Astrologinė prognozė rugsėjo 13-19 d.

AVINAS

Savaitės pradžia bus įtempta siekiantiems mokslo ar karjeros aukštumų, politikams. Elgiantis santūriai, išmintingai, jums visgi gali pavykti susitarti ir įveikti opią problemą. Labai svarbu nepažeisti profesinės ir pilietinės etikos, įstatymų. Savaitės viduryje padaugės darbų, oficialių susitikimų. Savaitgalį norėsite bendrauti su draugais, megzti pažintis.

JAUTIS

Savaitės pradžioje apdairiai siekite savo tikslų tiek finansinėje, tiek meilės srityje, antraip galite pakliūti į nemalonią situaciją. Verčiau nesusigundykite abejotina papildoma veikla ar uždarbio šaltiniu, kurio procesas neaiškus. Savaitės vidurys tinkamas teisinei ir organizacinei veiklai, moksliniams darbams. Savaitgalį seksis flirtuoti, diskutuoti.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje jus dominantis asmuo, nuo kurio tam tikra prasme priklausote, pradės kelti abejotinų reikalavimų, keistų pretenzijų. Neįklimpkite į melą, intrigas saugokitės sukčių. Sumanymus ir jausmus derėtų labiau subrandinti. Savaitės viduryje galite daug nuveikti, ypač srityse, susijusiose su technika, draudimu, bankininkyste. Savaitgalį jus itin domins kelionės.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje darbovietėje ar mokymosi įstaigoje galite gauti pastabą, kad kažką reikės naujoviškai perdaryti. Venkite kurstyti ideologinius nesutarimus. Svarbu atsirinkti informaciją ir neplatinti melagienų. Savaitei įsibėgėjus, neatsisakykite pabendrauti su žmonėmis, nuo kurių priklauso jūsų karjera, autoritetas. Gera draugija, sportas, vaikai suteiks džiaugsmo.

LIŪTAS

Šią savaitę tam tikra prasme galite pasijusti nuvilti. Romantiškos ar finansinės viltys gali pasirodyti kiek per didelės, kad būtų realios. Savaitės viduryje sklandžiai dirbti trukdys priešiškai nusiteikę asmenys. Visgi jūsų veiklumas ir iškalba leis įveikti kai kurias kliūtis. Savaitgalį draugystės, partnerystės ar meilės paieškos gali duoti rezultatų.

MERGELĖ

Šią savaitę daug ko sieksite, tačiau vargu ar išvengsite kliūčių. Daugiau laiko leiskite su šeima, tik venkite aitrinti senas nuoskaudas. Savaitės viduryje aktualiu klausimu jums gali padėti įtakingas gerbėjas. Būsite nusiteikę pademonstruoti, ką sugebate, kad ir kokia sritis būtų. Galimas kvietimas į renginį. Savaitgalis žada keistų įvykių, kurie palies artimuosius.

SVARSTYKLĖS

Šios savaitės pradžioje netiksli ar tyčia iškreipta informacija jums gali sukelti rūpesčių. Nuo savaitės vidurio teks labiau rūpintis šeimos gyvenimo sąlygomis ir sveikata. Gali pavykti įkalbėti artimuosius prisidėti prie naujovių. Pamažu rinkitės aktyvesnį gyvenimo būdą. Savaitės pabaigoje skubėsite džiaugtis savaitgalio malonumais. Regis, jie nemažai kainuos.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje įtemptai darbuositės siekdami papildyti piniginę, palepinti mylimus žmones. Galite sudaryti ilgalaikę sutartį. Tačiau įmanomi ir nuostolingi nesusipratimai. Venkite rizikos, avantiūrų. Savaitės viduryje gali tekti aiškintis atsakomybės, pareigų klausimus. Pažįstami asmenys neatsisakys jūsų paremti, jei prireiks jų palaikymo. Savaitgalį džiugins namai.

ŠAULYS

Šią savaitę teks iš peties darbuotis, nes viršininkai norės išspausti daugiau, nei įmanoma. Turbūt nerimausite dėl artimo žmogaus būklės ir problemų. Pasisaugokite sukčių. Savaitės viduryje daug laiko sugaišite tvarkydami verslo ir nuosavybės reikalus. Tikėtinas pelningas sandoris, geras pirkinys. Savaitgalį turėtumėte aktyviai praleisti laisvalaikį, rasti įdomių užsiėmimų.

OŽIARAGIS

Šią savaitę nestigs įtampos, net jei niekur nesikišite ir leisite likimui vairuoti už jus. Regis, jus domins kitiems nesuprantami dalykai, įvairios teorijos, tarp jų ir abejotinos vertės. Kai kuriems iš jūsų atsiras galimybių pradėti norimą startą ar pasiekti didesnį progresą. Artėjant savaitgaliui, kursite naujus praturtėjimo planus. Nemažai sužinosite ir patirsite.

VANDENIS

Savaitės pradžia gali atskleisti kai kurias jūsų profesines, visuomenines ar politines perspektyvas, vaidmenį kolektyve, korupcinius ryšius. Pasisaugokite nuostolio. Tikėtini pokyčiai santykiuose su draugais, giminaičiais. Pasistenkite atsižvelgti į pašnekovų jausmus ir poreikius. Savaitgalį pajusite daugiau šviesos, norėsite prisidėti prie kitų žmonių gerovės.

ŽUVYS

Šios savaitės pradžioje jus gali lengviau apnikti depresija, kibti infekcijos. Regis, negalėjimas paveikti situacijos jus veiks dvejopai. Tai gali pažadinti aklą pyktį arba paskatinti jus atsipalaiduoti ir tiesiog pasikliauti likimu. Ramus dalykiškumas, patikima draugystė pasitarnautų kaip apsauginis skydas. Savaitgalį jus gerai veiks meditacijos, joga, labdaringa savanorystė.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių