Astrologinė prognozė sausio 24–30 d.

AVINAS

Aktyviai bendrausite ir darbuositės. Mintys suksis apie norimus ir galimus pokyčius. Galite kurti planus, susijusius su stambiais pirkiniais, įsidarbinimu. Atsargiai elkitės su dokumentais. Pokalbiai su žmonėmis, kurie linkę atvirai kritikuoti ir pragmatiškai patarinėti, šiuo metu jums gali būti naudingi. Savaitės pabaigoje vis labiau trauks naujovės, kelionės.

JAUTIS

Savaitės pradžioje sėkmę gali atnešti darbas arba santykiai, neperžengiantys jūsų dalykinio gyvenimo ribų. Galite tikėtis pokyčių darbe ir konkrečių rezultatų iš susitikimų. Nuo savaitės vidurio parūps įstatymai, finansų politika. Savaitgalį stokosite kantrybės ir galite pratrūkti diskutuodami su kitaminčiais. Jeigu reikia ruoštis egzaminui, atestacijai, padirbėkite.

DVYNIAI

Dirbsite iš inercijos, be didelio suinteresuotumo. Labiau jaudins su vaikais, augintiniais, sveikata, grožiu, kūryba susiję reikalai. Jautriai reaguosite į aplinkinių pastabas dėl jūsų išvaizdos ar stiliaus. Savaitės viduryje kils noras kitaip pertvarkyti savo gyvenimą, buitį, keisti įvaizdį, atsikratyti netikusių įpročių.

VĖŽYS

Gali išryškėti jūsų rūpestingumas, tačiau bus tam tikrų išskaičiavimų. Galbūt stengsitės padėti kažkokiam žmogui, tikėdamiesi iš jo naudos. Jums labai rūpės šeimos narių, ypač vaikų, situacija. Galimas kūrybinės energijos antplūdis. Galbūt įrodysite pranašumą, sublizgėsite. Nuo ketvirtadienio pavyks gerai paplušėti darbe arba pasiieškoti darbo.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje kils rimtų ir nerimtų kalbų poreikis, noras pasikeisti nuomonėmis. Nieko gero nepasieksite kritikuodami kitus ir aukštindami save. Seksis kur kas geriau, jeigu neignoruosite kitų žmonių interesų ir jų teisių. Artėjant savaitgaliui, aktualiausi bus meilės, kūrybos ir vaikų auklėjimo klausimai. Regis, jums seksis demonstruoti savo pranašumus.

MERGELĖ

Galite tikėtis naudos iš komercinės arba kūrybinės veiklos. Galbūt pavyks pasirašyti naudingą sutartį. Jeigu eisite į darbo pokalbį ar interviu, jis pasirodys įdomus. Gali būti svarbu nedelsiant sutvarkyti kai kuriuos ryšių, informacijos, transporto, reklamos reikalus. Nuo ketvirtadienio geriausiai jausitės tvarkydamiesi namuose, bendraudami su šeima.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje jusite stiprų pinigų ir komforto poreikį. Labai stengsitės daug nuveikti dėl savo ir šeimos gerovės. Vis dėlto tai bus nelengva, nes poreikiai šiek tiek viršys galimybes. Iki pat savaitgalio būsite nusiteikę bendrauti, viskuo domėtis. Naudos galite tikėtis per reklamą, protinę ir komercinę veiklą. Savaitgalį norėsis save ir artimuosius apgaubti komfortu.

SKORPIONAS

Kai kuriuos nesklandumus vaizduotėje išgyvensite giliau, nei iš tikrųjų verta. Vis dėlto jums bus galima pavydėti sugebėjimo nenuleisti rankų tokioje situacijoje, kurioje kiti naudojasi jūsų pastangų rezultatais, o jums atitenka kritika. Regis, stengsitės kažką stabilizuoti arba daugiau užsidirbti, rasti patikimą rėmėją. Vienas sumanymas gali sulaukti palaikymo.

ŠAULYS

Tikriausiai daugiau remsitės intuicija nei racionaliu protu. Jaudins dvasiniai dalykai, moralės temos. Galite turėti reikalų su labdara, medicina. Kamuos nerimas dėl gandų ar įtarimų. Jeigu galėsite atsiriboti nuo šurmulio, pabūti vieni, pasijusite komfortiškai. Nuo ketvirtadienio jau būsite apsukrūs ir iškalbūs. Savaitgalį svarbu susilaikyti nuo rizikų sveikatai.

OŽIARAGIS

Profesinės, finansinės ambicijos arba susidomėjimas įtakingu asmeniu jus skatins veikti ir priimti atsakingą pasiūlymą. Su palankių jums žmonių pagalba galite mėginti kažką parduoti, išnuomoti ar nusipirkti. Gali pasitaikyti situacijų, kai viena ranka duodama, o kita – atimama. Nuo ketvirtadienio seksis tvarkyti konfidencialius reikalus.

VANDENIS

Savaitės pradžia turėtų būti gana dalykiška. Būsite priversti skubiai tvarkyti dokumentus, oficialius reikalus arba ruoštis komandiruotei. Pajusite palengvėjimą, jeigu pavyks pasiekti susitarimą. Galbūt priartėsite prie tikslo, kuris susijęs su užsieniu, mokslu ar karjera. Nuo ketvirtadienio tikėtini įdomūs susitikimai. Gali atsiskleisti kai kurios paslaptys.

ŽUVYS

Galite turėti skubių darbų, susijusių su dokumentais, informacija, reklama, kelionėmis, egzaminais, mokymais, kursais. Galite itin domėtis asmeniu, su kuriuo labiau suartėti yra sudėtinga dėl atstumo ar kitų priežasčių. Savaitės viduryje teks disciplinuotai ir kantriai dirbti, kadangi nesiseks išsisukti nuo darbų, anksčiau prisiimtų įsipareigojimų.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių