Santakos parke bus amfiteatras


2008-04-08
Mantas TOMKŪNAS
Santakos parke bus amfiteatras

Nedidelis amfiteatras turėtų atsirasti tarp Nemuno ir Neries, ant nedidelio šlaito. Savivaldybė šiam projektui numačiusi skirti daugiau nei pusę milijono litų.

Amfiteatro idėja kilo Santakos parko detaliojo plano autorei architektei Astai Kiaunienei. Jos teigimu, šioje vietoje kauniečiai ne tik galėtų praleisti laisvalaikį, bet ir vyktų nedideli renginiai.

„Amfiteatras? Gal ir per skambiai pavadinta. Šioje vietoje yra šlaitas, kurį pamėgo kauniečiai. Jį galima būtų labiau išnaudoti žmonių poilsiui, pastatyti suoliukus. Amfiteatro apačioje galėtų būti įrengta scena iš grįstos dangos ar tiesiog medinė plokštuma. Čia galėtų vykti nedideli renginiai. Kaip atrodys ši vieta, paaiškės ateityje. Kol kas tik žinome, kur galėtų įsikurti amfiteatras. Viskas priklausys nuo savivaldybės, kiek ji skirs lėšų“, – pasakojo projekto autorė A.Kiaunienė.

Komunalinio ūkio skyriaus vedėjo pavaduotojas Zenonas Girčys patvirtino, kad Santakos parke amfiteatras turėtų iškilti dar šiemet. Šiems darbams numatyta skirti apie 600 tūkstančių litų. „Skelbsime konkursą. Turėtume spėti iki Kauno dienų“, – sakė tarnautojas.