Astrologinė prognozė gruodžio 6–12 d.

AVINAS

Šią savaitę būsite dalykiški ir reiklūs sau bei kitiems. Galite sulaukti pozityvaus įvertinimo iš darbdavio, užsakovų. Visgi situacija yra greitai kintanti, todėl neverta užriesti nosies. Jeigu turite skolų, jums apie tai primins. Savaitgalį norėsis nieko neveikti. Galbūt sudomins dvasinės praktikos, meninė kūryba, parodos, virtualios kelionės. Venkite finansiškai rizikuoti.

JAUTIS

Savaitės pradžioje švietimo, mokslo, užsienio reikalai, teisinės aktualijos gali stipriai prikaustyti jūsų dėmesį. Jeigu ruošiatės egzaminui ar kontroliniam atsiskaitymui, kiti darbai veikiausiai bus atliekami paskubomis. Nuo savaitės vidurio bus nelengva darbe, jeigu neturite darnios komandos, o kolektyvo nariai ir klientai elgiasi neprognozuojamai. Savaitgalį domins įvairūs renginiai.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje imsitės neatidėliotinų finansinių, mokestinių reikalų. Regis, būsite linkę rizikuoti. Pasistenkite nešvaistyti pinigų, nes jų gali netrukus prireikti svarbiam pirkiniui ar būtinam reikalui. Nerimą ir realias problemas gali sukelti įvykiai darbe, kelionėje arba netikėtas sveikatos sutrikimas. Savaitgalį nesibodėsite reikštis viešumoje, net jei sulauksite aibės apkalbų.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje labai jautriai reaguosite į oponentų ir partnerių pareiškimus bei elgesį. Visgi jums neblogai seksis rasti kompromisą, tinkamus argumentus. Nepersistenkite ieškodami lengvų pinigų ar demonstruodami dosnumą. Nesileiskite įtraukiami į avantiūras ir saugokite vaikus. Savaitgalį smagu būtų pakeliauti, nueiti į parodą, teatrą. Visgi turbūt teks imtis protinio darbo.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje teks vikriai suktis darbe, kad laiku atliktumėte tai, ką norite atlikti. Regis, pasižymėsite darbštumu ir kompetencija. Seksis tvarkyti ūkinius, turtinius, reklamos, komercinius reikalus, imti ar teikti interviu. Savaitės antroje pusėje galite turėti naudos iš tos įtakos, kurią darote aplinkiniams. Savaitgalį būsite linkę išlaidauti.

MERGELĖ

Šią savaitę pasižymėsite kūrybingumu, polėkiu. Labiau nei paprastai trokšite aplodismentų, komplimentų, meilės. Regis, visaip stengsitės ir dėl savo vaikų saviraiškos bei gerovės. Galimos techninės problemos, kliūtys kelionei ar renginiui. Sveikata pasigirti irgi negalėsite. Artėjant savaitgaliui vis daugiau galvosite apie santykius, įsipareigojimus, vaikus.

SVARSTYKLĖS

Šios savaitės pradžioje jums norėsis bent trumpam nusišalinti nuo globalių reikalų ir apsiriboti asmenine erdve, šeima. O galbūt aplinkybės savaime privers dėmesį nukreipti į artimuosius ir atsidėti namų reikalams. Savaitei įpusėjus galite pradėti išlaidauti. Savaitgalį jūsų emocinė būklė bus gana nestabili. Tai skleisite meilę, tai kivirčysitės dėl niekniekių.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje galite gauti vertingos informacijos, todėl neatsisakykite aktyviai bendrauti, ko nors naujo išmokti, sužinoti. Lengva išpopuliarėti tiek gera, tiek bloga prasme. Saugokite piniginę. Kiek įmanoma daugiau dėmesio skirkite artimiesiems, vaikams. Regis, savaitgalį neatsisakysite sporto, meilės, žaidimų, kūrybos. Rasite laiko ir ūkiniams reikalams.

ŠAULYS

Šią savaitę spręsite turtines, pinigines, verslo problemas. Ramiai įvertinkite savo galimybes ir nuopelnus. Galbūt sulauksite pasiūlymų dėl bendradarbiavimo kuriant verslą. Svarbu, kad neprarastumėte blaivaus proto, nes avantiūros gali atnešti nuostolių. Savaitės viduryje nelabai seksis suderinti darbą, karjerą ir šeimą. Savaitgalį rūpės pirkti dovanas.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžia turėtų būti produktyvi, darbinga. Regis, būsite nelinkę atsisakyti ir nuotykių bei sporto, kad ir kiek darbo turėtumėte. Tik nežiopsokite kelyje. Regis, atsiras nenumatytų išlaidų. Savaitgalį būsite nusiteikę apsipirkinėti ir plepėti su draugais, giminaičiais, kaimynais. Įsimintinų įspūdžių suteiktų ekskursijos, meilės pasimatymai.

VANDENIS

Savaitės pradžioje rimtų reikalų imtis nesinorės, mieliau plauksite pasroviui. Išties palankiau ne patiems reikšti iniciatyvą, o stebėti, žiūrėti, ką sako, veikia kiti. Visgi pasistenkite subtiliai išsiaiškinti dalykus, kurie jums yra svarbūs, bet gana neaiškūs. Antroje savaitės pusėje stokosite vidinės ramybės. Pasistenkite savo dirglumo neperduoti kitiems.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje palanku planuoti ateitį, tačiau vertėtų gerai atsirinkti, su kuo jums pakeliui. Kitų parama bus labai svarbi norint įgyvendinti tikslus. Pasisaugokite sukčių ir infekcijų, alergijų. Savaitės viduryje sumažės supratimo ir paramos. Bus gana nesaugu ir namuose, ir gatvėje, ir viešumoje. Savaitgalį dominančiam asmeniui galite padaryti įspūdį ar net labai sužavėti.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių