijomis, tvarkydami turtinius, komercinius reikalus. Neblogai seksis demonstruoti žinias, iškalbą, laikyti egzaminus ir mokyti kitus. Savaitgalį teks daugiau dėmesio skirti sveikatai, jei ne savo, tai šeimos narių, augintinių.

ŠAULYS

Šią savaitę stenkitės tvarkingai atlikti įprastus darbus ir nenuleisti rankų, jei kažkas pakryps nenumatyta linkme. Pasisaugokite sukčių, būkite išrankesni informacijai ir pasiūlymams. Labiau saugokite vaikus. Jeigu jums pavyks susitaikyti su kitų žmonių trūkumais ir būti tolerantiškiems, galite tikėtis neblogos savaitės. Savaitgalis žada romantikos, pramogų, sportinių atrakcijų. Tiktų aplankyti kultūrinį renginį.

OŽIARAGIS

Šią savaitę galite pasielgti ryžtingai, siekdami sau naudos, komforto ar malonumo. Tačiau sėkmė nebus ilgalaikė, jeigu vadovausitės savanaudiškais motyvais ir negalvosite apie pasekmes. Komerciniams, tiekimo, nekilnojamojo turto sandoriams tinkamas savaitės vidurys. Aktualiu klausimu pabendraukite su gerai pažįstamais žmonėmis, giminaičiais, draugais. Įsiklausykite į jų patarimus, perspėjimus.

VANDENIS

Šią savaitę bus mėginimų kažkaip manipuliuoti jumis. Įmanomas pasiekimas, kurio kaina gali būti tokia, kad džiaugsmą greitai pakeis susirūpinimas. Venkite klastingų, neteisingų veiksmų ir sprendimų. Tvarkingai eksploatuokite techniką. Nuo savaitės vidurio pavyks neblogai padirbėti, jeigu imsitės suplanuotų darbų. Rūpės uždarbio klausimai. Gerai išanalizuokite gautą informaciją. Pasistenkite neišlaidauti.

ŽUVYS

Savaitę pradėsite nenusiteikę nei dirbti, nei bendrauti. Jums atrodys, kad kažkas jus apkalba, šmeižia. Norėsis ramybės. Verčiau nesiimkite tokios veiklos, kuriai prieštarauja jūsų vidinis balsas. Būkite atsargūs kelyje, saugokitės traumų, infekcijų. Nuo savaitės vidurio pasijusite lyg naujai atgimę. Užplūs lavina jausmų ir troškimų. Domins artimųjų problemos, visuomeninės, politinės bei finansinės naujienos.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių