Astrologinė prognozė liepos 29–rugpjūčio 4 d.

AVINAS

Iki savaitės vidurio teks pasistengti kai ką užbaigti, ypač jei tai susiję su namų remontu, nuosavybe, žemės ūkio reikalais ar kokiu nors įsipareigojimu šeimai. Galimos netikėtos išlaidos, rinkliavos. Su naujo mėnesio pradžia ir prasidėjusia jaunatimi nuo ketvirtadienio prasidės metas naujiems startams. Jausite polėkį, azartą, optimizmą. Savaitgalį jūsų savijauta gali priminti, kad derėtų koreguoti gyvenimo būdą, mitybą.

JAUTIS

Norėsite gauti daugiau, nei esate nusipelnę. Galite pasiduoti abejotinai įtakai, prisidėti prie rizikingos avantiūros. Reikalą, susijusį su kelione, pervežimu, ryšiais gali tekti koreguoti arba labai skubėti užbaigti. Naujienų galite sulaukti iš giminaičių, draugų. Dėl to galbūt keisis jūsų planai. Siekite ramybės, nes būtinas vidinis komfortas ir santarvė šeimoje. Savaitgalis turėtų pažerti romantikos, pramogų.

DVYNIAI

Šią savaitę uoliausiai tvarkysite turtinius, komercinius reikalus, pirksite reikalingus daiktus, dovanas. Venkite nereikalingo išlaidavimo. Nesinervinkite, jei atrodys, kad kažkas jūsų negirdi ar nesupranta. Verčiau paieškokite temos, kuri nekelia konfrontacijos. Labiau kontroliuokite savo kalbą. Palanku aktyviau užsiimti su reklama, ryšiais, informacija, prekyba, logistika susijusia veikla. Savaitgalį atsipūskite jaukioje aplinkoje.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje uoliai tvarkysite kasdienius reikalus, rūpinsitės namais. Akiratyje gali pasirodyti senas pažįstamas ir priminti neįvykdytą pažadą. Pravartu tvirtinti materialines pozicijas. Tik būtinai pasvarstykite, kas jums naudingiau, nepasiduokite kurstymams. Savaitgalį įvykę susitikimai, gauta informacija gali būti reikšmingi, todėl nepraleiskite pro ausis. Daugiau dėmesio skirkite artimųjų reikmėms.

LIŪTAS

Ši savaitė gana prieštaringa. Jausis nepakantumas, energijos trūkumas. Reikėtų būti atidiems, kad nesukeltumėte apkalbų ir priešiškumo. Neignoruokite kitų žmonių noro jus suprasti. Nuo savaitės vidurio pradės traukti meilės nuotykiai arba prabangūs daiktai ir kitos pagundos. Savaitgalį savijautą ir nuotaiką gerai veiks jauki aplinka, skanus maistas. Pasistenkite tai susikurti.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje būsite linkę ieškoti naujų pažinčių, ryšių arba ne itin moraliais būdais sieksite atgaivinti ankstesnius santykius. Tačiau jums gali trūkti realybės jausmo, subtilumo arba apdairumo, todėl lengva įsivelti į intrigas, apsigauti. Galbūt neįvyks planuota kelionė ar neatvyks lauktas svečias, o gal kai kurie jūsų norai neatitiks galimybių. Savaitgalį galite tikėtis viliojančio pasiūlymo, kvietimo į įdomų renginį. Saugokitės sukčių, vagių.

SVARSTYKLĖS

Jums didelę įtaką darys aplinka, todėl galite užsikrėsti tiek gerais, tiek blogais dalykais. Gana įtempta atmosfera gali susidaryti darbe. Būtina savitvarda, taktas, antraip galite daug netekti. Antra savaitės pusė gali pateikti staigmenų, susijusių su meile, pramogomis, kitomis pagundomis. Tikėtinos per didelės išlaidos. Pagalvokite, ar verta lįsti į avantiūras, rizikuoti dėl naudos. Savaitgalį seksis meninė veikla, dvasinės praktikos.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje mintys ir kalbos suksis apie kelionę, galimus svečius iš užsienio, studijų aktualijas. Galbūt teks atstovauti kažkieno interesams ar patiems pasikliauti tarpininkais. Tikėtini nenumatyti keblumai. Nuo ketvirtadienio kartu su mėnulio jaunaties pradžia galėsite pradėti naujus sumanymus. Vis dėlto jums nebūtinai pritars partneriai ir kiti suinteresuoti asmenys. Savaitgalį jus atakuos draugai ir pažįstami. Galite kažkuo pasižymėti.

ŠAULYS

Savaitę pradėsite jausdami šiokią tokią psichologinę įtampą, ypač jei dirbate. Galimi ginčai dėl skolų, išlaidų, daiktų vertės. Aktualaus klausimo išsiaiškinimas leistų užbaigti neapibrėžtumo fazę ir startuoti nuo šio ketvirtadienio. Galite gauti pranešimą, žinią iš oficialios institucijos. Santykiai su aplinkiniais bus geresni, jeigu nereikalausite iš jų daugiau, nei jie gali duoti.

OŽIARAGIS

Ši savaitė bus tiek gera, kiek sugebėsite sutarti su kitais žmonėmis, suderinti interesus, laiku atsiskaityti už paslaugas. Turėsite progą pagerinti arba dar labiau sukomplikuoti santykius su svarbiu jums žmogumi. Savaitė gali būti lyg takoskyra, kai vieni santykiai užbaigiami, kiti pradedami. Regis, už pastangas tarpininkauti, suderinti įsipareigojimus jūs būsite įvertinti. Savaitgalis tinkamas kelionei, ekskursijai ir pan.

VANDENIS

Savaitės pradžioje galimi netikėtumai. Galbūt neįvyks planuotas pasimatymas, sandoris. Turite kontroliuoti save, kad išvengtumėte pagundų. Emocinė būklė bus gana nestabili ir prasidėjus naujam mėnesiui bei mėnulio jaunačiai. Tai spinduliuosite meilę, tai kelsite kivirčus dėl niekniekių. Neskubėkite griauti tiltų, nes laimės uostas tolumoje gali būti tik miražas. Netgi į konkurentus įmanoma palankiau žvelgti, kažko iš jų mokytis.

ŽUVYS

Iki ketvirtadienio pravartu šį bei tą užbaigti, kad galėtumėte galvoti apie naujus užmojus. Būsite nusiteikę žaismingai ir romantiškai, puikiai sutarsite su vaikais, tačiau nerimausite dėl darbo, sveikatos. Regis, pernelyg jautriai reaguosite į replikas dėl išvaizdos, stiliaus. Ne viskuo tikėkite, ką išgirstate. Tiktų tikrintis sveikatą. Savaitgalis privers gilintis į asmeninių santykių problemas.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių