Astrologinė prognozė lapkričio 11–17 d.

AVINAS

Šią savaitę gana palankiai spręsis nuosavybės, pinigų klausimai, seksis sudaryti sutartis, derėtis, tartis, reklamuoti. Būsite nusiteikę bendrauti, tačiau reikėtų labiau pasverti savo žodžius, nes kai kurie iš jų gali grįžti bumerangu. Galite suklaidinti savo pašnekovą arba patys apsigauti. Savaitgalį galima šeiminė problema. Pasistenkite tramdyti negatyvias emocijas, kad neišprovokuotumėte nereikalingų ginčų, barnių.

JAUTIS

Šią savaitę daug kalbėsite apie praeitį, galbūt mėginsite naujam gyvenimui prikelti kažkokį ryšį, užsiėmimą, gebėjimą. Regis, neblogai seksis prekiauti, sudaryti komercines, nuomos sutartis. Didelė tikimybė, kad įsigysite suplanuotus pirkinius. Venkite priimti abejotinais ketinimais siūlomą pagalbą, dovanas, pinigus. Nederėtų aiškintis ir meilės santykių. Savaitgalį nerimausite dėl reikalų, susijusių su mokslu, kelione ar giminaičiais.

DVYNIAI

Pravartu stabtelėti ir susimąstyti prieš žengiant svarbų žingsnį. Galite išgirsti apkalbų apie save, pasistenkite atskirti melą nuo tikrovės, saviapgaulę nuo realybės. Galbūt vargins prastesnė savijauta. Labiau įvertinsite žmogų, į kurio draugišką petį galite atsiremti. Gali atsinaujinti santykiai su senu bičiuliu. Kita vertus, nuolat kintančios nuotaikos trukdys aplinkiniams jus suprasti, nes jums kils nesuprantamų idėjų ir norų.

VĖŽYS

Šią savaitę tikriausiai pasijusite svarbia kolektyvo dalimi arba tiesiog atnaujinsite pažintį, nutrūkusį giminystės ryšį ar pan. Laisvalaikį užpildys draugų šurmulys. Tikriausiai domėsitės menu, poezija, okultiniais dalykais, mistika. Didelė tikimybė, kad intuicija padės surasti išeitį iš keblios situacijos, sutvarkyti kai kuriuos reikalus arba apsispręsti dėl ateities planų. Savaitgalį bus sunkiau susitarti su kitais, kils barnių.

LIŪTAS

Šią savaitę tikėtini oficialūs susitikimai, darbo arba individualių profesinių siekimų pokyčiai. Svarbu sutramdyti savo impulsyvumą, pasitelkti kantrybę. Dėl rimtesnių problemų nevenkite pasitarti su tais, kurie galėtų jums padėti, patarti. Regis, jums neteks toli ieškoti geros draugijos. Galite dalyvauti įdomiuose masiniuose renginiuose, kolektyviniuose susitikimuose. Savaitgalį neverta kur nors vykti, imtis darbų, skubėti. Pasilepinkite.

MERGELĖ

Šiuo metu teks bendrauti su užsieniečiais, specialistais, valdininkais. Tikriausiai gausite svarbių žinių, susijusių su mokslo, teisinėmis ar politinėmis aktualijomis. Peržiūrėkite savo idealus, planus, pravartu atsisakyti to, kas nėra prasminga. Tiktų mokytis ir mokyti kitus – gerai seksis perteikti žinias, mintis ir jomis sudominti. Savaitgalį noriai leisite laiką su kompanija, pasiduosite pagundoms. Pramogos plonins piniginę.

SVARSTYKLĖS

Ši savaitė skatins galvoti apie esmines asmeninių santykių, verslo permainas. Pasistenkite gerai sutarti su kolegomis, klientais. Nuo to priklauso, ką gausite ir ką prarasite. Mokslo reikalai, dalykinio projekto sudarymas arba perdarymas gali pareikalauti nemažų pastangų. Stenkitės objektyviai įvertinti savo perspektyvas. Savaitgalį galbūt dalyvausite svarbiame renginyje. Nemalonumų išvengsite, jeigu neįsivelsite į konfliktą.

SKORPIONAS

Įvairiai gali pakrypti jūsų santykiai tiek su kolegomis, tiek su antrąja puse. Aktyviai suksitės, jeigu ieškote galimybių bendradarbiauti, advokatauti, tarpininkauti, suvilioti patinkantį asmenį ar pan. Tik nepraraskite saiko ir atsargumo manydami, kad tikslas pateisina priemones. Savaitgalį galite sublizgėti viešumoje. Tačiau jūsų kalboje jausis ironija, kandumas, todėl kai kurie komentarai pašnekovams bus nepriimtini.

ŠAULYS

Šią savaitę darbe būsite gana veiklūs. Galimi oficialūs susitikimai, sandoriai. Regis, viskas vyks tiksliai pagal planą, ypač jeigu siekiate būti sugrąžinti į buvusią darbovietę arba ketinate grįžti prie nebaigto projekto. Bus aktualūs partnerystės klausimai, plėsis bendraminčių ratas. Kita vertus, jausite konkurenciją. Savaitgalį bendravimas su draugais, kaimynais gali būti naudingas, jei tik neskolinsite ir nesiskolinsite technikos, pinigų.

OŽIARAGIS

Ši savaitė leis atgauti kūrybines jėgas ir pasitikėjimą savimi bei savo ateities perspektyvomis. Produktyviai padirbėti padės ir išaugusi energija, ir kolegiškas solidarumas. Įgyvendinsite tai, ką esate numatę. Regis, įsigysite naują drabužį, darbui ar namų ūkiui reikalingą daiktą. Savaitgalį stenkitės suprantamai pasiaiškinti aplinkiniams dėl savo vienokio ar kitokio pasirinkimo. Derėtų būti atidesniems partnerio užuominoms.

VANDENIS

Savaitės pradžioje bus daug emocijų, nerimavimo, blaškymosi. Gali būti, kad teks paskubomis tvarkyti komercinius, paveldėjimo, kitus nuosavybės reikalus, derėtis su giminėmis, kaimynais, kapstytis praeityje, archyvuose ar pan. Nenuleiskite rankų, jei atrodys, kad nesiseka. Tai gali pasikeisti. Savaitei įpusėjus tapsite kūrybingi ir veiklūs, todėl galite daug nuveikti. Galite gauti intriguojamą žinutę iš jums neabejingo ar susidomėjusio asmens.

ŽUVYS

Regis, šią savaitę intensyviai bendrausite, mokysitės, vyksite į trumpas keliones, spręsite technines problemas. Daug kas priklausys nuo jūsų reakcijos, apsukrumo tvarkant bet kokius reikalus. Labai svarbu mokėti prisiderinti prie šeimos narių ir neleisti keroti saviems kompleksams, ydoms. Savaitgalį kuo daugiau laiko praleiskite su tais, kurių draugija jus džiugina. Pravartu pasirūpinti įvaizdžiu. Skirkite dėmesio ir vaikams, augintiniams.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių