Astrologinė prognozė rugpjūčio 5–11 d.

AVINAS

Šią savaitę gautus pasiūlymus verta priimti, jei tam neprieštaraus partneriai, artimieji. Turėtų išsispręsti teisinis klausimas arba šiuo metu imsitės jį gvildenti. Pravartu imtis reikalų, susijusių su nekilnojamuoju turtu, draudimu, paskolomis, mokesčiais. Tikėtinos išlaidos kelionei, pramogai, vaikų poreikiams, o pajamos – iš šou verslo, turistinės veiklos ar vasaros projekto. Savaitgalį patiks keliauti, bendrauti su nepažįstamais žmonėmis.

JAUTIS

Šią savaitę aplinkiniams galite pasirodyti tikri darbštuoliai. Galbūt imsitės kokių nors reformų, ūkio darbų, diegsite naują įrangą. Nesunkiai pavyks rasti gerą tarpininką, naudingą sąjungininką ar rėmėją. Gali būti, kad atsiras išeitis, kaip išspręsti kai kurias finansines, turtines problemas. Savaitgalį jus vilios tolimos kelionės, domins svetimos paslaptys. Visgi asmeniniuose santykiuose tikėtina šiokia tokia sumaištis.

DVYNIAI

Daugiau dėmesio pareikalaus mylimi žmonės, vaikai, bet tai, ką jie siūlys ir ko pageidaus, jums turėtų patikti. Palankus metas kūrybinei veiklai, romantiškam laisvalaikiui, meilės pasimatymui, pramogavimui su draugais. Visgi teks ir pasidarbuoti. Jei ne darbe, tai namų ūkyje, sodyboje. Tikėtinos ir sveikatos, grožio, augintinių aktualijos. Savaitgalį subtiliau bendraukite, kad neįžeistumėte pašnekovų. Galbūt leisitės į žygį ar ekskursiją.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje norėsis ramybės, jaukumo, buvimo su šeima. Regis, ilgėsitės to, kas praeityje buvo gera, artima, domins paslaptys. Galimas meilės nuotykis arba teks atsakyti į reiškiamus jausmus, komplimentus ar klausimus, susijusius su galimu nauju darbu, verslu. Galima naujiena, susijusi su darbu ar bendradarbiu. Apsvarstykite bet kokį pasiūlymą. Savaitgalį būsite linkę daug dėmesio skirti mitybai, higienai, sveikatai, grožiui.

LIŪTAS

Ši savaitė žada reikalų, kurių negalima atidėlioti. Net jei atrodys, kad nesiseka kitiems įtikti, vis tiek būkite geranoriški. Vėliau tai pasiteisins. Mintys dažnai suksis apie meilę, pramogas arba šeimos pagausėjimą, geresnes gyvenimo sąlygas, įdomią kelionę, trokštamą pažintį. Šis tas pildysis. Tikėtina, kad gausite dovanų arba sulauksite dosnaus atsilyginimo. Galbūt kažkuo nudžiugins vaikai. Savaitgalį derėtų užsiimti kūryba, sportu.

MERGELĖ

Šiuo metu vykdomam projektui arba šeimos poreikiams išleisite pinigėlių. Rūpesčių, žalos gali sukelti jūsų atžalos, jei paliksite be priežiūros. Tiktų tvarkyti komercinius, tiekimo, nuosavybės, statybų reikalus. Turbūt pavyks susitarti dėl pelningo užsakymo, su nuolaida įsigyti norimą prekę. Leiskite sau pasimėgauti gražia gamta, komfortu, ramybe. Savaitgalį parodykite iniciatyvą, jei trokštate su kažkuo susipažinti.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę daug kas seksis, džiugins bendravimas. Galimos įdomios naujienos, nuostabios pažintys ir meilės vilionės. Savo draugams suteiksite teigiamų emocijų ir iš jų susilauksite nuoširdaus dėmesio. Streso gali sukelti artimo žmogaus pretenzijos ar jo problemos. Galbūt leisitės į kelionę. O jeigu neatostogaujate, galite užsiimti daug energijos reikalaujančia veikla ar darbu. Savaitgalį padaugės bendrų reikalų su žmonėmis iš artimos aplinkos.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje sustiprės intuicija, vaizduotė, tai pravers kūrybinėje, socialinėje veikloje. Tikėtina nauda iš labdaros, medicinos, farmacijos, psichologijos arba grožio prekių ir paslaugų. Turbūt sulauksite kokybiškos pagalbos, jeigu gydotės, reabilituojatės. Gali pasisekti aktualus reikalas, susijęs su nuoma, pirkimais-pardavimais. Savaitgalį neatsiginsite nuo norinčių su jumis pabendrauti, pasitarti.

ŠAULYS

Būsite nusiteikę bendrauti, keliauti, viskuo domėtis. Regis, tapsite įdomesni aplinkiniams. Gali atsinaujinti sena pažintis, draugystė. Dėmesį rodys ir nauji pažįstami. Visgi nuo trečiadienio porą dienų rinkitės ramesnius užsiėmimus, venkite šurmulio bei pasistenkite viską daryti atidžiai, atsakingai. Savaitgalį jums itin rūpės nuosavybės, pinigų, materialinės gerovės klausimai, jaudins artimų žmonių problemos. Galite būti pakviesti į pobūvį.

OŽIARAGIS

Ši savaitė išsklaidys kai kurias abejones, taps gana aišku, kokios perspektyvos jūsų laukia ir kas jus supa. Dalykiškumas, santūrumas, paslaptingumas padės išvengti problemų. Gali pasitaikyti proga nelegaliai pasipelnyti arba naudingai pakreipti kai kuriuos reikalus. Pravartu tyloje pamąstyti, pamedituoti. Dėmesio galite tikėtis iš draugų, pažįstamų. Savaitgalį labai svarbu išlikti sąžiningiems sau ir tiems, kuriuos mylite.

VANDENIS

Savaitės pradžioje kalbos dažnai suksis apie mokslą, kelionių įspūdžius, tolimus planus. Nusimato intriguojamos naujienos, nekasdieniški įvykiai. Galbūt susitiksite su žmogumi, kuris toli keliavo ir turi ką papasakoti. Labiau pasitikėkite savimi, jei teks eiti į darbo pokalbį ar pas valdininkus, bankininkus, teisininkus. Savaitgalį pasistenkite daugiau dėmesio skirti šeimai ir sau. Derėtų pasirūpinti fizine ir dvasine sveikata.

ŽUVYS

Šią savaitę būsite labai įžvalgūs ir sumanūs. Tačiau tai nereiškia, kad pavyks lengvai įveikti visas kliūtis. Norite ar nenorite, teks vykdyti finansinius įsipareigojimus, mokėti mokesčius, atiduoti skolas. Mintys suksis apie keliones ir galimas naujas perspektyvas, karjerą. Išgirsite aktualių naujienų. Savaitgalį nedarykite skubotų išvadų, jei kažkas pasielgs ne taip, kaip tikitės. Gerų patarimų galite tikėtis iš draugų, pažįstamų.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių