Astrologinė prognozė kovo 25–31 d.

AVINAS

Ši savaitė žadins norą ką nors tikslingai veikti. Tačiau net nedidelė smulkmena gali atsiliepti jūsų autoritetui, tad pasistenkite elgtis korektiškai ir tinkamai save reprezentuoti. Atlikę būtinus darbus, susitikite su draugais, gerbėjais. Ypač to norėsis savaitgalį, ir tai išties tinkamas metas pabūti su smagia kompanija, apsilankyti kultūriniame renginyje ar pan. Dominantis žmogus bus lengviau sukalbamas, leisis į nuotykius.

JAUTIS

Turėtų neblogai sektis reikalai, susiję su vertybiniais popieriais, paskolomis, kūrybiniais projektais. Kils pagundų keisti gyvenimą, leistis į neįprastus nuotykius, meilės avantiūras. Regis, jūsų meilės viltys nėra tuščios. Galbūt teks imtis reikalų, susijusių su tarptautiniais ryšiais, kelionėmis, tarpininkavimu, moksliniais darbais. Savaitgalis bus produktyvus, jei daug energijos skirsite suplanuotai veiklai.

DVYNIAI

Jus domins verslai, politika, dalykiniai projektai. Labiau atsižvelkite į partnerių poreikius planuodami pirkinius ar permainas. Nederėtų manipuliuoti kitais žmonėmis. Nuo savaitės vidurio būsite nusiteikę ne tiek patys dirbti, kiek iš kitų reikalauti. Būkite atidesni verslo partnerių, antrosios pusės poreikiams, lūkesčiams. Bendrai aptarkite finansines galimybes. Savaitgalį domėsitės kelionėmis, bendrausite su svetimšaliais.

VĖŽYS

Šią savaitę turėtų neblogai sektis dalykinė ir ūkinė veikla. Gali užklupti lavina skambučių ir darbo su dokumentais. Galima nauda iš tarpininkavimo, kolektyvinių projektų. Galbūt kils minčių apie tai, kad reikia leistis į trokštamą kelionę, keisti darbą ar gyvenimo būdą. Artėjant savaitgaliui ims šlubuoti tarpusavio pasitikėjimas, skaudins kritika. Bus nemalonu dėl kitų žmonių bandymo primesti savo valią. Savaitgalį atsikratykite šlamšto.

LIŪTAS

Ši savaitė skatins kūrybingumą, polėkį, bet kartu gali atnešti netikėtumų, susijusių su vaikais, mylimu žmogumi arba su draudimu, finansais. Kažkam stengsitės padaryti gerą įspūdį tiek savo išvaizda, tiek išprusimu. Regis, aplinkiniai išties susidomės jūsų sugebėjimais. Galimos įdomios naujos pažintys arba semsite įspūdžius kelionėje. Didelis tempas, įtampa vis dėlto gali jus priversti susirūpinti sveikata, higiena ir darbo sauga.

MERGELĖ

Pasistenkite atkurti santykių darną namuose. Kartu su artimaisiais ūkiškai padirbėkite ir pasilinksminkite. Darbe stenkitės laikytis dienotvarkės ir nesileiskite išmušami iš vėžių. Lengviau nei paprastai flirtuosite ir atsakysite į gundymus. Savaitės pabaigos susitikimai, sportiniai ar kiti renginiai turėtų būti įdomūs, bet kupini įtampos. Atkreipkite dėmesį į vaikų kalbas ir poelgius. Savaitgalį ir džiaugsmo, ir rūpesčių teiks augintiniai.

SVARSTYKLĖS

Sugebėsite daug nuveikti, jeigu planingai naudosite laiką. Norėsite tapti geresni ir gražesni. Tačiau gali atsitikti taip, kad didelę laiko dalį patenkinsite tik bendravimo poreikį. Galite rimtai sunerimti dėl vyresnio amžiaus šeimos nario. Savaitgalį pramogaukite, sportuokite, judėkite, užsiimkite hobiu, siekite gerbėjų ar publikos dėmesio. Žinoma, pabendraukite ir su artimais žmonėmis, ypač su vaikais.

SKORPIONAS

Šią savaitę galite tikėtis neblogų perspektyvų versle, darbe, susitikimuose, kūrybos, meilės ir vaikų srityse. Seksis stiprinti turtines pozicijas. Jums gali pavykti susitarti dėl apmokėjimo, honoraro, nuomos, kredito ar reikalingos paslaugos, prekės. Galimas ir romantiškas susižavėjimas bei pagundos, kurioms bus sunku atsispirti. Netikėtai gautas pranešimas gali paskatinti priimti radikalų sprendimą. Savaitgalį trokšite ramaus jaukumo.

ŠAULYS

Šią savaitę kažkokios problemos paaštrės, bet tik tuo atveju, jei norėsite gauti daugiau, nei nusipelnėte. Jas gali padėti spręsti artimi žmonės, kolegos. Bet kuriuo atveju šiuo metu jums teks tvarkyti nemažai reikalų, ypač susijusių su komercija, verslais, nuoma, stambiais pirkiniais ar sandoriais. Protingi patarimai gali pagreitinti suplanuotus darbus, atnešti naudos. Savaitgalį mielai bendrausite su artimos aplinkos žmonėmis.

OŽIARAGIS

Ši savaitė privers pasukti galvą, jei sprendžiate darbo, privataus verslo, pragyvenimo problemas. Labiau nei kitų žmonių nuomonių, paisykite savo intuicijos ir širdies balso. Be to, nepulkite viešinti išgirstos abejotinos informacijos. Pravartu laikytis sveikos dietos, valyti organizmą. Metas atsikratyti žalingų įpročių, nes netrukus pajusite jų pasekmes. Klystate, jei manote, kad kiti privalo taikytis prie jūsų nuotaikų. Nebūkite bambekliai.

VANDENIS

Savaitės pradžios susitikimai, susiję su visuomeniniais ar kitokiais projektais, renginiais, verslu, darbu, turėtų nenuvilti. Galimas perspektyvus pasiūlymas, atsiras bendraminčių. Nuo savaitės vidurio jūsų organizmas jau reikalaus poilsio, ramybės, gali susilpnėti imunitetas. Jums patiks gvildenti paslaptis, spręsti galvosūkius, gilintis į sudėtingą literatūrą. Savaitgalio laisvalaikis bus kur kas linksmesnis, jei skleisite gerą energiją.

ŽUVYS

Savaitė žada žavios romantikos, kūrybinės sėkmės, gerų naujienų ir pan. Kita vertus, ne viskas bus auksas, kas žibės. Sumaniai išsiaiškinkite dalykus, kurie neduoda jums ramybės. Venkite konfrontacijos su valdžia, kolegomis. Galite gauti žinią apie buvusį ar esamą draugą. Šį savaitgalį neverskite savęs kur nors vykti ar įtemptai darbuotis, bendrauti. Jei norite rinktis vienatvę, ramybę, poilsį, taip ir padarykite.NAUJAUSI KOMENTARAI

Nepergyvenk

Nepergyvenk portretas
Rašinėja tai gudručiai, o va skaito tai jo- dalbajobai.

O koks kieno reikalas???

O koks kieno reikalas??? portretas
Kam tokias durnystes rashinejat? Visai dalbajobai pasidaret...
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių