Prieš futbolo rinktinių susitikimą žais Lietuvos ir Škotijos žurnalistai

Lietuvos žurnalistų sąjungos sporto klubas "Press'as" prasidedant naujam atrankos į 2012 metų Europos futbolo čempionatą ciklui siekia įvesti naują tradiciją žurnalistams. 

Prieš  kiekvienas Lietuvos rinktinės rungtynes sužaisti draugišką mačą su tos šalies žiniasklaidos atstovais. 

"Per kiekvienas Lietuvos rinktinės atrankos varžybas į Lietuvą atvyksta gausus būrys žiniasklaidos atstovų, kurie taip pat mėgsta gainioti kamuolį. Todėl nuo šiol su kiekviena rinktine stengsimės sužaisti draugiškas rungtynes, o esant galimybei vyksime ir atsakomojo vizito", - sako "Press'as" klubo pirmininkas Tautvydas Vencevičius.

Prieš pirmąsias Europos futbolo čempionato atrankos rungtynes tarp Lietuvos ir Škotijos nacionalinių rinktinių, futbolo rungtynes surengs ir šių šalių sporto žurnalistai. Lietuvos ir Škotijos žurnalistų susitikimas vyks penktadienį 12.00 val. Kaune, nacionalinės futbolo akademijos aikštėje (Aušros g. 42 D).

Po futbolo rungtynių Lietuvos aludarių gildija Lietuvos ir Škotijos žurnalistams surengs pažintinę ekskursiją į vieną seniausių mūsų šalies alaus daryklų "Ragutis". 

Į Lietuvos žurnalistų sąjungos sporto klubą "Press'as" susivieniję Lietuvos sporto žurnalistai su kolegomis iš Škotijos jau yra susitikę futbolo aikštėje. Šių metų gegužės mėnesį Druskininkuose vykusiame tarptautiniame turnyre lietuviai nugalėjo škotus rezultatu 2:1NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių