Astrologinė prognozė gruodžio 13–19 d.

AVINAS

Šią savaitę gana daug nuveiksite. Dėl atsivėrusių galimybių daugiau užsidirbti jums gali pavykti įveikti tam tikrą krizę. Gali subręsti sprendimas, turėsiantis įtakos jūsų profesinei ar turtinei padėčiai. Jeigu jūsų situacija stabili, tuomet prioritetą teiksite šeimai, buičiai, materialinėms reikmėms. Savaitgalį būsite nusiteikę leistis į išvyką, bendrauti su giminėmis.

JAUTIS

Savaitės pradžioje nederėtų intensyviai bendrauti. Tiktų imtis reikalų, susijusių su medicina, menu, socialine sfera. Gali būti, kad pasitarnaus konfidenciali informacija. Nuo savaitės vidurio aplinkybės vers kai ką keisti savyje ir aplinkoje. Turėtumėte rasti gana netikėtus problemų sprendimo būdus. Savaitgalį būkite apdairesni skolindami pinigus ir pirkdami.

DVYNIAI

Itin domins socialinių tinklų informacija, sportas, įvairūs renginiai. Galite susitikti su draugų kompanija. Vis dėlto netrukus sumažės energijos. Gebėsite intuityviai suvokti, ko galite tikėtis iš besiklostančios situacijos. Saugokitės infekcijų. Savaitgalį nekaip jausitės, jeigu nerimaujate dėl neatliktų įsipareigojimų, finansinių rūpesčių.

VĖŽYS

Savaitės pradžia gana palanki įvairiems darbams, dalykiniams pokalbiams, kontaktams su oficialiais veikėjais. Gali užsimegzti įdomūs bendradarbiavimo ryšiai, nustebinti pažįstamo žmogaus pasiūlymas, kolektyvo įvertinimas. Regis, džiaugsitės augančiu darbingumu ir aplinkinių dėmesiu. Saugokite sveikatą, jeigu nenorite savaitgalio praleisti lovoje. Pravartu atsipalaiduoti.

LIŪTAS

Turbūt teks spręsti su teisėtvarka, vadyba, švietimu, užsieniu ir užsieniečiais susijusius reikalus. Aplinkinius galite stebinti savo plačiu akiračiu. Tai geras laikas įsibėgėti, jeigu esate parengę konkretų planą. Bus rimtų pokalbių darbe arba su artimos aplinkos žmonėmis. Artėjant savaitgaliui, būsite komunikabilesni, rengsite susitikimus.

MERGELĖ

Tiktų užsiimti finansiniais reikalais, mokesčiais, draudimu, deklaracijomis, kitais dokumentais, laiku atlikti su studijomis susijusius darbus ir pan. Regis, jums seksis save realizuoti tose srityse, kuriose reikia specializuotų žinių, kompetencijos ir išradingumo. Artėjant savaitgaliui, teks rimtai padirbėti, jei nenorite prarasti užimamų pozicijų.

SVARSTYKLĖS

Jūsų iniciatyvą, veiklumą stimuliuos konkurencija. Galbūt ieškosite galimybių, kaip sudominti asmenį, nuo kurio galėtų priklausyti jūsų gerovė. Regis, bus įmanoma susitarti dėl finansavimo, sudaryti draudimo sutartį, rasti vienokios ar kitokios paramos. Padaugės emocijų, susijusių su partneryste.  Savaitgalį galbūt nutolsite nuo namų. Būkite atsargūs kelyje.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje ryžtingai imsitės darbų. Galbūt kils minčių, kaip pagerinti profesinius reikalus, išplėsti galimybes. Tuo verta pasidalyti su kolegomis, darbdaviu. Savaitės viduryje blogiau valdysite emocijas. Labai svarbu bendradarbiauti, derinti interesus. Savaitgalį išlaidos pasirodys per didelės, mintys per sunkios. Galimos aplinkybės, dėl kurių turėsite keisti planus.

ŠAULYS

Patirsite kūrybinį arba sportinį polėkį. Tikriausiai neblogai judės reikalai, susiję su pramogų verslu. Savaitės viduryje jūsų mintys labiausiai suksis apie nebaigtus darbus, verslo problemas. Galite netikėtai prarasti darbą arba įsidarbinti. Savaitgalį sutarti su aplinkiniais nelabai seksis. Jeigu įtariate klastą, aiškinkitės, o ne numokite ranka.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje jūsų mintys nuolat suksis apie tai, kaip pagerinti materialinę gyvenimo kokybę, išspręsti šeimines ar finansines problemas. Augs noras pristatyti kūrybinius projektus, dalyvauti žaidimuose, konkursuose. Galbūt teks spręsti netikėtas vaikų problemas. Saugokitės gamybinių ir kitokių traumų. Savaitgalį negalėsite pasigirti sveikata.

VANDENIS

Tvarkykite neatidėliotinus reikalus, mokykitės. Regis, kils ūpas kažką pirkti, išsinuomoti, imtis idėjų, susijusių su ūkio, namų pertvarkymu. Savaitės vidurys žada nekokių staigmenų, jeigu nesuvaldysite savo nervų. Abejotinų avantiūrų geriau būtų atsisakyti. Puiku, jei savaitgalį rasite laiko vaikams, sveikatai ir grožiui naudingoms procedūroms.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje noriai tvarkysite buitinius, turtinius reikalus, o jeigu užsiimate verslu – uoliai plušėsite ir kursite planus, kaip padidinti pelną. Palanku duoti interviu, rengti publikacijas, projektus. Savaitės vidurys gali būti avaringas, todėl ypač saugokitės. Artėjant savaitgaliui, teks imtis buitinių darbų. Nepasiduokite neigiamoms emocijoms. Saugokitės sukčių.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių